Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalse sıkıntı yok :) acaba dedim bataryada mı bir sıkıntı var. 3 saat az bir süre değil çünkü.

Bir de iphone X ilk 30 dakikada falan daha hızlı şarj oluyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    etmemesi normal çünkü bu ürünün PD yani power delivery özelliği yok. Sadece USB den şarj edebiliyor. Bu da demektir ki hızı sadece 12w yani iPad standarti oluyor. 18w etmesi için mutlaka bir PD özellikli cihaz almanız gerekiyor. Ayrıca USB c lightning kablosu da olması getekiyor.

• berkans kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar herkesin 11'inde veyahut pro'sunda bu olay mevcut mu? güzelleme mi yapıyor telefon? eğer yapıyor ise başka uygulamalarla çekim yaparak bunu gidermek mümkün müdür? yaşayanlar ve çözümleri olanlar paylaşabilir mi acaba?
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Hocam ben açıkcası 6 plusfan geçtim tam beş sene sonra telefonu değiştirdim ama ön kamerayı açınca 6 plus bile çok iyi olduğunu görünce şok oldum ama şöyle bir yol denedim
    Normal kamera modunda seri basınca video moduna geçiyor çekimler normal kalite bide instagramdan ön kamera video çekince yine nazaran daha iyi ama dediğiniz gibi yüze normal ön video kamera da bulanık yapıyor acil düzeltmeleri gerek bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11 pro max ile her şey açık bir şekilde 24 saat çok rahat gidiyor. Bugüne kadar şarjı bu kadar başarılı bir cihaz kullanmadım. Bu arada her şeyi açık derken gerçekten her şey açık. Ekran parlaklığı %80, Google konum servisleri uygulamayı kullanmıyorken bile açık, diğer tüm uygulamalarda konum yine açık, Mail entegrasyonu açık, kısaca aklınıza gelebilecek her şey full ayarlarda.

• Katibim kullanıcısına yanıt
    hangi yönlerden mesela hocam?

• eregenthov44 kullanıcısına yanıt
    Düzelteceklerini zannetmiyorum hocam. İncelemelerde bile bu konudan bahsedilmemiş durumda ne Türkiye’de ne de dünyada. Bazı kişiler için bu güzel bir özellik, özellikle bayanlar için. Benim ressmen nefret ettiğim bir şey oldu.

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun batarya boyutuna göre şarj süreleri arasında ufak değişiklikler olabilir. Bu normal. Ama 5 watt ile alabildiğiniz hız bellidir. Apple’ın maalesef 2020 yılında bile hala kullandığı bir ayıp simgesidir bu

• Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] yüzde 23 şuan hala :) cihaz 11 pro max.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliminati -- 10 Aralık 2019; 0:25:6 >
  • Pil konusunda bu sonuçlar çok normal bence.Adamlar 2000 ma ile Android e ios sayesinde kafa tutuyordu şimdi 3 bin 4 binlerle çok normal .Tek kısıtlama hafıza kaldı 64 gibi bir garabeti sırf ekonomik görünmek adına çıkarıp maniple ediyorlar.Birde tabi şu lightning saçmalığı ipaddeki gibi kalkarsa süper olur.

• Pro max kutudan cıkan sarj aletiyle kaç saate sarj oluyor?

• ipad 2 şarz cihazı ve kendi kablosuyla 2 saatte full oldu telefon. hızlı şarj cihazı alacaktım fakat şu an sorunumu az da olsa çözmüş oldum.
  • Arkadaşlar p30 promu düz iphone 11 mi hangisi alınması mantıklı

• Arkadaşlar selamlar,

Iphone 11 Pro Max 256 gb 13.000 liraya satılıyor. Bu cihazın fiyatı ne zaman düşebilir? Ne kadar bir düşüş olabilir bunun için?
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Gmail uygulamasını veya myMail uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Birden fazla farklı uzantılara sahip hesapları sürekli açık kullanabiliyorsunuz. Oldukça profesyonel uygulamalar. Özellikle myMail çok hoşuma gidiyor. Iphone'un mail uygulaması ile ben de sorun yaşıyorum sürekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Arkadaşlar selamlar,

Iphone 11 Pro Max 256 gb 13.000 liraya satılıyor. Bu cihazın fiyatı ne zaman düşebilir? Ne kadar bir düşüş olabilir bunun için?
    Hocam bence bekleme alabiliyosan şu an ki fiyatlarla hemen al derim bende bekliyorum 1.5 aydır.İphone fiyarlarının düştüğü de pek görülmüş değil anca internette 300-500 tl lik indirimler bulabilirsen belki.Onun haricinde zam gelmesinde ben razıyım bu fiyatlara daha fazla beklemeyip haftasonu almayı düşünüyorum.Ayrıca stok konusunda bugün mediamartk vatan teknosayı aradım Bursa gibi büyük bi şehirde sadece 4 tane var cihazdan mediamarkt da hiç yok haberin olsun
  • Ceyh10 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 1-2 ay daha sabredip beklecem. Migros'un yaptığı gibi bir kampanya olmasa bile 12.000 civarına düşmesi yeterli benim için.
  • Arkadaslar iphone alimlariniz icin indirimli olarak yardimci olabilirim. Dusunurseniz mesaj atin yardimci olurum.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=141135828

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    %1 hic fullemedim min %15te fln sarj ediyorum
    2 gun gidiyor aksam kapatmadan, oyun oynamiyorum ama cok konusurum
    hizli sarj bayag kisaltiyor sarj suresini ama ek olarak aliyorsun kutudan cikmiyor
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    2 sene sonra güncelleme dahi almayacak telefonu almak mantıksız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.