Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah 8 civarı akşam 12 uyku zamanı☺️pil %10 sizce nasıl

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Tamamdır teşekkürler Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Arkadaşkar bence bu yeşil olay ve ekran işik sizması yazılımsal,kafaya takmayın,neden derseniz
    Benim cihazda bütün testler yapıldı bir ize rastlanmadı,menu de olsun siyah ekranda olsun renkli ekranlarda olsun,bazı arkadaşlar sayaçta gözüktügünü söylüyor bazilar arama yaptığımız yerde,bende hiç biyerde öyle bişeye rastlamadım,
    Dün gece karanlık banyoda penceresi yok yani o denli karanlık,
    Telefonu kapadım,tekrar açtım ekran simsiyah ortada logo okadar,
    Yanlız logo ışığı yanıp söner gibi olduğu anda kilit ekranı gelir ya birden bire o arada 1 saniye bile gözükmeyen işik süzmesi oluyor yeşil değil ama!!!
    Kilit ekranına geçince daha bişey gözükmüyor,
    Galiba siyah pikseller o ara kapalı oluyor ekrana geçince pikseller devreye giriyor...
    Tamamen yazılımsal,deneyimim bu sizede söylemek istedim,
    He kilit ekranı gelmeden hemen elimle logoyu kapatım öyle baktım saniselik bir an yani,
    Yoksa diğer türlü ekranımda ne hayalet var neden renklerde problem..paylaşmak istedim sizinle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

12 pro kullanıyorum ilk aldığımda bana da çok sarı gelmişti. True Tone kapattığımda dahi aşırı sarı bir ekranı vardı. O şekilde kullanmak istemediğim için renk filtrelerinden şu ayarı yaptım. Şu an aşırı memnunum. Sarı ekran hoşuna gitmeyip beyazları gerçek beyaz gibi görmek isteyenler için tavsiye ederim.

Teşekkürler. Epey faydası oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Telefon true tone kapalı bile olsa kendi rengini ayarlıyor sarıya dönüyo yine,önceden true tone kullanırdım hep ama şimdi kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasifik.

Telefon true tone kapalı bile olsa kendi rengini ayarlıyor sarıya dönüyo yine,önceden true tone kullanırdım hep ama şimdi kullanmıyorum
    Yukarıdaki ayar epey farketti. Telefondan soğutmuştu. İnsanlar ekran sarı diyor. Apple ın bu ısrarını anlamak mümkün değil. Biz sizi sizden fazla düşünürüz mantığı. Bırak ekranı bembeyaz. İsteyen ayarlasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witwickyyy kullanıcısına yanıt

kardeşimde p20 vardı onun ekran daha sarı geldi. göz konforu kapalı olduğu halde. ben de true tone kapatmıştım.

ama ben sarımtırak kullanırım. öyle severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 25 Şubat 2021; 14:13:45 >
  • pasifik. kullanıcısına yanıt

Hocam menüye girdiğinde, karanlık moda aldığında, arama ekranında ıvır zıvırda yeşil yoksa benim için yoktur. ekran açılırken zifiri karanlıkta telefonun en ücra yerinde yeşilimsi olursa bir yer ben buna takıntılılık derim.

konforu bozmayacak bir durum. Bende yok. ama bu kadarı fazla. telefon açılırken ekrana ufaktan geliyorsa bırakın gelsin.

zifiri karanlıkta görünüyorsa sadece bırakın görünsün.

Oda gözükmuyorda işte🤣🤣🤣
    Bence ekran moda giriyor orda oda bi hata değil bence..

Menüde veya başka biyerde böyle bişey yok aramda saatte siyah resimlerde,güncelleme menüsünde,yani telefonu kullanırken bişey uok bulamadım🧐

Ben e acılırken olan bişey bu ekran kedinimi ayarlıyor napıyor,oda 2 saniye.
    Zaten başkası göremez zırıfı karanlık olucak birde logoyu elinle kapatacan😀😀oda yetiştirip görebilirsen😂😂🤣
  • Bazi videolarda görüyorum adam galeriden foto acıyor siyah 1 saniye sonra morlaşıyor yeşilimsi oluyor ekran bi anda,ama parlaklık seviyesini artırınca bişey olmuyor,bence yazılımsal.

Hocam işte onu diyorum, gerek yok bu kadar kasmaya. siyah ekran aç normal karanlıkta yoksa bişe devam.

bir de sana bir sorum var müdür.

bu ara butonuna basınca bir etki olmuyor sebebi ne olabilir ?

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
    Benim ekranda açılırken bişey yok simsiyah ama kilit ekrani geleceği an 1 saniye gözüküyor,menü gelmeden ekrana yani,🤣🤣🤣taktık kafaya bunu bence apple çalışanı bile göremez😂😂nerde bulucak zifiri oda😅😂😂😂
    Normalde ona basınca aşaya doğru seçenek çıkar sesli arama vsvs bende oluyordu,yoksa direk basınca araması lazım.

Hocam basılı tutuyorum. iki telefon çıkıyor telefon ve cep olmak üzere bir de en altta whatsapp var.

normal basnca hiçbişe olmuyor.

Sesli aramayı telefonu seç sen ordan,ondan hep arama yapar oraya basınca,basılı tutmana gerek yok tek bas

seçme işini yapamadım hocam. tek basınca işleme almıyor.

Allah allah sen telefonu yeniden başlat bi

yok hocam burada iki arkadaşta da iphone var o da aynısını diyor.

Basınca arama yapmıyormu yani,ilginç
    Normal de ilk kez o kişiyi aradığın zaman Bi kez basıyorsun sonra cepe basıyorsun arama yapıyor daha sonra sadece tek basmayla arıyor hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmcomprehensible -- 25 Şubat 2021; 16:25:39 >
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.