Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://discussions.apple.com/thread/251994624

buradaki sorun hocam bak.

14.4 de düzelmiştir zannımca

• İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

yok hocam olmuyor eşimi sık sık ararım ama halen oraya basınca almıyor.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    O zaman yeni güncelleme de düzelir
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

İnşallah hocam bir tek iphone 7si olan bir arkadaşta olmuyor onun da sürümüne bakarım bir ara.

• konum servisi kullanan uygulama parçacıkları da nedir?

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
    Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 4.sefer başıma geliyor kafayı yicem durup dururken rehberimdeki cogu numara gidiyor. az önce whapapptan konusurken kayıtlı olan arkadşaım 5dk sonra girdim sadece numarası gözüküyor rehberden silinmiş. cok başıma geldi tekrardan numaraları ekleyerek çözüm saglamaya calıstım ve mecburen yerim de olsa iclouddan 50gb satın alarak çözmeye calıstım yıne başıma geldi. hafızam var tel 128gb. nedir bu sorun anlayamadım.

İcloud.comdan kişileri geri yükle diye seçenekten deniyorum boş gözüküyor.

• pasifik. kullanıcısına yanıt

aynen çok yakından net çekemiyor 12promax

• Merhaba arkadaşlar,

Yarın düz 12 mi, 12 pro veya pro max a yükseltmeyi düşünüyorum değer mi ? Pro max çok mu büyük ? düz 12 ile 12 pro arasında 3. kamera, lidar ve 64 yerine 128 olmasının dışında bir fark var mı ?

• headhunter kullanıcısına yanıt

Saydığınız farklar dışında ram 4 gb yerine 6 gb, proRAW çekim, çelik kasa ve arka cam yapısının farkları var.

• scanh kullanıcısına yanıt

Bu özellikler pro ve pro max için mi geçerli yoksa sadece pro max için mi ?

Daha doğrusu eğer 12 pro çelik kasa ise tercihim olur çünkü pro max gerçekten büyük geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 26 Şubat 2021; 0:14:24 >
    Değer ben 12 den 12 pro max 'e geçtim gayet memnunum
  • Merhaba arkadaşlar. Bu zamana kadar bir alisveris yapmadan once mutlaka sizlere danistim. Fikrinize ihtiyacim var. 2.el 3 aylik garantisi devam eden (burada garanti 1 yil) 12 pro max 512gb buldum. Fiyati makul. Ama ayni fiyata sifir 256gb alabiliyorum. Adam esine aldigini pandemi surecinde olduklari icin telefonun sadece evde kullanildigini ve neredeyse sifir olduğunu belirtti. Ne dersiniz adamin dedigine guvenip alip keyfime mi bakayim yoksa sifir 256gb mi alayim? Korkum telefonun ekrani kirilmis islem görmüş olma olasiligi. Görüşleriniz cok kiymetli lutfen esirgemeyin. Iyi geceler diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Değer ben 12 den 12 pro max 'e geçtim gayet memnunum

12 aliminyum plaktik gibi bir kasa pro max kenerları çelik bir kasa peki 12 pro da çelik kasamı önemli olan bu

• quote:

Orijinalden alıntı: kaisersoze81

Merhaba arkadaşlar. Bu zamana kadar bir alisveris yapmadan once mutlaka sizlere danistim. Fikrinize ihtiyacim var. 2.el 3 aylik garantisi devam eden (burada garanti 1 yil) 12 pro max 512gb buldum. Fiyati makul. Ama ayni fiyata sifir 256gb alabiliyorum. Adam esine aldigini pandemi surecinde olduklari icin telefonun sadece evde kullanildigini ve neredeyse sifir olduğunu belirtti. Ne dersiniz adamin dedigine guvenip alip keyfime mi bakayim yoksa sifir 256gb mi alayim? Korkum telefonun ekrani kirilmis islem görmüş olma olasiligi. Görüşleriniz cok kiymetli lutfen esirgemeyin. Iyi geceler diliyorum.

Cok teşekkürler. O zaman baska dikkat etmem gereken bir durum olur mu? Pil sagligina da bakacağım
    Pro Max çok büyük bir telefon.12 Pro idealdir.
  • kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    İkinci el olayına girmemenizi tavsiye ederim.ister bir haftalık ister bir aylık olsun.İphone aliıp satma olayına girmiş ise mutlaka bir sorun vardır.Uzak durmanızı tavsiye ederim.512GB açılmış kutu alacağınıza 256GB sıfır almak daha mantıklı.Garanti olayıda 2 yıl.İçiniz rahat eder.
  • Sonuçta altı üstü bir telefon çok kasıp detaylara gerek yok.Aldıktan 10 gün geçmeden sıradan gelmeye başlıyor.Keyfinnize bakın.Bende iPhone 12 pro max 512GB kullanıyorum.GSM hattı kontratı ile aldım.Ekran böyle sarımı gece karanlıkta bakayım ne olmuş gibi dertlere kapılmaya gerek yok.IOS güncellemesi ile kayboluyor.Her seni yeni iPhone’de yazılım yüzünden sorun çıkıp düzeliyor.Yedi ay sonra iPhone 13 çıkacak yine alıp aynı süreci yaşamdanan keyfini çıkararak kullanmak gerek.Bu güne kadar çıkan her iPhone serisini kullandım kullanmaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 26 Şubat 2021; 14:37:14 >
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.