Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kutunun icinden cikan kablo sizin soylediginiz adaptore uyuyomu hocam.Sadece adaptor alsak kablo almasak olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64gb ve 128gb arasindayim.Arada 500 tl ye yakin fark var.Kullanan arkadaslar degermi aradaki farka ne dusunuyosunuz.

• MadMen kullanıcısına yanıt
    Yukarılara bak bu konuda bir yazı paylaştım. İCloud kullanacağını düşünüyorsan sonsuz hafıza ya sahipsin. 64gb yeter de artar Yok ben kullanmam iCloud Ä para vermem herşey telde olsun foto Video falan 128 de yetmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 25 Şubat 2021; 18:32:20 >
  • save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Umarım bir çözüm bulunurda kurtuluruz. Yoksa kıdem birimi çözüm odaklı yaklaşmıyor.
  • MadMen kullanıcısına yanıt

Ben aksesuarlı kutu almıştım çıkan kablo typ A olabilir hocam bende öyleydi

• Eyv hocam icloud kullanacagimi dusunmuyorum cok bi bilgim yok cunku.Saolasin eyv

• Arkadaşlar kestirmeleri yüklemek güvenli mi wifi hücresel kestirmesini kullanmak istiyorum. Güvenemedim, kendim yapabilirmiyim, Bilen varsa anlatabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa ios'a geçeceğim yarın geliyor telefon çok heyecanlıyım. Şimdi çok kritik bir soru sormak istiyorum size. Telefon gelince ios 13 ile geliyor sanırım 14'e direk update mi yapsam yoksa 13'te kalsam mı? Çünkü pil olarak 13 daha iyi diyorlardı da. Yardımcı olursanız sevinirim.

• manesnuc kullanıcısına yanıt

2020 haziran sonunda kızıma iphone 11 256 gb aldım mediamarkt tan, ykb ticari karta 12 taksit maximum ticari karta 6 taksit seçenekleri vardı (mağazadan aldım)

2020 kasım ayı ortasında oğluma iphone 11 128 gb aldım teknosa mağazadan, maximum ticari karta 12 taksit ykb ticari karta 9 taksit seçeneği vardı.. yani dönem dönem kampanyalarla, kullandığınız ticari kartın bankasına göre değişebiliyor..

• Merhabalar iphone 11 ile iphone 12 arasında çok büyük farklar var mı sizce? Yani 11 değilde 12 almayı gerektiren? Şahsen tasarım olarak 11 benim ilgimi daha çok çekti. Ayrıca alırken 128 gb almayı planlıyorum... Sizce bu yeterli olur mu? Icloud storage olarakta 50 gb'lik bir alan alabilirim. İphone 11 alırsam yazılım desteği ne kadar daha sürecek?
  • Arkadaşlar şu aparat lazım. LIGHTINING ni 3.5 çıkış yapmam lazım
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Tfn123 kullanıcısına yanıt
    14 daha güzel ve bazı özellikler barındırıyor 13 e göre. Şahsen yeni cihaz alsam direkt 14.4 e güncellerim.
  • Merhaba herkese keyifli kullanımlar, İPhone X modelinden iPhone 11 modeline geçmeyi düşünüyorum önerir misiniz böyle bir değişikliği tavsiye eder misiniz. 3 senedir kullanıyorum cihazımıpil sağlığı %78 civarına geldi artık değişim gerekiyor bence ama açıkçası ekran teknolojisi anlamında daha geriye gitmiş sanırım ikisi full parlaklık yaptığımda iPhone 11 ekranı iPhone X ekranının orta seviye parlaklığı kadar çıktı yine de genel duruma bakıldığında sizlerin fikirlerini almak isterim teşekkürler şimdiden yardımlarınız için

• thsnblt kullanıcısına yanıt

Böyle bir aparat yok hocam maalesef. Ben lightning girişli kulaklığa type-c adaptörüyle bağlamak istedim pc ye ama sadece veri aktarımına yarıyor o adaptörler. Müzik dinlenmiyor.

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt

OLED-LCD farkı o hocam. Full hd+ çözünürlükten HD+ çözünürlüğe geçilmez bence. 12 yi düşünün bence 5G faktörüde var çünkü.

• ZauberBlau Z kullanıcısına yanıt
    50gblik iCloud alacaksınız niçin 128gb iphone niçin alıyor sunuz anlamadım. 100gb foto veya videonuz olsa ki olacağını zannetmiyorum iphonunuzda 6gb civarı yer kaplar iCloud ile. İCloud ile 64gb iphone normal kullanıcılara yeter de artar. Yukarılarda bir yazı makale Video paylaştım okuyun isterseniz
  • 50 gb icloud'u yok 128 gb yetmez derseniz arttırma amacıyla demiştim. 64 gb kısmına çok sıcak yaklaşamıyorum. Çünkü zaten elimde şuan 64 gblik samsung telefon var. Sadece 5 gb'lik yer kaldı.
  • ZauberBlau Z kullanıcısına yanıt
    Ben yıllarca samsung kullandım 128gb idi 30gb bir türlü geçemedim. Ama iCloud varken eğer iCloud üyeliği satın alınacaksa bence mantıksız. Tüm gerekli programları kurdum iphone hala 47 gb boş yer var. Fotolar videolar zaten iCloud da. Kisaca ios ekosistemini Android ile bir tutmayın. Neyse yinede siz bilirsiniz
  • iCloud’u bu ülkede övmek biraz saçma gibi.Çoğu kişinin kullandığı internetin upload hızı 1 megabiti bile geçmiyor.Derseniz ki telefondan 4.5g kullanarak yüklemeleri yaparım o zaman da kotanız yetmeyebilir.
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Bence iPhone X’den iPhone 12’ye geçilir.Oled ekrana alıştıktan sonra biraz değişik gelebilir iPhone 11.
  • 
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.