Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.485
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Buyaka vodafone bayisine gittim eşimin ve kendi telefonum için nano ve micro simkart değişikliği yaptırdım ve ücret talep etmediler. ihtiyacı olanlara haber vereyim istedim.
  • Arkadaslar bilmiyorum basınıza geldi mi ama iPhone 5 te genel olarak sanırım dual carrier muhabbeti ile ilgili oturmayan seyler var. Dün İstinye Park'ta başıma geldi. Telefon 3G göstermesine rağmen İnternet'e bağlanmıyor. Edge aldığımda sorun yok. Turkcell hat kullanan iPhone 3GS ve 4 le denedik. Sorun yok. Ama iki arkadaşımda da 5 var onlarda da öyleydi. Eve geldim sorun kesildi. Bugün bu sefer Nişantaşı City's de sorun oldu. Turkcell'e gittim. Ordaki adamın da telefonunda aynı sorun varmış ben de edge e aldım dedi. iPhone 4/3 sorun yine yok. Kesme kart kullanıyorum yarın orjinal nano sim gelecek. Belki bı nebze azaltır ama denediğimiz iPhone 5 de orjinal sim vardı. Tahminim kalabalık mekanlarda oluyor sorun.

• arkadaşlar bişey sormak istiyorum telofonun alt kısmında bulunan delikli kısımlardan sadece sağ taraftan mı ses geliyor yoksa sıkıntı bende mi merak ettim..
  • 32 gb siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcan1903

arkadaşlar bişey sormak istiyorum telofonun alt kısmında bulunan delikli kısımlardan sadece sağ taraftan mı ses geliyor yoksa sıkıntı bende mi merak ettim..

aynen dostm sağdakinden geliyor. tek hoparlör var galiba oda sağ tarafa yakın ordan daha çok geliyor. tasarım açısından solada delik açmışlar galiba :)

bu arada bugün 5 lira jelatin ve 5 liraya silikon kılıf aldım. İzmir Çankaya bit pazarından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi origo35 -- 23 Aralık 2012; 2:35:17 >
  • tasarım açısından beğenmediğim bir nokta da alttaki orantısız delik sayıları.. komik ama orantılı bir şekilde sayıları eşit olsa daha hoş durabilirdi..
  • 16 gb siyah
  • 16 GB Beyaz da ben alıp katıldım aranıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: origo35

quote:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum telofonun alt kısmında bulunan delikli kısımlardan sadece sağ taraftan mı ses geliyor yoksa sıkıntı bende mi merak ettim..

aynen dostm sağdakinden geliyor. tek hoparlör var galiba oda sağ tarafa yakın ordan daha çok geliyor. tasarım açısından solada delik açmışlar galiba :)

bu arada bugün 5 lira jelatin ve 5 liraya silikon kılıf aldım. İzmir Çankaya bit pazarından.

Ne tasarimi hocam bi taraf mikrofon diger taraf kolon

• quote:

Orijinalden alıntı: 10TOPRAK

İ5 telefonuma nasıl müzik yüklerim .? Ücretsiz yada uygun fiyatlı dostlar..

Bilen varmııııı..
  • quote:

quote:

Bilen varmııııı..

iTunes ile tanesi 89 kurusa şarkı ya da 8-10 liraya albüm alabilirsin..

• quote:

tasarım açısından beğenmediğim bir nokta da alttaki orantısız delik sayıları.. komik ama orantılı bir şekilde sayıları eşit olsa daha hoş durabilirdi..

Çok şaşırdım, sen söyleyene kadar eşit sanıyordum hiç dikkat etmemisim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 23 Aralık 2012; 10:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

quote:

Bilen varmııııı..

iTunes ile tanesi 89 kurusa şarkı ya da 8-10 liraya albüm alabilirsin..

Yada bilgisayardaki mp3 lerini Belgelerim->Müziğim->iTunes->iTunes Media->iTunes'a Otomatik Olarak Ekle klasörüne taşı otomatik olarak iTunes de gözükür. Daha sonra iTunes programından müzik bölümünde tüm müzikleri işaretle eşzamanla telefona kopyalanır
  • 16 GB Black. Ekle
  • Ekle hocam 16 gb beyaz

• quote:

quote:

tasarım açısından beğenmediğim bir nokta da alttaki orantısız delik sayıları.. komik ama orantılı bir şekilde sayıları eşit olsa daha hoş durabilirdi..

Şimdi takılır durur gözün oraya..

• quote:

quote:

quote:

Şimdi takılır durur gözün oraya..

Yok yok takılmaz, adamlar kulaklığı yerleştirip simetriyi korumuş..

• Siyah ip5 var canavar inşallah bunlardada home tuşu sorunu yoktur

• telefona acil ihtiyacım var beyler bu telefonu almak istiyorum şimdi değer mi sizce ? 24 ay 142tl ye 32gb iphone ve 4gb sınırsız internet paketi ile ? yada s3 mini mi alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.