Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün yeni arkadaşlar katılıyor aramıza tüm arkadaşların detaylı yorumlarını bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

16 GB Beyaz renk aldım iPhone 5C, Spigen Neo Hybrid kılıf ile harika oldu. 1670 liraya Bimeks'ten aldım.

Hocam dİstrİbütör garantİlİ mİ paralel mİ

Distribitör garantili.

Kılıfı bİmeksten mİ aldınız ve son olarak garantİ mağazaya göre değİşİyor mu

Garanti mağazaya göre değişmiyor dediler. 2 tane 5C aldık Bimeks'in farklı mağazalarından ikiside aynı. Kılıfı Metrocity'den başka bir yerden aldım. Unuttum adını Turkcell'in sırasında idi..

• Deae kullanıcısına yanıt
    Beni de eklediğiniz için teşekkür ederim, iphone 5c yi düşünen arkadaşlarıma şunu söylebirim, plastik kasa için ( aslında polikarbon) endişeye kapılmasınlar, ben bu tür malzemeyi Nokia'nın bazı modellerinden bilir,beğenirdim, alüminyum alaşım,cihazı soğutma yönünden daha iyi olabilir bazılarımız daha şık durduğunu da söyleyebilir ama ben elime aldığında iphone 5 C yi daha çok beğendim, hem darbeye mukavemeti daha iyi duruyor hem de daha şık bence ( biliyorum çoğunluk 5/5S kasasını daha şık buluyor ama ben 5C yi daha çok sevdim) Dikkatli kullandığım halde alüminyum alaşımındaki kaplama boyası soyulan siyah iphone 5 den geçtim,pil süresi bakımdan daha iyi bence,ios 7 performans da bi farklılık hissetmedim, Türkiye satış fiyatlarında 5s le arasındaki fark -hem sıfır satışında hem de ikinci elde-100 dolar /200 lira değil gördüğüm kadarıyla bunun iki katı civarı daha fazla, son olarak çokça eleştirilen polikarbon kasa hakkında bir kaç şey daha söyleyeyim,bu malzemenin adını kötüye çıkaran tv ve monitörlerini çok sevdiğim Samsung maalesef, ki sorunu plastik kasa değil kalitesiz ya da bir şekilde sorunlu plastik kasa kullanması (polikarbon enjekte edilmiş plastik olduğunu yine donanımhaber editörü söylemişti) Ayrıca alüminyum kasanın soğutma dışında bir getirisini bilmiyorum, premium his derseniz görüntüde çoğunluğa göre kısmen evet ama gerçekten iyi malzeme günümüzde karbon fiber dir, Sony, vaio serisinin en üst seviye cihazlarında hafiflik ve dayanıklılık için pahalı olan karbonfiber malzemeyi kullanıyor, yani kısaca diyeceğim polikarbon kasadan gerçekten üstün olan malzeme bence alüminyum değil,karbonfiberdir. Iphone 5s in özelliklerine ihtiyaç duymayıp, iphone 5 düşünen arkadaşlarıma tavsiyem 5C dir, en azından görmeden karar vermesinler, yazdıklarım kendi düşüncemdir aksini düşünen arkadaslarıma elbette saygı duyarım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar size bir şey danısmak ıstıyorum 4 aylık iphone 5 ım var sarjı cok ıı gıtmıyor kanımca cogunlukla wifi azda olsa 3g ile nette gezınme face whatsap 1.5 saat telle gorusme ekran ısıgı yuzde 40 larda 6 saat kullanım suresı alıyorum telı satıp uzerıne bıraz daha para koyup 5c almak mantıklı mı sızce vatanda 1600 e dusmus

• quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Arkadaslar size bir şey danısmak ıstıyorum 4 aylık iphone 5 ım var sarjı cok ıı gıtmıyor kanımca cogunlukla wifi azda olsa 3g ile nette gezınme face whatsap 1.5 saat telle gorusme ekran ısıgı yuzde 40 larda 6 saat kullanım suresı alıyorum telı satıp uzerıne bıraz daha para koyup 5c almak mantıklı mı sızce vatanda 1600 e dusmus

2 aya yakındır 5C kullanıyorum gün içerisinde internet-oyun ve konuşma dahil yoğun kullanırım ve 1 kez bile 1 günde tam şarj bitiremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Arkadaslar size bir şey danısmak ıstıyorum 4 aylık iphone 5 ım var sarjı cok ıı gıtmıyor kanımca cogunlukla wifi azda olsa 3g ile nette gezınme face whatsap 1.5 saat telle gorusme ekran ısıgı yuzde 40 larda 6 saat kullanım suresı alıyorum telı satıp uzerıne bıraz daha para koyup 5c almak mantıklı mı sızce vatanda 1600 e dusmus

2 aya yakındır 5C kullanıyorum gün içerisinde internet-oyun ve konuşma dahil yoğun kullanırım ve 1 kez bile 1 günde tam şarj bitiremedim.

