Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.885
Cevap
483
Favori
2.595.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 11 isimlendirmesi ile XR deki o algıyı değiştirdi resmen. Doğru bir strateji. Pro lara gelince elbette bu cihazlar yatırım aracı değil ama bence Apple amiral gemiler ciddi zarar ettirecek bu stratejiyi devam ettirirse Apple, zira seneyede aynı bu şekilde Iphone 12 çıkacak ve aynı yukarıdaki gibi Iphone Pro Max mi İphone 12 mi diye sorular sorulacak çoğu kişiye sıfır, garantili yeni seri cihaz almak daha cazip gelecek diye düşünüyorum. Dolayısıyla uzun soluklu kullanmayı amaçlıyorsanız bence Pro lara o zaman yönelin. Bu dediğim elbette değer kaybı açısından baktığımda düşündüklerim, çok önemli değil diyende olur o farklı bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kangalf kullanıcısına yanıt
    Çizilme kırılma dışında ben manyetik araç tutucu kullanıyorum mecbur kılıf lazım

• r@mses R kullanıcısına yanıt
    vatan fiba bank var bildiğim kadarı ile sadece %6 sigorta bedeli ekliyorlar
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam cikabilmenizi bende isterdim ama isin guzel kismi ayni islemciyi kullaniyorlar bu cok iyi.

Tum modlarda hizlica bir foto cektim
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 17 Ekim 2019; 12:53:44 >

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ben seneye bu farkın açılacağını düşünüyorum po ve olmayan açısından her yerde baktıysanız hep apple YouTube sayfasında Pro daha çok izlenmiş hem satın alma sayflarında prolar daha çok gezilmiş
    Asıl 2. El kolay satılacak Prolar olacak şimdi veremediği parayı seneye 2-3 bin altına alabilecek

• Nasıl yani? Böyle bir dünya var mı? Gerçi Türkiye'den ne bekleyebilirdik ki.

Umarım Apple bu konuda bir yaptırım uygular bu mağazalara, daha kendi mağazasında satışa çıkmadan nasıl satışa çıkarabiliyor bu Premium Reseller'lar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 17 Ekim 2019; 12:52:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Amazonda böyle 18 ekim de sizler de diyor 00.01 18 ekim apple da randevu açıypr

• Çakal N11 11.11'e hazırlık yapmış iphone 11 64 gb 8299 liradan satışta

Dün Palladium avm Gürgençler bugun lansman olacağını gelip görebileceğimi söylemişlerdi.

Apple'dan önce satabilmeleri çok saçma gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Çakal N11 11.11'e hazırlık yapmış iphone 11 64 gb 8299 liradan satışta
    Apple storeden daha pahalı vermişler ilanıları saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Çakal N11 11.11'e hazırlık yapmış iphone 11 64 gb 8299 liradan satışta
    Vay adiler! Apple'ın bu konuda bir yaptırımı yok mudur? Kafalarına göre böyle fiyat vermeleri doğru değil. Ben de N11'den 11/11 kampanyasından almak istiyordum fakat bu fiyata çekle dahi alsak normalden pahalıya gelir. Çek dahi kurtarmaz.
  • Bu urunu sıddetle tavısye ederım.

Urun hem selfıe stıck, hem trıpod, hemde ayarlanabılır selfıe ısıgını barındırıyor. Urun yorumları cok ıyı. Uzerınde kı led ısık sayesınde karanlıkta bıle cekım yaparken yuzunuze ısık verebılıyorsunuz. Urunun uzerınde bluetooth shutter var. Bu shutterın cubugun uzerınde yuvası var. Istenıldıgınde cıkartıp trıpod halınde ıken uzaktan kumanda seklınde kullanarak kendı fotografınızı dugmeye basarak cekebılıyorsunuz. Turkıye'ye gelme malıyetı toplamda her sey dahıl 51 dolar.

Urun Lınkı : Selfie Stick Tripod, Brokuca 63 Inch

Bu da Youtube ınceleme vıdeosu :

Bunun harıcınde bıraz daha ucuz baska bır model var. Bu urun daha ucuz. Dıgerınden farkı Blutooth dugmesının ayrılabılır olmaması. Bu da Turkıye'ye tam olarak 22 dolara gelıyor.

charaHOME Selfie Stick

Her ıkı urun iPhone 11 ve dıger tum telefonlarla kullanılabılır. iPhone 11 ıle mutlaka bır trıpod almanızı tavsıye ederım. Bu urunlerle bır cok ıslevı bır arada yapabıleceksınız.

Istanbul Kanyon Troy mağazası satmıyor diğerlerini bilmiyorum ama almak istedim satmıyoruz 18 den önce dedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz c -- 17 Ekim 2019; 13:42:55 >
  • mary ellen M kullanıcısına yanıt
    Sagol kanka.

• mary ellen M kullanıcısına yanıt
    Ben huaweiciyim ya, gerek yok. Harika bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

Istanbul Kanyon Troy mağazası satmıyor diğerlerini bilmiyorum ama almak istedim satmıyoruz 18 den önce dedi...
    Bende az önce öğle yemeğine çıkınca sordum, gece başlıcaklar satışa sanırım.
  • Turkcelle şuan sadece beyaz rengi geliyor düz 11in :/ Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alacak arkadaşlara tavsiyem apple storedan almaları. Begenmezseniz iade veya değişim hakkınız oluyor.

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    Ben dün apple ile iletişime geçip konuştum eğer apple store üzerinde alırsak 14 gün hat takıp kullanıyor olsak bile koşulsuz iade aldıklarını belirttiler. Apple store üzeri satışın açılmasını bekliyorum bende sonuçta fiyat fix.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.