Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
137
Favori
689.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisi daha iyidir hocam ne tavsiye edersiniz ve kargoyla hangisine gönderebilirim
  • apple store'lar en iyisi. ankarada lydia var o da aynı işlevi görüyor. kargoyla alıyolar mı bilmiyorum.
  • hocam nasıl oluyor 1850 ye bende almayı düşünüyorum da
  • anoktacan A kullanıcısına yanıt
    gitti gidiyorda 1939a var 100lira axess indirimi var 5 lira kargo =1844
  • Teknosa dan 1299 a aldim bugun son kalan cihazdi 16gb iyi mi sizce stoklarda baska kalmamış sanırım sadece teshir varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemal61

adam hala iphone 6 diyor. sanıyor ki iphone 6, se'den iyi bir telefon. iphone se, 6s'in 5s kasasına konulmuş versiyonu. ekran, ön kamera, 3d touch hariç aynı özellikler 6s'le.
    ayrıca dünya genelinde memnuniyet oranı en yüksek telefon. hala 6 ile karşılaştırıyor delirmemek elde değil.

bu arada ben de amerika'dan arkadaş vasıtasıyla 490 dolara 128 gb olan modelini aldım. kayıtla birlikte türk lirasıyla 1875 tl'ye mal oldu. garantisi yok sanırım ama olsun bu aletler bozulmuyor zaten. elimdeki 5s'i 3.5 yılda hiç tamire göndermedim.

yazın otobüsle bir balkan turu+fransa hollanda yunan gibi ülkeleri gezeceğiz nasipse. oralardan böyle amerika gibi uygun fiyatlı telefon bulabilir miyiz? ne şekilde oluyor bu işler, pasaporta mı işletcez, gümrükte el koymasınlar sonra?
    fikri olan herkes yanıtlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Google

Teknosa dan 1299 a aldim bugun son kalan cihazdi 16gb iyi mi sizce stoklarda baska kalmamış sanırım sadece teshir varmış

SE 16 GB mı hocam, iyi fiyat.
  • şu an pupa'da (apple yetkili satıcısı) 128 gb se gümüş havale fiyatı 2424 tl. tek çekim 2499. baya uygun fiyat kaçırmayın alacak varsa.

http://www.pupadankapiniza.com/iphone-se-128gb-silver-pmu4988
  • fransa'da 32 gb 489 euro, 128 gb ise 599 euro.
    hollanda da aynı fiyat. vergileri var bi de sanırım ama onları çıkarken alıyorsunuz tax free uygulamasıyla.

diğerlerinin fiyatını bilmiyorum ama bu fiyatlara ordan alınmaz. çünkü türkiye ile aynı fiyata geliyor ve türkiye'de 2 yıl garanti var.

ama daha ucuza bulursanız alabilirsiniz tabii farklı mağazalardan. yanınızda getirdiğiniz ürünlerde gümrükte sorun çıkmaz. direk bavula atıp getirebilirsiniz. sonrasında 150 tl vergi ödeyerek pasaporta işletmeniz gerekiyor. bu işlem e-devlet üzerinden kredi kartıyla kolaylıkla yapılabiliyor.
  • Google G kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat 5s'ten ucuz. normalde 1800 bandında satılıyor. kapalı kutu muydu? teşhir değildir umarım
  • Telefona ihtiyacim var iphone da bana pahalı geliyor ama 1300 e sifir 2 yıl garantili teknosadan cikma se gorsem saniye dusunmez alirim elimi opene 1600 e bırakırım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: alikemal61

fransa'da 32 gb 489 euro, 128 gb ise 599 euro.
    hollanda da aynı fiyat. vergileri var bi de sanırım ama onları çıkarken alıyorsunuz tax free uygulamasıyla.

diğerlerinin fiyatını bilmiyorum ama bu fiyatlara ordan alınmaz. çünkü türkiye ile aynı fiyata geliyor ve türkiye'de 2 yıl garanti var.

ama daha ucuza bulursanız alabilirsiniz tabii farklı mağazalardan. yanınızda getirdiğiniz ürünlerde gümrükte sorun çıkmaz. direk bavula atıp getirebilirsiniz. sonrasında 150 tl vergi ödeyerek pasaporta işletmeniz gerekiyor. bu işlem e-devlet üzerinden kredi kartıyla kolaylıkla yapılabiliyor.

sagol hocam verdigin bilgiler icin.

• Yok teşhir değil son kalan ürünmüş Türkiye genelinde teşhir kalmış sadece teşhirden almak isteyen olursa uğrasın teknosaya temizse alınır sonuçta iki yıl apple garantili

• arkadaşlar 1340 tl 32GB iphone se için nasıl fiyat sizce? kayıtlı değil yutrtdışından sıfır olacak. sizce aldığımda zarar etmeden satabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

arkadaşlar 1340 tl 32GB iphone se için nasıl fiyat sizce? kayıtlı değil yutrtdışından sıfır olacak. sizce aldığımda zarar etmeden satabilir miyim?

1500e yurtdışı 6S veriyorlar. Bence bulaşma derim. Geçen hafta bir arkadaşa tavsiye ettim sahibinden'den aldı.

Selfie kamerası için bile 6S alınır. Se'nin ön kamera çok dandik. (1.2mp)

• merhaba arkadaşlar,
    iphone se 16 gb altın sarısı 1650 tl sıfır..
    alınır mı?
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyi. Neredeyse 5s fiyatıyla aynı.

Tek eksi yönü 16 gb az gelebilir. Bana yeter diyorsanız düşünmeden alın derim.
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

quote:

arkadaşlar 1340 tl 32GB iphone se için nasıl fiyat sizce? kayıtlı değil yutrtdışından sıfır olacak. sizce aldığımda zarar etmeden satabilir miyim?

1500e yurtdışı 6S veriyorlar. Bence bulaşma derim. Geçen hafta bir arkadaşa tavsiye ettim sahibinden'den aldı.

Selfie kamerası için bile 6S alınır. Se'nin ön kamera çok dandik. (1.2mp)

Nereden veriyorlar? Yurtdışı 6S 1500-2000 arası dahi yok, link atar mısın?

• quote:

Oldukça iyi fiyat.

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.