Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam hangi rengi aldınız grafit mi silver mı? ben grafit pro max düşünüyorum ama silver nasıl olur bilmiyorum?apple store dan alıp denemek lazım.

• Vatan bilgisayar da 12 inceledim kamera netleme yapmıyordu 12 pro selfie çekim kalitesi ilginç şekilde 11 den bile kötüydü soğuk bir duş aldım 😬 cihazı gelen arkadaşlardan bilgi alırız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro Max çıkana kadar telefonsuz kalmamak ve denemek için mavi 12 almıştım, şimdi teslim aldım aşırı iyi geldi elime. 11promaxten sonra kuş gibi hafif resmen, rengi zaten süper, boyut olarakta iyi geldi, ekranı da 11 gibi kötü değil, çok keskin

Şuan pro maxten vazgeçip bunu kullanmaya devam etmek üzereyim

• Bugün öğlen Akasya Apple Store'dan aldım. Emektar S3'ten sonra biraz büyük bir atlama oldu :)

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • Cem300 kullanıcısına yanıt

Çok enteresan Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• 71.000 rs yani 13,900 TL ye aldım 256gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 4 Aralık 2020; 18:40:29 >
  • Mehmet.efe61 M kullanıcısına yanıt

Hocam farkı en çok hissedenlerden biri siz olacaksınız Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]  Hayırlı olsun

• dupont81 kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun.

• elmatadori kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun.

• scanh kullanıcısına yanıt

Şimdi güncellemesini yaptım yine çıkmıyor sebebini çok merak ettim bilen varsa bir yardımcı olsun, neden interneti paylaşamıyorum?

• Mehmet.efe61 M kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun

Hayirli olsun

Hattınızdan dolayı olabilir mi ??

Bunu mu demek istediniz? ayarlar iphone hücresel veri paylaşımı

Ağa bağlanmasını istediğiniz aygıtta Ayarlar > Hücresel > Kişisel Erişim Noktası'na veya Ayarlar > Kişisel Erişim Noktası'na gidin ve bu seçeneğin açık olduğundan emin olun

• ENDERES-5441 kullanıcısına yanıt

Selfie kamerasi kotu cidden. Dusuk isikta cektigim ve kameranin onunu kapayan tamperli cam oldugu icin mi boyle diye dusunuyorum su an.

• MhmtBey M kullanıcısına yanıt

Daha önce bu hatla 11 pro max kullanıyordum hiç bir problem yoktu.

• RZGO R kullanıcısına yanıt

Kişisel Erişim Noktası diye hiç bir yer yok hocam çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 4 Aralık 2020; 18:52:44 >
  • Arkadaşlar;
    İphone 11 Pro Max’ta “Sensör bazlı optik görüntü stabilizasyonu” var, 11 Pro’da yok. Google de taradım bulamadım. Bu farkın, farkı nedir tam olarak ?
  • Herkese hayırlı olsun şimdiden kimsenin cihazından gözüm yokta 12 pro max beklemekten heba oldum 12 pro alasım geliyor artık burda gördükçe resimlere bakmadan direk geçer oldjm
  • Selamlar,

Geçen senelerdeki gibi Apple storedan teslim alma opsiyonu mevcutmu Akasya ya'da Zorlu'dan? Yoksa apndemiden dolayı bu opsiyon kartımı? (kargoyu beklemeden gidip direkt olarak teslim almayı kast ediyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 4 Aralık 2020; 18:59:52 >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.