Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkide uygun görünüyor. Şimdilik dikkatimi çeken tek durum var o da bazen kilit ekranından çıkınca parlaklık azalmış olarak uyanıyor telefon. Otomatik parlaklık kapalı bu arada. Değişim yapsam mı bilemedim.
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Kasım 2019-Mayıs 2020 arasında üretilen cihazlar için uygunluk vermişler. Ayrıca ekran değişimi için ekranın bazen çalışmayı durduruyorsa geçerli olduğunu söylüyor. Ayrıca ürünün garanti süresini uzatmıyor diye eklemişler. Bu şekilde bir problem yaşamayanlar bence hiç girişmesinler bu işe.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Bizim tlfun ne zaman üretildiğini nasıl bulabiliriz. Ben Apple servisle konuştuğumda biz onu göremeyiz diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Sorunlu modellerin seri numaraları belli. Yukarıda link atılmış oraya seri numaranızı girerseniz değişim kapsamında olup olmadığınızı görebilirsiniz.
  • Kesinlikle sırf beleş diye gidip sorunsuz telefona ekran değişimi yaptıracak insanlar var😂
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Valla hiç dikkat etmedim ne yalan söyleyeyim . yani arada garip ekran donması oldu ama dokunmatikle ilgili birşey oldu mu olmadı mi hatırlamıyorum açıkçası ama ekran parlaklığı birkac defa en düşüğe indi kendi kendine. Sağ yandaki ekran kapat aç tuşuna basınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 6 Aralık 2020; 16:38:13 >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt

Ben baktım hatta Apple servise de baktırdım. Benimki bu kapsamda değilmiş şükür . Ben sadece Tlf ne zaman üretilmiş onu öğrenmek istiyordum. Demekki ogrenilemiyor 😊

• Merhabalar, iPhone 11 64 GB lik modelini en uygun fiyata nereden alabiliriz acaba. Teşekkürler.

Öğrenilebiliyor aslında seri numarasını şu siteye girince bir tarih veriyor

https://www.imei.info/apple-sn-check/
  • Seri noyu girdim değişime dahil değilmiş neyse ki. Ürün 3 hafta önce hepsiburadadan alındı
  • Ben sorguladım şöyle bir sonuç çıktı heralde sorunlu ekran değil doğru mudur?

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
    Ben Haziran başı aldım...
    Sitede bir adres vermişlerdi orada herşey yazıyor.
    Mayıs Haziran arasını göz gezdir
  • Doğru hocam bende de sonuç aynı ve dokunmatik problem im olmadı bu zamana kadar
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Teşekkürler

• seri numaranın tutmamış zaten, sizi ilgilendiren bir şey yok
  • İphoke 8 plusdan İphone 11 e geçen birisi varsa yeşillendirebilir mi beni. Geçmeye değer mi memnun musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 6 Aralık 2020; 3:54:46 >
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt

Sırf tam ekran olmasından dolayı bile geçilir. 11 kamera ve ses olarak çok önde. En büyük eksisi şcd olması. Siz zaten 8 plus kullandığınız için size daha iyi gelebilir. Oledden geçseydinz beğenmezdiniz ekranı ama 8 plustan sonra sıkıntı değil.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    8plustan geçilecekse 12’ye geçilmesini tavsiye ederim. 8plus hala iyi bir telefon bence illa değiştirmek isteniyorsa son nesile geçmek daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

İphoke 8 plusdan İphone 11 e geçen birisi varsa yeşillendirebilir mi beni. Geçmeye değer mi memnun musunuz ?
    Ben geçtim tam ekran olması dışında bi fark yok bide kamera çok güzel
  • 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.