Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şifre girince ya da parmak izi okutunca tel açılırken hafif bi kararma oluyor mu sizin ekranlarda da sanki böyle göz kırpması gibi splingboardda sanki zor açılacak gibi..bu arada teli ışığa tutunca ekranda oluşan mavi ışık herkeste olan bişi içiniz rahat olsun ..bide tanılar ve kullanım verileriniz nasil bende 1 haftada 10 tane veri oluştu bereket panic.plist yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar battery doctor ile sadece 1 kere şarj etmek yeterli mi? Yoksa her şarj sırasında battery doctor'u açmak ve şarj %100 olduktan sonra 40 dk daha beklemek mi gerekli?

Ben kaç seferdir bu şekilde şarj ediyorum bi sorayım dedim
  • Wifi ag yazilimi nedir ?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

vay hem trabzonlu, hem samsung damgalı, hemde şampuan dedi şampiyon yerine. Cokta komik oldu. Allah ailene sabır versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

vay hem trabzonlu, hem samsung damgalı, hemde şampuan dedi şampiyon yerine. Cokta komik oldu. Allah ailene sabır versin.

• Trabzonlularla gecmiste pek iyi anilari olmayanlar var sanırım aramizda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 28 Kasım 2013; 6:38:28 >
  • Arkadaşlar selam, beni de listeye eklesin konu sahibi arkadaş :) 16GB Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Arkadaşlar battery doctor ile sadece 1 kere şarj etmek yeterli mi? Yoksa her şarj sırasında battery doctor'u açmak ve şarj %100 olduktan sonra 40 dk daha beklemek mi gerekli?

Ben kaç seferdir bu şekilde şarj ediyorum bi sorayım dedim

Dün de bu şekilde şarj ettikten sonra bugün her zamanki wifiye bağlı şekilde kullanırken şarjımı su gibi içtiğini görüyorum

• Arkadaşlar, Lumia 920 cihazımdan yeni aldığım Iphone 5s e bir türlü rehber aktarımı yapamadım...

TIM 'e gittim cihazları götürdüm oradada yapamadılar...

Şu çağda, bu gelişen teknolojide bunun bir çözümü yokmudur ya?

Lütfen acil yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrc71

Arkadaşlar, Lumia 920 cihazımdan yeni aldığım Iphone 5s e bir türlü rehber aktarımı yapamadım...

Lütfen acil yardım...

Çok basit. Telefondan rehberi csv olarak çekin sonra icloud dan atcaksınız. Google a yazın açıklamalar çıkar zaten

• Iphone 5s 32gb Uzay grisi benide ekleyin listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Arkadaşlar, Lumia 920 cihazımdan yeni aldığım Iphone 5s e bir türlü rehber aktarımı yapamadım...

Lütfen acil yardım...

Çok basit. Telefondan rehberi csv olarak çekin sonra icloud dan atcaksınız. Google a yazın açıklamalar çıkar zaten

Ahhh hocam 40 küsür yaşında ki adam da bir anlar ki cvs fromatında çekip atmayı falan

Şaka bir yana öncelikle çözümü olduğu için sevindim :)

Bu işlemin nasıl yapılacağını biraz detaylı anlatırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Lütfen acil yardım...

Ahhh hocam 40 küsür yaşında ki adam da bir anlar ki cvs fromatında çekip atmayı falan

Şaka bir yana öncelikle çözümü olduğu için sevindim :)

Bu işlemin nasıl yapılacağını biraz detaylı anlatırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

Telefonunuz windows olmasa 2 dk de halletmenizi saglayacak yontemi anlatirdim.

Su uygulama windows telefonunuzda calisir diye umuyorum:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/contacts-backup/7cc19164-76dc-4f13-93d3-a368fa864d56

Bu uygulama icinden kendi e posta adresinize mail gonderin, e postada csv dosyasi olacak, sonra iPhone'un kendi mail uygulamasindan o e postayi gonderdiginiz hesaba giris yapin ve gene kendinize gonderdiginiz epostayi acin, ekteki csv dosyasini acin, yeni kisi olarak ekle yapin bitsin.

• Dediğiniz programı yükledim..Email olarak kendi mailime attım...

Iphonedanda maili açtım..İsimler çıktı ama kayıt işlemini yapamıyorum maalesef :(
  • quote:

Dediğiniz programı yükledim..Email olarak kendi mailime attım...

