Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun şarjı beklediğimden çok çok daha iyi geldi bana. Eski telefonum htc one v. Birde şahinden inip ferrariye binmiş gibi oldum. İlk gün geri tuşuna ekrandan basmaktan elim baya yoruldu. Sonra alıştım. Piyasanın en iyi telefonu. Tip olarak zaten kendini çok belli ediyor. Altın rengi alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mypolo kullanıcısına yanıt
    Düşürdüm hocam ben 2. Gün. 1.5 metreden düştü. İçim gitti ama bi sıkıntı yoktu. Parmaklarıma yüzük takarım. Çizilmesin diye yüzükleri çıkardım kılıf jelatin falan kullanmıyorum.

• metal can kullanıcısına yanıt
    spigen aldım ultra thin air.. çok şık duruyor..

ama turkcell mağazadan telefonla birlikte sipariş ettiğim ekran koruyucular dandik çıktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Konusu var bu forumda direk ipsw dosyasını indirip iTunes'tan göstererek güncelleyebiliyorsunuz. Ama tavsiye etmem 7.0.4'e geri döndüm ben, 7.1 beta 1 stuttering yapıyor iphone'da anlamadım, iPad 3'te çok hızlandırmıştı halbuki. Final sürümü çıkana kadar bekleyin bence, ocakta falan çıkabilir.

teşekkürler.. demek ki 7.1'in yayınlanmasını bekliycez..
  • safak06 S kullanıcısına yanıt
    Bendede silver var hiçbir sıkıntı yok.Bir arkadaşım daha aldı silver 16 GB ondada sıkıntı yok.Sen bilirsin ama risk her alacağın yeni üründe bir miktar var zaten.İçine sinen rengi al derim ;)
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu sorunsuz ekrana uyguladım. iPhone 5S ile tamamen uyumlu bir ekran koruyucu, düşünen arkadaşlara tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

koruyucu için yorumlarınızı alabilir miyiz?

Çok kaliteli bir ürün.Cam ama oldukça ince özellikle birisi size söylemese kenarlardan anlama ihtimaliniz yok.Sadece home tuşunda cam olduğu belli oluyor o da rahatsız edecek bir düzeyde değil malzeme kalitesi iyi olduğu için sert kesilmiş ele dokunan bir bölgesi yok.

Sağlamlık olarak ise güven veriyor kolay kolay başına bir iş gelmez ekstrem bir darbe gelmezse.Arka koruyucular ise normal film onlarda iş görüyor.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler. sizinkinden almak istiyordum ama telefonu aldığım yerde bulamayınca buff marka ön arka koruyucu taktırmıştım. bunlara bir şey olursa sizdekinden almayı düşünüyorum. Güle güle kullanın telefonunuzu
  • arkadaşlar bende 1,5 aya kadar inş.alacağım :)
    32 gb uzay grisi düşünüyorum..
    aslında altın aklımı çelmişti ama uzay grsinin önü siyah cam gibi duruyor yani anlatabildim mi bilmiyorum ama dümdüz bir cam hissi veriyor çerçeve yokmuş gibi
    İlk ios (apple) deneyimim olacak
    artılarını biliyorum
    eksilerini söylerseniz alırken dikkat ederim göz önünde bulundururum teşekkürler....
  • uzay grisinin diğerlerine göre ayrıca bir eksisi olduğunu zannetmiyorum.. görüntü zevk işi.. dediğiniz gibi ön tarafı sırf cam gibi duruyor,, muhteşem bence.... parmak izi okuyucunun çelik ring'i de siyah... telefona baktıkça daha da bakasım geliyor :)) home tuşunu parmak izi okutmak dışında kullanmıyorum nerdeyse,, assistive touch kullanıyorum eskimesin diye
  • yalnızaslan kullanıcısına yanıt
    abi adam bugün üye olmuş, kamera 12mp diyor.. bence dolandırıcının bayrak tutanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

abi adam bugün üye olmuş, kamera 12mp diyor.. bence dolandırıcının bayrak tutanı

aynen birde yurt içi kayıtlı ve 2 sene garantili bende şaşırdım ama get ilanı açmış
  • gençler bu arada goole maps ya da google earths yüklemek isteyenlere (ikisi de canavar uygulamalar bu arada, ben ikisini de yükledim) tarifliyorum,, belki bununla ilgili konu bile açılmıştır ama ben yine de yazayım..

ayarlar --> iTunes ve App Store --> Apple Kimliği (tıkla) --> Apple Kimliğini Göster --> şifreni gir --> marketi USA yap (en baştaki) --> kaydet (bu kısımda adresinizdeki ya da isminizdeki ingilizce olmayan karekterleri değiştirmenizi ister,, hepsini yapın) --> ödeme bilgilerinizi saklayın (none, hiç biri) her ihtimale karşı --> google earths ve google maps'i çakın app store'dan (ikisinin toplamı 50mb bile değil) --> sonra TR'ye geri dönün

haydi canlar...

not: google maps'in adamı götüremeyeceği yer yok.. helal valla.. apple harita b.k yesin

edit = yazım hatası düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 6 Aralık 2013; 23:07:53 >

• Ya beyler on dakika oyun oynadım %11 şarj gitti ve ısınıyor nedendir?

• zozorla kullanıcısına yanıt
    Parmak izini okutmak için home tuşuna basıyomusunuz yoksa direk basmadan koyunca okuyor mu ? Yukarıda bi arkadas basmadan okuyor dedi . Acaba benim cihazda problem mi var dedim. Okutmam için ya pwr tuşuna yada home tuşuna basmam gerekiyo

• Flowles kullanıcısına yanıt
    home ya da power tuşu hocam.. birine kesin basıcaz, ben power tuşuyla ekranı açıp, parmak iziyle giriş yapıyorum... hiç bir şey yapmadan sadece parmak iziyle giriş diye bişey yok... varsa direk 5000tl'ye alırım,, ama o cihazın sahibi muhtemelen daha çok ister

• quote:

Orijinalden alıntı: 547821ug547821

Ya beyler on dakika oyun oynadım %11 şarj gitti ve ısınıyor nedendir?

Çok çok normal
  • Daha az gitmesi için ne yapmamız lazım bi tavsiye verseniz

• Arkadaşlar telefonu 22:20de şarja taktım 00:30da %100 oldu bende battery doctoru açtım o arada da wifiyi açtım, alet şarja takılıyken şarjı %97'ye düştü Böyle bir olay nasıl olur, battery doctoru açtıktan sonra bir süre beklemiştim her şey normal gidiyordu
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.