Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha önce bende verdiydim ama batarya problemi olanı 450 ye rahat veririm o zaman
  • Arkadaşlar düşünen olursa şöyle bir cihaz elimde. :)
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-iphone-5s--141769189#141862623
  • şebeke de aranıyor sorunu yaşayan var mı
  • Merhaba. Hepsiburada üzerinden 800 liraya 5s 16 gb almayı düşünüyorum. Amacım ios uygulaması geliştirmek ve üzerinde test etmek. Oyun amaçlı kullanmayacağım. Instagram, Twitter ve Reddit kullanırım sadece ve internette gezinme. Bunlarda herhangi bir sıkıntı çıkartır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axlrose. kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sıkıntı olmaz. Müthiş telefon.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim en kısa zamanda alacağım. Aldığım zaman tekrardan konuya mesaj atarım detaylar hakkında.
  • 5s sarj full 1 dakka kullaninca reset yapiyor sonra sarj %1 gosterip tekrar %100 e cikiyor sorun nerdedir pilmi baska bisimi

• iyi günler. iphone 5s eran ve batarya değişimi ne kadar tutar ? cevap verirseniz seviniri. iyi günler :))
  • 12.4.6 güncellemesi çıkmış.
  • Ekran çatlaklar var ama dokunmatikte sorun yok , sadece görüntüyü engellediği için rahatsızım. Şimdi bu telefonun neyi değişecek. Ekran mı , cam mı , fiyatlar nedir? Çoksa artık masraf etmek istemiyorum. Samsung A71 e geçeceğim nasıl olur. Bu telefon artık uzatmalarda batarya biraz kötü ve şarj olurken temassızlık oluyor ama donmuyor, kasmıyor ,ısınmıyor ve emektar diye atamıyorum.
  • Arkadaş ne olacak halimiz 2013 aralıktan beri 5S kullanıyorum. Batarya değiştirdim. Ahize değiştirdim. Ekranı pörtledi yapıştırdım. Mute ve orta tuş iki yıldır bozuk, power tuşunun bir ayağı çukurda. Arkadaki siyah bölüm kırık ama hala değiştiremiyorum telefonu. Yeni iPone'a para yetişmiyor. Eski iPhone veya android almaya da gönlüm el vermiyor. 2700 verdim 6 seneyi geçti kullanıyorum. Şimdi 3bin vericem androidler bir sene stabil çalışamayacak. Tüm telefonlar tabak gibi oldu zaten. Aah 5S dertliyim 5S.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniorcaesar

arkadaslar linux icin 10.3.3 e donus scripti yayinlandi

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/e0wuee/release_stablea7_for_linux/?st=K3CYIHJC&sh=c76ead08

1-) masaustunde terminal acip sirasiyla su komutlari giriyoruz;

git clonehttps://github.com/twilightmoon4/StableA7Linux

cd StableA7Linux

sudo apt-get update

chmod +x install.sh

chmod +x restore.sh

chmod +x igetnonce

./install.sh

(eger hata ile karsilasirsaniz birkac defa ./install.sh komutunu girin)

2-) Oncelikle hangi 5S varyantina sahip oldugunuzu ogrenmeniz gerekli. iTunes'de Cihaz Ozeti'ne gidip seri numarasina 4 defa basarsaniz cikacaktir (ornegin iPhone6,2).

iPhone6,2 = iPhone 5s (Global)
    iPhone6,1 = iPhone 5s (GSM)

3-) ipsw.me sitesine gidip telefonumuza uygun olan 10.3.3 (14G60) surumunu indirip StableA7Linux klasorune direk atiyoruz.

4-) terminale geri donup alttaki komutu giriyoruz;

./restore.sh "model"

("model" kismina tirnak icinde olmayacak sekilde telefonunuzun varyantini yazacaksiniz. ornek olarak; ./restore.sh iPhone6,2 )

Cihazin geri donmesi icin gerekli olan açığın (exploit) basari orani dusuk oldugu icin ./restore.sh komutunda biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz.

islem bittiginde telefonunuz 10.3.3 surumune geri donmus olacaktir, simdiden hayirli olsun
    hiç anlamıyorum şu komutlardan linuxminuxdan git clone deyip linki şe yaptığım zaman şifre istiyor giriyorum sonrası bu depo engellenmiştir falan gibi şeyler söylüyor yardım edicekk

• Ben de 2014 te satın aldım, 1.5 yıl önce 5s i babama verdim ve kendime android telefon aldım.

Tahmin edeceğiniz üzere hayatımın hatasını yaptım. Her cihette arıyorum iPhone'u, olurda android e gözünüz kayar , aman diyim

• arkadaşlar bilgisi olan var mı 12.4.4 sürümündeyim 10.3.3 e düşürmek istiyorum macos mojave kurdum ama wifi kartı tanıtamadığım için geri win10 a dönüş yaptım stableA7linux deneyip çalıştıran var mı
  • Arkadaşlar araştırdım ama net birşey bulamadm 5s telefonumdan gayet memnundum bataryasını kendim değişeyim dedim ama değiştikten sonra elmaya kadar gelip tekrar kapanıyor. Itunes dan geri yüklemede olmuyor eski bataryayı taktım yine ayını. Telefoncu 290 tl masrafı var dedi sizce ne olmuş olabilir telefonum çöp mü oldu acaba 300 tl tamire veremem

• Deyav D kullanıcısına yanıt
    Eski bataryasını tekrar takıp deneyin bi

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Taktım hocam aynı elmaya kadar gelip tekrar kapanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Deyav

Taktım hocam aynı elmaya kadar gelip tekrar kapanıyor
    Belki anakarta zarar vermiş olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Ben de 2014 te satın aldım, 1.5 yıl önce 5s i babama verdim ve kendime android telefon aldım.

Tahmin edeceğiniz üzere hayatımın hatasını yaptım. Her cihette arıyorum iPhone'u, olurda android e gözünüz kayar , aman diyim
    Aynı şekilde +1 , ilk fırsatta ios a döneceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 5S cihazımın pilini yüksek amper deji ile değiştirdikten sonra ses kısma tuşu çalışmamaya başladı sebebi nedir çözümü bilen var mı ayrıca bataryanın pek bi farkını göremedim performansı kesinlikle kötü diyebilirim belki bana gelen pil sorunlu olabilir fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.