Bu bnım ikinci iphone 5 ım 4 5 ay gecınce aynı sureyı alıyorum asagı yukarı simdi 5c alsam aynı sey olur mu valla bılemedım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylezof77 -- 31 Aralık 2013; 0:26:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Bende 10 gündür kula ıorum o kadar oyun ve ınt gırıorum ve wifi 3g hep açık bende daha 1 günde bıtıremedım..ve sakın 5s almayın hep problem problem kesınlıkle 5c alın hemde 5 ve 5s farkı yok arasında.5c almaya deger cunku 5 üretımı durmus ve yakın zamanda satamazsın bıle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıorum hocam

• Deae kullanıcısına yanıt
    Ben iphone 5c manıtamı alalı 10 gum fln oldu.ıphone 5 kullandıgıma degısıklık olsun dıe 5s almadım.ve ıyıkı almamışım dıorum.cunku 5c mı seve seve kullanıyorum.dıger 5s almama nedenım ıpad aır sahııbı bırı olarak suan ıos 7 a7 ve m7 cıpınle sorunlu calısıor ve emınım kı ıpad aırdakı cogu sıkıntı 5s de de var.ve herkes guncelleme beklıor.sımdı gelelım 5c ye bu sene ıcınde htc one,s4 ve bbz10 ve q10 kullanan bırı olarak ıosdan vazgecmıyecegımı 5c tercıhımle neden vazgecmedıgıme gelınce.hayat teknolojı apple etrafında donuyor.ve 5c apple yakısır cıhaz olmus.daha cok seneler once 2g kullanırken 3g,4,5 gectıgımde neden ıphone renklıolmuyor benı kendımı ıfade etmeme ızın vermıyor derken cok guzel bır ıs cıkardı.ve 5s azda kullanan bırı olarak 5c de ıos 7 hersey tam anlamıyla calısıyor.hanı su telefonu plastık dıe yorumluyanlar var ya ya gosterıs meraklası yada s4 kadar kotu plastıgı kullanmamıstır.sorsanda s4 kullanıordur.ben su konuda ıddaa edıorum eger apple plastık demeseydı bu telefonu n......h anlarlardı plastık oldugunu.ben boyle kalıtelı plastık gormedım 15 yıldır.adamların kötü dedıgı bıle bugun pıyasadakı butun telefonlardan kalıtelı.ekranı desen net demek az kalır A+++.ınt hızına gelınce 5 ıle kafa kafaya 5s ıse sadece 2-3 sn hızlı Allah askına nereye kosturuyoruz yada ne amaçla kullanıyoruz bence sn.lerı baz alcak kadar profosyonel kullanmıyoruz %90ınımız.nese velasıl elımde 5ve 5s varken kımse bakmadı bugun hasthane gıttım ıslem alan genc kız elıme bakmaktan (o ara kuzenle whatshaap dan konusuodum) alamadı kız :) ve apple hastasıyken bu kadar cıhaz kullanmam elını sallasan ıphone 5 gormektendı.ve ben mutluyum ve bence GEÇERLİ ;)

• Hızı zaten 5 ile aynı kasa kalitesine gelince 5 ın kasası saglam falan degıl kasa soyulma ve yamulması meşhur tek derdım sarj baska arkadaslarda sarj konusunda degerlerını yazarsa alacak arkadaslarada fıkır vermıs olurlar

• feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Şarj konusunda...günde yaklaşık yarım saat tlfn konusması,150-200 msj.ve wifi,3g hep açık.günde 1,5-2 saat oyun küçük oynunlar tabi.ve gece 11 de sarjdan aldım.ertesı gece 11 de mecburıyetten sarja taktım %11 daha şarjı vardı.umarım yardımcı olur hocam

• beyaz mı mavi mi baya zor bi seçim olcak
  • frux kullanıcısına yanıt
    Aradım sordum hocam. Resmi distribütör garantisi o. Hem İstanbul Bilişim'e hem Vatan'a şu soruyu sordum. 6 ay sonra Apple store açılsa İstanbul'a, bir sorun olduğunda mağazadan girip derdimi anlattığımda ilgilenecekler mi? Garanti kapsamına alacaklar mı? İki tarafında cevabı ''bize bu konuda bir bilgi gelmedi'' oldu. Ancak resmi distribütörden almakta bir sakınca olduğunu sanmıyorum. Global garanti geçerli oluyor mu distribütörden alınca, o konuda da bir bilgim yok.
  • şahsen bende bimeksten almak istiyorum ayfon 5c'yi güvendiğim bir firma .. fakat garanti durumu nasıl bilmiyorum alan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41fb4141

