Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam az daha sabret yav bugün ya da haftaya cuma satış tarihi duyurusu yapılacak. Çok yüksek ihtimalle 18 Aralık'ta ön siparişler açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gazeteci63

Arkadaşlar;
    İphone 11 Pro Max’ta “Sensör bazlı optik görüntü stabilizasyonu” var, 11 Pro’da yok. Google de taradım bulamadım. Bu farkın, farkı nedir tam olarak ?

Telefonu tutacak ile araba, bisiklet gibi hareketli bir nesneye takıp video çektiğiniz de sensör bazlı sabitleme biraz daha başarılı oluyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun üstat. :)

• scanh kullanıcısına yanıt

Bugün olsun o dediğin hocam lütfen Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Hocam ben mavi veya grafit almaya gittim aslında. 128 256 da sadece silver vardı. 512gb da ise mavi, grafit, silver vardı. Ben silveri daha çok beğendim. Ne çok gösterişli ne çok sönük. Ama dikkat çekici. Tamamen zevk meselesi. Kesinlikle diğer renkleri görmelisiniz. Videolardaki gibi olmuyor. Canlı cihazlar fena duruyor. :)

• RZGO R kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.efe61

Bugün öğlen Akasya Apple Store'dan aldım. Emektar S3'ten sonra biraz büyük bir atlama oldu :)

Merhaba, Güle Güle kullanın...

Akasya AVM'de durum nasıldı? Apple Store önünde çok sıra varmıydı? Sırada ne kadar beklediniz? Randevusuz mu gittiniz? Çok Teşekkürler 😊

• Akasya AVM Apple Store önünde iPhone 12 için çok sıra varmı? Ne kadar beklersiniz sıraya girerseniz? Randevulumu randevusuzmu gidilir iPhone almak için? Teşekkürler

• mseyitsahin kullanıcısına yanıt

Bakalım hayırlısı. Hepimiz bir beklenti içindeyiz gerçi ben daha kampanya kovalayacağım üstüne 😂

• Cem300 kullanıcısına yanıt

1)Telefonu kapatip acin

2)Telefonu bastan baslatin

3)Hücresel agi kapatip acin

4)Ag ayarlarini sifirlayin

5)Telefonu sifirlayin

Hocam telefonu yeni kurdum bir daha sıfırlama işi ile uğraşmak istemiyorum Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.efe61

Bugün öğlen Akasya Apple Store'dan aldım. Emektar S3'ten sonra biraz büyük bir atlama oldu :)

s3 şimdiye dek kullanmak.. Helal olsun hocam , Güzel günlerde kullanın.

Artık 2040 a kadar götürür siziApple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Cem300 kullanıcısına yanıt

1-4 ise yaramadi mi?

Denedim telefonu kendi direk yeniden başlattı ama yine çıkmıyor hocam.

• https://www.hepsiburada.com/spigen-steadiboost-27w-hizli-sarj-cihazi-usb-c-pd-3-0-power-delivery-duvar-sarji-f210-000ca26477-p-HBV00000OH369

Arkadaşlar şuan 139 TL almayı düşünenler varsa , bende alacağım bunumu almamız mantıklı yoksa 60 tl daha verip orjinal apple şarj aleti almak mı?

• Qwspow kullanıcısına yanıt

Beklediğim indirim gelmedi. Daha geçen ay 100 TL civarlarını görmüştü. 140 buna vereceğime 200'e orijinalini alırım.

• Siyah rengini 128 gb olarak bu akşam Vatan Bilgisayar dan aldım belki siyah düşünen arkadaşlara fikir olması açısından bir görsel paylaşmak istedim

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • Kılıfı bile 500₺

• Ön Ekran koruyucu olarak en iyisi hangisidir ? Spigenin bir kaç modeli var siz hangisini kullanıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.