Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EmQceR Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.700
Tıklama
Giriş
    138 Mesaj

watchOS profilini yükle telefonu kapat aç bir daha güncelleme sormaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rena34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Node

+1

Ben de bu şekilde kapattım. "Yazılımız güncel" uyarısı alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Node

watchOS nedir ve Nasıl yükleyebilirim

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
    Saygı ve özlemle anıyoruz...
  • Teğmen
    138 Mesaj

Şuradan watchOS beta profilini indirip kurun.

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/

Telefon kapanıp açılacak. Başka bir işlem yok.

https://forum.donanimhaber.com/ios-guncellemelerini-kapatma--116673943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Node -- 24 Ocak 2017; 19:55:17 >
    |
    |
    Rena34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Arkadaşlar telefonum değişimden gelecek swap cihaz diyorlar sanırım verdikleri telefona acaba orijinal ile arada fark yaşar miyim satarken falan anlaşılır mı swap cihaz olduğu kullananlar var mı memnunlar mi acaba??

ios 10.3 beta 1 çıktı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se(dd)at -- 24 Ocak 2017; 22:56:33 >

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ios 10.3 beta 1 çıktı arkadaşlar.

Hiç beta yüklemedim daha önce. Dark mode var mi acaba 10.3 betada?

yükledim 10.3 beta1 i. şuan için yok.

ayarlar menüsü nün en üstüne Apple ID menüsü gelmiş. Farkettiğim bu şimdilik :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rdmsy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 senedir samsung galaxy s4 kullanıyordum ve telefon değiştirmeye karar verdim.Telefonda genel olarak whatsapp, facebook, youtube vs kullanıyorum.Oyun oynamıyorum.Öyle en son model olsun takıntım yok ve sadece işimi görmesi yeterli.Sizce iphone 5s almalı mıyım ? 2 sene felan işimi görür mü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mychaela

Selam arkadaşlar.

3 senedir samsung galaxy s4 kullanıyordum ve telefon değiştirmeye karar verdim.Telefonda genel olarak whatsapp, facebook, youtube vs kullanıyorum.Oyun oynamıyorum.Öyle en son model olsun takıntım yok ve sadece işimi görmesi yeterli.Sizce iphone 5s almalı mıyım ? 2 sene felan işimi görür mü ?

selam;

bence galaxy s4 gayet yeterli bir cihaz ama yinede siz bilirsiniz. alın veya almayın demiyeceğim, zaten son model takıntınız olmaması gerek çünkü cihaz bu sene son güncellemesini alacak. apple diğer cihazlarını son güncelleme ile öldürmüştü, alırsanız ios 11'e hemen güncellemeyin. ama 5S'in 4 gibi öleceğini sanmıyorum, sonuçta 64 bit mimari destekliyor.

benim yaşadığım 2 sorun var;

1) Pil: İnsanlar nasıl her gün su içmek zorundaysa bu telefonda her gün şarja takılmak zorunda. tabii bu kullanım alışkanlığınıza göre değişiklik gösterebilir. ben aralık 2016'da aldım. ilk 1 ay 2 günde bir şarja takarken şu an günde 1 takıyorum. zorlasam 2 olur. tabii whatsapp'ta çok zaman geçiriyorum ondan dolayı olabilir ama genel olarak pil çabuk bitiyor. alırken günde 1 takacağınızı göz önünde bulundurun.

2) Lanet olasıca iMessage aktifleştirme sorunu: telefon her açıldığında iMessage için onay istiyor, veriyorum hattımdan TL kesiyor fakat telefon kapatıp açılınca tekrar onay istiyor. bir türlü verdiğim onayı kaydetmiyor sinir bozucu.

ama genel olarak telefondan, performansından memnunum. s4'ü neden değiştiriyorsunuz bilmiyorum ama bütçeniz SE'ye çıkabiliyorsa en uygun seçim o olur. fazla param yok, ios kullanmak istiyorum derseniz 5S iyi seçim olabilir.

