Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Keskin117 , Keskin117 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
12.156
Cevap
324
Favori
795.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam aklımdan geçeni sordunuz, bende aynı şekilde telefonla çektiğim fotoları ayrı yerde görmek istiyorum yok mu çözümü?

• Buyrun. Dünün verisi.

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKE58 kullanıcısına yanıt
    bence çok iyi. iPhone 7 6 saat max veriyor. iPad Pro da ise 14 saat aldım. Bence sizin değer çok iyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iOS 15.4 sürümüyle maske ile face id kullanım desteği geliyor

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

• Bana sanki şarj hızlı tükeniyor gibi geliyor. Sanırım bu konuda yazılan yorumlar psikolojik etki yapıyor. Herkes gelen güncellemeler ile şarj süresinin düştüğünü yazdı. Benim cihazım 15.3’ten bir önceki sürümdeydi bu denemeyi yaptığım zaman. Düz iphone 13, 3 aylık cihaz pil sağlığı %100. Demek ki güncellemeler şarj süresini etkilememiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4ristocrat kullanıcısına yanıt
    iP11, LCD panel kullanırken iP13, OLED panel ekran kullanıyor çok doğal hocam. Çalışma prensipleri farklı zaten.

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Yalnızca göz taraması yapar sanırım hocam değil mi? Ayrıca şu watch ile açma muhabbeti ne kadar iyi olsa da bir türlü cihaz elimde değilken güvenemiyorum

• Arkadaşlar merhaba iPhone 13 sahibiyim ben de. Telefonun batarya süresinden epey memnunum. Fakat aklıma bir soru takıldı. Genelde çok telefondan içerik tüketmem.gün içinde whatsapp İnstagram. Akşam işten çıkınca iPad kullanıyorum sosyal medya ve internet kullanımı için. Bu senaryoda pil %100 sen %20 ye 36 saat gibi bir sürede iniyor. Sonra şarja takıyorum. Ekran kullanımı da iki güne sarktığı için emin olmamakla beraber 4-5 saat. Bu kullanım sizce normal mi? 7-8 saat ekran süresi olması gerekiyor mu standby süresi uzun olmasına rağmen

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Bunu aldım 2 hafta önce şimdilik memnunum

https://ty.gl/qop3nv3hb1

• İphone 13 gürültü engelleme yok. Eksikliği farkediliyor mu ? Kullan kişiler tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim. Gürültü engelleme olmadığı için İphone 13 yerine İphone 12 almak mantık olur mu ?

• EKE58 kullanıcısına yanıt
    Konuyu çok takmayın. Gereksiz şeyleri kapatırsanız pil ömrü dahada artar. Konum gizlilik ayarlarından bahsediyorum.

• oldschoolplayer kullanıcısına yanıt
    Olan cihazlarımda kapatıyorum ben. Çalışma mantığında sese odaklandığı için daha kısık oluyor. Apple sonraki updatede ekler büyük ihtimalle.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say -- 28 Ocak 2022; 17:3:56 >
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

Her şey iç içe ve saçma halde. Bir arkadaşınızın eline telefonu verip belki çektiğiniz fotoları göstermek istiyorsunuz, adam sağ sol yaparken eşinizin veya sevgilinizin fotosuna denk geliyor. Öyle dağınık yapı var maalesef ve senelerdir düzelmedi. Hadi sen yapmıyorsun, üçüncü parti yazılımcıların albüme erişmesine izin ver de albüm programı satın alınsın, o da yok.

• Passenger kullanıcısına yanıt

evet haklısın... bende ilk defa iphone kullanıyorum galeri uygulaması çok kullanışsız geldi... web tarayıcıdan indirdiğim görüntülerde çektiğim fotolarda aynı yerde karman çorman... selfy yada canlı foto gibi sınıflandırmalar var ama bence yetersiz... tecrübeli arkadaşlar varsa bizlere yardımcı olsunlar galeri uygulaması anlamında?

• hculha H kullanıcısına yanıt

Aynısını se2020 de kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 28 Ocak 2022; 17:52:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkası sertmi dostum yoksa kenarları gibi arkasıda yumuşak slikonmu.

• alsem A kullanıcısına yanıt

arkasıyla kenarları aynı gibi ancak zaten kenarları da çok yumuşak sayılmaz, takılıp çıkarırken bile biraz zorluyor

Hocam takıp çıkarırken tlfnu çizmesin kenarlarını.Valla doğru düzgün bir kılıf bulamadım.Orjinalleri çok para.

• alsem A kullanıcısına yanıt

aynen öyle, telefonu alırken 500 liraya almadığıma pişmanım, çizeceğini çok sanmıyorum devamlı kılıf değiştiren birisi de değilim, soyulmaya başlayana kadar devam

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.