Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) 17 olmaz bence bakalım neler olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

Ben en az 17 dedim ama hayırlısı artık yarın göreceğiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) ben daha Watch se almayı düşünüyorum ne yapacağım bilmiyorum 😂

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

128-256-512 GB

16 bin-18 bin-20 bin olur diyorum

Bakalım ne olacak 😄

• scanh kullanıcısına yanıt

evet böyle olacak gibi. Birde hergün dolar artıyor. Sızıntılara göre pro max türkiyeye en erken aralıkta gelecek ve o zaman dolar kaç olacak. Bundan daha da kötü olmasında

yanlız 6gb ram 5g falan globaldede sunulursa efsane cihaz olur. Optik zum 5x falan diyorlar doğru olursa muhteşem cihaz olur

• Türkiyeye 5G geldiği zaman bu cihazlarda kullanabileceğiz değil mi?
    5 yıldır 6S kullanıyorum.5G geldiği zaman kullanabileceksek 12 pro max alıp 7-8 sene kullanmayı düşünüyorum.
    Yok eğer kullanamayacaksak 6S le devam.

• PantheraPardus kullanıcısına yanıt

Eğer ülkemize 5G'li versiyon gelirse* evet, operatörler 5G hizmetine başlayınca kullanabileceksiniz.

*5G teknolojisine daha geçmemiş veya yakın tarihte geçmeyecek ülkelere 4G ile gelecek sızıntıları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Eğer ülkemize 5G'li versiyon gelirse* evet, operatörler 5G hizmetine başlayınca kullanabileceksiniz.

*5G teknolojisine daha geçmemiş veya yakın tarihte geçmeyecek ülkelere 4G ile gelecek sızıntıları var.

Teşekkür ederim bilgi için.en iyisi kutu açılış videolarını beklemek olacak

• Saatler kaldi artik. Yalniz sahsi dusuncem eger globalde 5g cikip ulkemize 4g versiyonu gelmesi durumunda eger 120hz ekranda olmazsa 11 pro'larla aralarinda boyut ve muhtemelen daha iyi kamera deneyimi disinda pek fark olmayacak.

• scanh hocamın dediği gibi 5g olmayan yerlerde sunulmayacağı söyleniyor. Hatta 5g ağı olan yerlerde bile 2 farklı veriyon olacağı ve aralarında 100 dolar olacağı söyleniyor. Zaten 2 farklı versiyon çıkacaksa bizim ülke kesinlikle olmayan versiyonu getirir :)

120 hertz kesinlikle yok zaten. Kameraya 5x optik zum ve 6 gb ram gelirse güzel cihaz olur ama. Gerçi zamanında iphone 6 içinde öyle diyorduk 5s in aynısının yeni kasası çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 13 Ekim 2020; 2:15:11 >
  • 5g olmayan secenek sunarlarsa 100 dolar altina benim gibi her yil telefon degisenler icin harika secenek olur.

Bizde gelecekte yayginlasacakta 4g zamanindan tecrubeliyiz hepimiz.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Resmen kasa değiştirip 5S'i 6 Plus kasasına koydular ve ben gittim o 6 Plus'ı aldım. Asıl iyi özellikler 6S Plus ile geldi. Bu sefer kasa değişmedi ama beklenen özellikler (artan ram, 3d touch) geldi. Apple sanırım S olayını kaldırdı ama; 'kasa değişir çok özellik eklenmez, kasa aynı kalır ama özellik gelir' olayına devam edecek. Eğer yarın tanıtılacak cihazlar sızıntıdakiler gibi gelirse asıl beklenen özelliklerin iPhone 13 (yada 12S) modelinde geleceğini düşünüyorum.

Sormayın bende almıştım iphone 6 yı. 4s ten geçmiştim ama hiçbir farkı yoktu kasa dışında. Apple bu konularda çok uyanık firma 4K video gelmesi gerekirken 6s te gelmişti. Bu arada apple tarihinin en çok satan telefonudur 6 serisi :)

eğer apple bu lansmanda kamera aynı sadece lidar ekleyip, kasayı değiştirip, ram’e dokunmayıp, 5G muhabbetinide globale sunmazsa asıl bomba seneye patlatcak demektir. Seneye çıkcak olanda 120 hz ekranda kesin gibi. Çünkü apple kasa değiştirdimi fazla yenilik vermiyor. Zaten bunları yaparsa seneye birşey kalmaz :)

• Ne zaman tanıtılacak acaba? Bilgisi olan var mı:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Yarın Türkiye saatiyle 20:00'da

Evet hocam büyük ihtimalle öyle olur @anatolianwarrior

Bu akşam değil mi? 6 saat sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cungalam -- 13 Ekim 2020; 13:25:19 >
  • Evet bugün saat 20:00'da.

• Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bugüne kadar hiç takip etmediğim bir konu var.

Akşam ön siparişler açılınca siparişi geçtim diyelim, apple da kasım 15 dedi teslimata. Örneklem konuşuyorum.

Bu tarihten önce mağazada oluyor mu? Geçmiş yıllarda nasıl oluyordu?

Eğer mağazaya benim ön siparişimden önce gelecekse boşa beklemiyeyim. Mağazadan alırım.

• 12 pro 13bin tl altina cikar mi? Yoksa 12 almak daha mantikli olacak.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.