Iphonedanda maili açtım..İsimler çıktı ama kayıt işlemini yapamıyorum maalesef :(

O dosyayi acmadan ustune dokunulu halde sectiginizde secenek geliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Dediğiniz programı yükledim..Email olarak kendi mailime attım...

O dosyayi acmadan ustune dokunulu halde sectiginizde secenek geliyor mu ?

dosya olarak gelmiyor maalesef...dosya açmıyorum yani..maili açınca direk isimler alt alta geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Arkadaşlar 5s'i iade etmeye karar verdim çok iyi güzel fakat ufak tefek sorunlar canımı çok sıktı.
    1. şarj,eski samsung telefonum 5 saat gidiyordu 5s de aynı,o yüazden bi anlamı kalmadı
    2.si hiç donmayacak diye aldığım telefon 2 gün içinde 2 defa dondu beni çileden çıkardı.skype gibi dandik bi program açtım hemde
    3.tr fiyatı 2500 tl fakat abd fiyatı 1500 tl el insaf arkadaş arada çok büyük fark var.daha fazla hükümete para kazandırmak istemiyorum.
    4.oyun oynarken telefonun ekranının küçük kalması bu görüş herkes için değişebilir fakat cidden küçük geldi 5
    5. bluetooth ile sadece apple cihazlarına bağlanabiliyorsun sadece dünyada apple varmış gibi.
    6. parmak izi sensörü yapıon eyw fakat telefon ilk açıldığında şifre istiyor.
    7. radyo olmaması,100 liaralık telefonda bile radyo koyuyoyrlar artık

en büyük neden tabiki şarj olayı bi telefona 2500 tl veripte 4-5 saat şarj gitmesi adama koyuyo doğrusu.aklıma gelen sorunlar bunlar herkesin görüşü farklı tabi.

iphone 5s e 2500 vereceğinize lg g2 ye 1400 tl verip bütün isteklerinizin karşılıgını alabilirdiniz.

bir arkadaş 5s ile çektiği fotografı paylaşmışta gerçekten çok kötü. tahtadaki yazılar bile belli olmuyor nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Arkadaşlar 5s'i iade etmeye karar verdim çok iyi güzel fakat ufak tefek sorunlar canımı çok sıktı.
    1. şarj,eski samsung telefonum 5 saat gidiyordu 5s de aynı,o yüazden bi anlamı kalmadı
    2.si hiç donmayacak diye aldığım telefon 2 gün içinde 2 defa dondu beni çileden çıkardı.skype gibi dandik bi program açtım hemde
    3.tr fiyatı 2500 tl fakat abd fiyatı 1500 tl el insaf arkadaş arada çok büyük fark var.daha fazla hükümete para kazandırmak istemiyorum.
    4.oyun oynarken telefonun ekranının küçük kalması bu görüş herkes için değişebilir fakat cidden küçük geldi 5
    5. bluetooth ile sadece apple cihazlarına bağlanabiliyorsun sadece dünyada apple varmış gibi.

en büyük neden tabiki şarj olayı bi telefona 2500 tl veripte 4-5 saat şarj gitmesi adama koyuyo doğrusu.aklıma gelen sorunlar bunlar herkesin görüşü farklı tabi.

iphone 5s e 2500 vereceğinize lg g2 ye 1400 tl verip bütün isteklerinizin karşılıgını alabilirdiniz.

bir arkadaş 5s ile çektiği fotografı paylaşmışta gerçekten çok kötü. tahtadaki yazılar bile belli olmuyor nerdeyse.

o arkadaş yeniden bilgilendireyim, benim telefon ilginç ki büyük ihtimalle 7.0.4ün bir saçmalığı restore etsem hallolur aslında.orada megapiksel kaybı olmuş zaten simage olarak koyduğum için orjinal boyutları yazıyor, oradaki değer 4.2 megapiksele karşılık geliyor yani kameranın performansından kaynaklanan bir durum değil, gerçi ne hikmetse artık öyle bir sorun çıkmıyor, hatta labaratuvar önraporlarımı yazıcıyla taratmak yerine telefonun kamerasını kullanmaya başladım, daha net sonuç alıyorum.

• Bugün itibariyle Android'e elveda dedim ve Iphone 5s silver 32 gb aldım
  • quote:

alla alla :))

almanyada felan ne kadar araştırdınmı hiç? laf sokmak için elinizden geleni yapıyosunuz ya helal :))

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.