Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manesnuc

Hocam benim değidiğim şey zaten telefona 6 taksit olduğuydu, siz de 6 taksit ile aldım demişsiniz, aynı şeyi söylüyoruz. 2 hafta önce 3 taksite inmiş limit.

HB de 9 taksit şu an.

Media market te 12 taksit.

Ben teli 9 taksit aldım.

Bak bahsettiğim ticari kart.Onlarda taksit sıkıntısı yok.......

• arkadaşlar burada eskiden whatsapp vardı ama şuan çıkmıyor telegram vs. gibi uygulamaları buraya nereden ekliyoruz

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne diyorsunuz gerçekten anlayamadım. 14 aralıkta 2020’de 3 taksit ile Hepsiburada’dan babam için iphone 11 aldım. 2020 Haziran başında kendim için Hepsiburada ‘dan 6 taksit ile alabilmiştim ama yasa değiştiği için artık 3 taksit olmuş. Ticari kart ile zaten bu limitlerden alınabiliyor, kimse kafasına göre 9,12 taksit satamıyor. 3500₺ ve üzerinde sanırım bu dediğim taksitler geçerli. Siz şunu aldım, şu fiyata aldım gibi bir detay vermeden sürekli 9 taksit ile aldım diyorsunuz, anlayamıyorum o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 24 Şubat 2021; 23:47:16 >
  • Cihazınızda yüklü olan ve paylaşıma uygun olan programlar kendiliğinden çıkıyor orada. El ile ekleme yapılmıyor bildiğim kadarıyla.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

Geçen ay şirket kartıyla se 2020 MediaMarkt tan 9 taksit ile aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbull35 kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl olabiliyor bu şekilde, bir bilginiz var mı. Aralık ayının ticari kart ile Hepsiburada üzerinden maksimum 3 taksit sunuyorlardı. İnternette bu şekilde taksit sınırlandırılması olduğu ile ilgili güncel haberler vardı. Yani a markası yasal sınırı uygularken b firması nasıl 9 taksit ile satabiliyor.

Anlamak istemiyorsun herhalde.

Şu anda hepsiburada bile 9 taksit.Ticari kartlara.

Ticari olan kartlara bu tip kısıtlama yok.

Örnekte verdim yukarıda media market te 9 taksit aldım telefonu.

Bilgisayar 12 taksitle aldım.

https://www.hepsiburada.com/iphone-11-64-gb-p-HBV0000120X65

Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.En alta da bu şekilde yazıyor zaten.Okuduğunu anlamadıysan gördüğü anlamaya çalış

Ticari kartım ile daha önce 6 taksite aldığım şeyi 3 taksit ile aldım hepsiburada'nın hepsiburada satıcısından.7000₺'ye aldığım şeyi 3 ya da 6 taksit ile yine aynı paraya almak ile 12 taksit için 1000 fiyat farkı vermek aynı şey değil. En son aralık ayında yaptığım alışverişte 3 taksitten fazlasını göstermiyordu sistem, aynı şekilde haziran ayında 6 taksit limiti varken de sistem 6 taksitten fazlasını göstermiyordu. Siz hem anlamıyor hem anlatamıyorsuz. Benim söylediğim vade farksız standart taksit, siz vade farklı yüksek faizli taksitten bahsediyorsunuz. Aynı kelimeleri kullanıp durdunuz mesajlarınızda. Daha fazla muhatap olmayalım, boş geriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Şubat 2021; 10:44:45 >

• save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Bizim Mustafa abi betada sıkıntı yaşamıyorum diyor. Ben 14.4 de sorun yaşamaya devam ediyorum. Profil yükleyip cihazda ki sorunu İmessage üzerinden yakalamaya çalışacağız ekran görüntüleri saat tarih vs.
  • save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    WhatsApp aramaları iphone 11'i haziran'da aldığımdan beri gelmiyor ekrana yani ios 13 sürümlerinde de bende böyleydi. Mi band 5 kullanıyorum eylülden beri ve saat bildirimi aldıktan sanırım 3 saniye sonra titremeye başlıyor, telefonda tık yok. Telefonu elime alıp açıyorum öyle görüşme yapıyorum. Ama işiniz çok acilse ve mi band gibi ufak bir bileklik en azından bildirimleri kaçırmamanıza yardım edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Şubat 2021; 12:50:21 >
  • yusufcan9292 Y kullanıcısına yanıt

sizden takip etmeye çalışıyorum zaten. 13 ü bırakmadım hala ama artık sıktı bu durum. full sürümde görüşürüz inşallah :)

14 te de aynıymış fark yok. 14.5 te duzelmiş diyor beta kullanıcıları inşallah kararlı sürümde de sorun olmaz biz de geçeriz 14 e. bileklik &saat işini düşünmüyor değilim ama acele edip para saçmak da yersiz olacsk benim için. az daha sabır.

