Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.025
Cevap
463
Favori
2.607.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir tane de ben ekleyeyim. Hiç Samsung ya da diğer cihazlardan kullanmadım onlarda nasıldır bilmiyorum ama İphone'da alarmı kurup telefonu kapatırsan alarm çalmaz :) Sonra işe geç kalmayın.
    yani eğer bir güncelleme yapılmadıysa hala böyle. son 2 senedir denemedim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giovanni_

bir tane de ben ekleyeyim. Hiç Samsung ya da diğer cihazlardan kullanmadım onlarda nasıldır bilmiyorum ama İphone'da alarmı kurup telefonu kapatırsan alarm çalmaz :) Sonra işe geç kalmayın.
    yani eğer bir güncelleme yapılmadıysa hala böyle. son 2 senedir denemedim :)
    Yattığım oda işim eyvallah bu bilgi içinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kemal2

Tamamdır teşekkür ederim inşallah iade alırlar sizde istediğiniz aksesuarı alırsınız
    Hocam selamlar tekrardan, fiyat dususu yuzunden cumartesi gunu iphone 11 i kargolamistim, bugun urunum iade alindi ve para odemem yapildi, hepsiburada magdur etmedi beni.

Bilmeyenler varsa eger, hepsiburadadan 7600'e 11 satin aldim altiktan iki gun sonra 7200 altina dustu fiyati, ben de memnun kalmadim diyip iade istedim, sim takmama ve kisisellestirmis olmama ragmen sorun etmediler iademi kabul ettiler.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Kaynak cihazın Bluetooth düğmesine,telefonunuzda görünene kadar basılı tutun. Göründüğünde bağlanabilirsiniz.

• mustafa_e M kullanıcısına yanıt
    Pil kısmında uygulamaların kullanırken ve arka planda ne kadar şarj harcadıklarını gösteriyor ya orayı bi inceleyip bulmaya çalışın hangi uygulama bu kadar şarj harcıyor diye

• ARkadaşlar bu icloud drive nedir bir türlü bulamadım telefonumda 8 gb yer kaplıyor yardımcı olur musunuz
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]Bi
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]r
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]az da f
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]oto

• arda211 A kullanıcısına yanıt
    I cloud drive yani anlamı şu benim bulut sürücüm 🤔birde bulut var orda. Gugulada sorabılırsın bence..

Ayarlarda en üst tarafta kullanıcı adının olduğu bölüm var oraya tıklayıp icloud u seçerseniz telefonunuzda fazla yer kaplayan uygulamaları bulut üzerinde saklaya bilirsiniz bu sayede önemli ölçüde yer tasarrufu edersiniz. Saklanmasını istemediğiniz uygulamaların tikini kaldırarak saklama konumunu değiştirebilirsiniz.

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Araştırdım bulamadım bende

Nasıl bulamadıysan artık 😄applen ücretsiz sunduğu saklama alanı net üzerinden dosyalarının yedeğini atabilirsin oraya içeriğini gir bak kurcala biraz kapatabilirsin de o yer tuttugu içinde olan dosya boyutu

• quote:

Orijinalden alıntı: FCKöln

Kaynak cihazın Bluetooth düğmesine,telefonunuzda görünene kadar basılı tutun. Göründüğünde bağlanabilirsiniz.
    Telefon arayıp buluyor, arama satırında da görünüyor zaten hocam, bağlanmıyordu tekrar eşleştireyim de deneyeyim diye önce unut dedim yine bağlanmıyor. Dediğim gibi ios 12.4.5'te çalışan 2. nesil ipad mini'de sıkıntısız şekilde bağlanıyor, unutulup tekrar eşleştirilebiliyor. Elimdeki diğer bluetooth cihazlarla denedim bağlanıyor, sıfırdan eşleşiyor. İos 13.4'ten sonra böyle bir problem oluştu. Bildiğim kadarıyla iphone 11'de bluetooth 5.0 varken ipad mini 2'de bluetooth 4.0 var, teknolojisi de daha güncelken böyle bir fark olmasını hiçbir şekilde açıklayamıyorum.
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    İcloud ne olduğunu inan senden daha iyi biliyorum ücretsiz alan 5 gb zaten bildiğin gibi ben onlarıds sildim hale gözüküyor o yüzden soruyorum zaten

Kapatırsan gözükmez

• Rodin kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim bu arada adınıza sevindim hayırlı olsun.Sizin şansınıza fiyatlar yükselmez inşallah :)
  • quote:

hocam teşekkür ederim bu arada adınıza sevindim hayırlı olsun.Sizin şansınıza fiyatlar yükselmez inşallah :)
    Şuan amazondan beyaz rengini alacağım sanırım, yükselir çünkü benim şansıma
    Ne kadar şuan beyazını ben hiç sevemedim ya çerçeve siyah yan beyAz bi tuhaf duruyor sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ne kadar şuan beyazını ben hiç sevemedim ya çerçeve siyah yan beyAz bi tuhaf duruyor sanki
    7.182'den aldım.

Normalde iade ettiğim mor'du ama etrafımdan pek güzel tepkiler almadım dedim beyaz alayım.

Geçen sene xr'ım kırmızıydı o yüzden tekrar kırmızı almayayım dedim, yeşille sarı da çok cırtlak duruyor. Tek beyazla siyah kaldı geriye. Siyahta çok kaba duruyor bence. 6s'teki gri gibisi gelmedi..
    Aynen aynen bende o gri gibisini istiyordum yada space gray ama mecbur siyah aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone 11de pubg hdr- aşırı- sinematik- parlaklık son. Yani tüm ayarlar en yüksekte oynarken 15 dakika sonra telefon ısınıyor parlaklık otomatik düşüyo ve oyun kasmaya başlıyo. Bu sıkıntı sizde de var mı?

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.