çoğu kişi küçük ekranı dezavantaj gibi algılıyor ama ben memnunum. hem tek el ile kullanılabiliyor hem de taşınması kolay. ayrıca Space Gray rengi kasa ile ekranı bütünmüş gibi gösteriyor, alırsanız space gray öneririm.

ayrıca dolar kuru yüzünden şu anda 5s'in net fiyatını bilmiyorum. 1600 filan isterlerse alınmaz.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Hocam swap cihaz ile diğer cihaz arasında hiçbir fark yok. Bu cihaz da sıfır. Jelatinli geliyor. Cihazı aktif etmediğiniz sürede "etkinleştirin" uyarısı alırsınız. Benim şu anda kullandığım cihaz da değişim cihazı. Hiçbir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oca57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar telefonum 1 yıllık çok temiz kullanırım son 2 aydır şarj olurken sıkıntı yapmaya başladı.bir giriyor bir çıkıyor dın dın sinyal veriyor(şarja takınca çıkardığı ses) bir süre böyle devam edip sonra normale dönüp şarj oluyordu.Şimdi ise tamamen şarj olmuyor bir süre talıp bekledim hiçbir şarj belirtisi yok,bu arada kolonyalı bir pecete ucuyla girişi temizledim hemen uç kısmını biraz faydası olmuş gibiydi ama şimdi hiçbir sonuç alamadım acele ne yapmam lazım Yardım

Orijinalden alıntı: hay-bey

Arkadaşlar telefonum 1 yıllık çok temiz kullanırım son 2 aydır şarj olurken sıkıntı yapmaya başladı.bir giriyor bir çıkıyor dın dın sinyal veriyor(şarja takınca çıkardığı ses) bir süre böyle devam edip sonra normale dönüp şarj oluyordu.Şimdi ise tamamen şarj olmuyor bir süre talıp bekledim hiçbir şarj belirtisi yok,bu arada kolonyalı bir pecete ucuyla girişi temizledim hemen uç kısmını biraz faydası olmuş gibiydi ama şimdi hiçbir sonuç alamadım acele ne yapmam lazım Yardım

şarj soketinin içini kontrol eder misiniz içine cebinizden pamukçuk girmiş ve birikmiş olabilir. simkart iğnesini kullanabilirsiniz kontrol etmek için.

• Arkadaşlar iOS 10.2'den sonra ısınmaya ve batarya çok hızlı tükenmeye başladı. Ortalama kullanım süresi 1 saate düştü o derece. Sizde de var mı böyle birşeyler ? Birde Cihazı eski sürüme geri getirebiliyor muyuz ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pritt31

10.2.1 kuran varmı. Nasıl durumlar 5S'te bu versiyonda ?

Gayet güzel

|
    |
    |
    |

Ben i message belasini yurtdisina sms atmayi operator kanaliyla kapatarak cozdum. Telefon her mesaj attiginda, operatör den yurtdisina sms atmaniz kisitlanmistir uyarisi geliyor.

Zaten bu bela, tum iphinelarda var. Ayarlardan kapatirsan bu sefer i message kullanan kisilere smsin gidip gitmedigini bilmiyorsun

|
    |
    but you promised kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

şarj soketinin içini kontrol eder misiniz içine cebinizden pamukçuk girmiş ve birikmiş olabilir. simkart iğnesini kullanabilirsiniz kontrol etmek için.

Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi olmuş.. Evde bir toplu iğne ile nazikce içeri sokup yavaşça pamukçukları çıkardım.Telefonun sarj olmadığı kadar varmış,bir sürü pamukçuk çıktı

İyice temizleyip üfledikten sonra şarja taktım,ilk günkü gibi Sıkıntı yok,kesintisiz şarj oldu..Hayırlı akşamlar

• Yüzbaşı
    344 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi olmuş.. Evde bir toplu iğne ile nazikce içeri sokup yavaşça pamukçukları çıkardım.Telefonun sarj olmadığı kadar varmış,bir sürü pamukçuk çıktı

İyice temizleyip üfledikten sonra şarja taktım,ilk günkü gibi Sıkıntı yok,kesintisiz şarj oldu..Hayırlı akşamlar

sevindim düzeldiğine hayırlı akşamlar.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,678
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.