Ben iphone 5c manıtamı alalı 10 gum fln oldu.ıphone 5 kullandıgıma degısıklık olsun dıe 5s almadım.ve ıyıkı almamışım dıorum.cunku 5c mı seve seve kullanıyorum.dıger 5s almama nedenım ıpad aır sahııbı bırı olarak suan ıos 7 a7 ve m7 cıpınle sorunlu calısıor ve emınım kı ıpad aırdakı cogu sıkıntı 5s de de var.ve herkes guncelleme beklıor.sımdı gelelım 5c ye bu sene ıcınde htc one,s4 ve bbz10 ve q10 kullanan bırı olarak ıosdan vazgecmıyecegımı 5c tercıhımle neden vazgecmedıgıme gelınce.hayat teknolojı apple etrafında donuyor.ve 5c apple yakısır cıhaz olmus.daha cok seneler once 2g kullanırken 3g,4,5 gectıgımde neden ıphone renklıolmuyor benı kendımı ıfade etmeme ızın vermıyor derken cok guzel bır ıs cıkardı.ve 5s azda kullanan bırı olarak 5c de ıos 7 hersey tam anlamıyla calısıyor.hanı su telefonu plastık dıe yorumluyanlar var ya ya gosterıs meraklası yada s4 kadar kotu plastıgı kullanmamıstır.sorsanda s4 kullanıordur.ben su konuda ıddaa edıorum eger apple plastık demeseydı bu telefonu n......h anlarlardı plastık oldugunu.ben boyle kalıtelı plastık gormedım 15 yıldır.adamların kötü dedıgı bıle bugun pıyasadakı butun telefonlardan kalıtelı.ekranı desen net demek az kalır A+++.ınt hızına gelınce 5 ıle kafa kafaya 5s ıse sadece 2-3 sn hızlı Allah askına nereye kosturuyoruz yada ne amaçla kullanıyoruz bence sn.lerı baz alcak kadar profosyonel kullanmıyoruz %90ınımız.nese velasıl elımde 5ve 5s varken kımse bakmadı bugun hasthane gıttım ıslem alan genc kız elıme bakmaktan (o ara kuzenle whatshaap dan konusuodum) alamadı kız :) ve apple hastasıyken bu kadar cıhaz kullanmam elını sallasan ıphone 5 gormektendı.ve ben mutluyum ve bence GEÇERLİ ;)

hangi rengi kullanıyorsun acaba benim için zor bi seçim olacak.. ayfon 5c'ye gelince zaten telefonu eleştirmeye bile gerek duymuyorum şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: zıtların birliği

şahsen bende bimeksten almak istiyorum ayfon 5c'yi güvendiğim bir firma .. fakat garanti durumu nasıl bilmiyorum alan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Bir kaç konuda okumuştum, bimeks ve gold paralel ithalat apple ürünü satıyor.
    Vatan, Apple garantili diye yazmış..
    Değiştirme gerekise,uğraştırmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 31 Aralık 2013; 7:39:41 >
  • Daha dün aldım telefonu ilk izlenimim şarj ı gerçekten çok etkileyici izlenimlerimi paylaşıcam

• eskiekşiyazarı E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben apple aradım bızzat ıpad aır ve ıphone 5c ıcın musterı hızmetlerı zaten cok deneyımlı ve ustune basa basa turkıye yakında apple magazası acılcak ondan sonra dırek oraya da goturebılırsınız dedı 24 ay garantı ıse turkıye ozelmıs.umarım acıklayıcı olmustur

• zıtların birliği kullanıcısına yanıt
    Ben mavi kullanıyorum hocam ama eger etkılı olcak ısem
    En cok satan sıralama şoylemıs 260 mılyon satılmıs 3gunde ve 1-mavi 2- beyaz 3-yeşil 4-pembe 5-sarı
    Bence erkek için mavi veya yeşil
    Beyaz ben olsam tercıh etmezdım sahsı dusuncem zaten 5c amacını karsılamazdı beyaz tercıh etsem
    Ve kesınlıkle bır erkege mavi çok ıyı hocam

• 1599TL den ucuz bulan, alan var mı?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.