Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün itibari ile 5s ile aranıza katıldım.. Kılıf almadan telefonu kullanmak istemedim..
    Bu gün media marktt da celular line iphone 5 ve 5s uyumlu olduğunu yazan bumper aldım.. uyumsuzluk olabilir mi?

Bilgisi olan var mıdır?
  • arkadaşlar benim telefonda mı sorun var bilmiyorum ama telefonu şarj ediyorum %100 gösteriyor şarjdayken şarjdan çektiğim anda %98'e düşüyor reset atıyorum tekrar düzeliyor %100 oluyor neden böyle birşey oluyor bilen varmı veya böyle bir durum yaşayan varmı.4 adet orjinal şarj aleti denedim hepsinde aynı.battery doctor kullanıyorum yine değişen birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en ufak bir kasılma uygulmadan atma yok değil mi. S3 asabimi bozmaya basladi

• Malatya maras ici altin sarisi yurtici 5S satmak isteyen varsa pm ile ulasabilir bana. Para pesin olacak fiyati abarti olanlar yazmasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MissOutlier

Ben de bekliyorum aynı kılıfı hala tedarik

Kargoya verilmiş benim ki

• istanbuls kullanıcısına yanıt
    Benimki de verilmiş [
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompitak

Hocam şifre girince ya da parmak izi okutunca tel açılırken hafif bi kararma oluyor mu sizin ekranlarda da sanki böyle göz kırpması gibi splingboardda sanki zor açılacak gibi..bu arada teli ışığa tutunca ekranda oluşan mavi ışık herkeste olan bişi içiniz rahat olsun ..bide tanılar ve kullanım verileriniz nasil bende 1 haftada 10 tane veri oluştu bereket panic.plist yok

Evet,eğer kilit ekranı ve ana ekran duvar kağıtları farklıysa dediğiniz gibi bir kararma oluyor.İki ekrana da aynı duvar kağıdını koyunca normal bir şekilde açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fikocan5

quote:

Orijinalden alıntı: kompitak

Hocam şifre girince ya da parmak izi okutunca tel açılırken hafif bi kararma oluyor mu sizin ekranlarda da sanki böyle göz kırpması gibi splingboardda sanki zor açılacak gibi..bu arada teli ışığa tutunca ekranda oluşan mavi ışık herkeste olan bişi içiniz rahat olsun ..bide tanılar ve kullanım verileriniz nasil bende 1 haftada 10 tane veri oluştu bereket panic.plist yok

Evet,eğer kilit ekranı ve ana ekran duvar kağıtları farklıysa dediğiniz gibi bir kararma oluyor.İki ekrana da aynı duvar kağıdını koyunca normal bir şekilde açılıyor.

Haklısınız hocam teşekkür ediyorm çok

• Arkadaşlar 5s alacağım ama 16gb mı yoksa 32gb mı alayım kararsız kaldım. 32gb alıp gün boyu müzik dinlemeyi düşünüyorum, ama sarj konusu kafama takılıyor. Sarj dayanmaz diyorsanız boşuna 32gb almayayım. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4mdut

Arkadaşlar 5s alacağım ama 16gb mı yoksa 32gb mı alayım kararsız kaldım. 32gb alıp gün boyu müzik dinlemeyi düşünüyorum, ama sarj konusu kafama takılıyor. Sarj dayanmaz diyorsanız boşuna 32gb almayayım. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Oyunla cok isin yoksa 16gb yeter

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Benim merak ettiğim konu sarj konusu. Müzik dinlemek sarj konusunda pek sıkıntı yaratmayacaksa 32gb lık alacağım. Eğer ki sarj konusunda çok büyük bir olumsuzluk olacaksa 32gb için boşuna fazla para vermiyeyim. Yani demek istedğim bolca müzik dinlediğimde günü çıkartabilir miyim?
  • quote:

Benim merak ettiğim konu sarj konusu. Müzik dinlemek sarj konusunda pek sıkıntı yaratmayacaksa 32gb lık alacağım. Eğer ki sarj konusunda çok büyük bir olumsuzluk olacaksa 32gb için boşuna fazla para vermiyeyim. Yani demek istedğim bolca müzik dinlediğimde günü çıkartabilir miyim?

dostum daha once iphone kullandiysan ona gore karsilastirma yapiyim en az %20-30 fazla sarj suresi onceki modellere gore ..gunu cikarirsin ..eger butce konusunda rahatsan piyasadaki en iyi telefon acik ara bakma yorumlara sen

• uygulamalardaki çökme olayı nasıl oluyor nasıl anlıcaz çöktüğünü ?
  • quote:

Muzik konusunda daha iyi telefon yok

Takilma var diyen arkadaslarada soruyorum nerelerde takiliyo? O kadar kurcaliyorum telefonu. Yok sikinti, gecen biri skype dedi surekli kullandigim uygulama super sekilde calisiyo

• Hocam beni de listeye ekleyiver artık.
    Yarın aksilik olmazsa teslim alıyorum
    16 GB GOLD
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

uygulamalardaki çökme olayı nasıl oluyor nasıl anlıcaz çöktüğünü ?

yokmu bi bilgisi olan ?
  • 16 gb gold 24 ay genpa garantili cihazım satış bölümünde ilgilenenler pm atabilirler
  • Arkadaşlar gözlemlediğim ve ilginç gelen 2 şeyi paylaşmak istiyorum.

1.Home tuşuna çift basarak başka sayfadayken ana sayfayı seçtiğimiz zaman ana sayfa 2 seferde geliyormuş gibi oluyor (ekranın sol üstündeki operatör yazısına bakarsanız net anlaşılıyor.)

2. şimdi kilit ekranına da ana ekrana da wallpaper koydum ben, fakat mesaj geldiğinde ana ekranın ışığı yandığında koyu gri bir arkaplan üzerinde yazıyor yeni mesaj diye. (Bu hata değildir belki bilemiyorum)

Reset at demeyin yeni resetledim değişen birşey yok. Sizlerde bir bakabilir misiniz sizde durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Hocam beni de listeye ekleyiver artık.
    Yarın aksilik olmazsa teslim alıyorum
    16 GB GOLD

Vayyy be bir zamanlar bende her gün buraya girer şu kadar günüm kaldı falan derdim , şimdi telefondan yazıyorum.Zaman gerçekten çabuk geçiyor Güle güle kullan dostum telefonunu

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.