Ticari kartlarda sınır yok. Sadece firmalar kendi taksitlerini belirliyor. Hepsiburada dan samsung m31 i 3 taksit ile aldım 2-3 gün sonrada mediamarkt mağazasından se 2020 yi 9 taksit ile vade farksız aldım.

• redbull35 kullanıcısına yanıt

Üstat anlamak istemiyor arkadaş.Defalarca yazdık sayfaları kopyalayıp koyduk.Örnek verdik.Kendi becerememiş sonra bide bize aklınca laf sokmuş.

Media market ten blgisayar aldım 12 taksit vade farksız

media market ten cep telefonu aldım 9 taksit vade farksız.

Uğraştıracak illa bizi ekstre foto çekip sokacan gözüne.

Hayır niye yalan konuşalım bu firmalar paramı veriyor bize.

Aç sor telefon öğren

Lütfen önce cümle kurmayı, bir şeyler anlatmayı öğrenin. Geri dönüp okuduğunuzda eğer yazdıklarınızı anlıyorsanız ve her postta farklı bir şey anlattığınızı görüyorsanız da bir şey diyemem. Dönemsel farklılık gösteren konular belli ki, arkadaş ne güzel konuşuyorken siz konuşamayıp ortamın gerilmesine vesile oluyorsunuz. Üslubunuzda genel olarak bir sorun var ama burada daha fazla konuşmaya gerek yok, laf sokmadım size normal konuşmuşum gibi düşünün ama onu bile tersten anlamışsınız. Uzatmayalım bu gereksiz muhabbeti, engel atın ben de atıcam sorun kalmayacak böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Şubat 2021; 16:17:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manesnuc

Lütfen önce cümle kurmayı, bir şeyler anlatmayı öğrenin. Geri dönüp okuduğunuzda eğer yazdıklarınızı anlıyorsanız ve her postta farklı bir şey anlattığınızı görüyorsanız da bir şey diyemem. Dönemsel farklılık gösteren konular belli ki, arkadaş ne güzel konuşuyorken siz konuşamayıp ortamın gerilmesine vesile oluyorsunuz. Üslubunuzda genel olarak bir sorun var ama burada daha fazla konuşmaya gerek yok, laf sokmadım size normal konuşmuşum gibi düşünün ama onu bile tersten anlamışsınız. Uzatmayalım bu gereksiz muhabbeti, engel atın ben de atıcam sorun kalmayacak böylece.

Hade ben anlatamadım DA;Benden başka 10 kişi daha seni etiketleyip anlatmış

Onlar da mı anlatamamış.Yoksa sen anlamakmı istemiyorsun yada anlayamıyormusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usta-74 -- 25 Şubat 2021; 16:10:28 >

• Beyler bu konu sidik yarışına döndü. Kapatın şu ticari kart konusunu lütfen!
    Redbull35 var sadece keşke dikkatli baksaydınız, muhabbetin hepsini ben yapmadım. Ben normal konuşuyorum insanlarla gerçekten germeyin daha fazla, hala zorluyorsunuz. Bloklayın beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Şubat 2021; 16:15:48 >
  • Arkadaş zorluyor hala
  • İphone 11 yeni alacak olanlar için aksesuar tavsiyesi

Şarj aleti spigen 27w typ C çıkışlı şarj aleti

Şarj kablosu yine spigen typ C lightning şarj kablosu

Bu ikiliyi 4 aydır sorunsuz kullanıyorum pil sağlığı hala %100 ve 50-60 dk içinde istediğim seviyelere geliyor

Kablosuz kulaklık taotronics soundliberty 53 pro hem fiyat uygun hem de mikrofon kalitesi iyi ses çıkışı yüksek

• 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.