Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Revenge_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün açtığın telefonlar içinde yine boşluk olan varmiydi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaya öyle bakma , android ve iOS diye düşün. Bence yanlış tercih
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Ustad değişimden gelecek cihazın dört dörtlük olacağı ne maglum? Bence tak bir kılıf aynen devam
  • Bence gerek yok hocam. Note 20 ultra elinizde kalır sonra
  • Evet hocam, akıl akıldan üstündür. O yüzden danışmak istedim.

Hem ios kalitesi hem de Samsung'un değer kaybı. Yani bu alışverişte zararlı çıkan ben olurum...

• Acil paraya ihtiyacınız yoksa değmez hocam.

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle olur. Hele 2 gün giden bataryadan günü çıkarmayan bataryaya geçince afallarım.

Bir de Apple watch ve airpods kullanıyorum onları da satmam gerek. Kulaklık neyse de saat işe yaramaz olur.

• Aynen hocam ben zamanında çok yaptım o hatayı siz yapmayın iphone iyidir her yönden

Teşekkürler. 👍

• Beyler bu kilit ve ses kapatma tuşlarını devamlı kullanıyor musunuz ? Ben assistive touch atadım ses kapatma ve ekran kilidi için. Tuşların uzun ömürlü olması açısından sizce gerek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Beyler bu kilit ve ses kapatma tuşlarını devamlı kullanıyor musunuz ? Ben assistive touch atadım ses kapatma ve ekran kilidi için. Tuşların uzun ömürlü olması açısından sizce gerek var mı

Bu takıntı bende de var, android den geçtim ilk işim fiziksel tuşlara dokunmatik işlev atamak oldu. assistive touch ile yaptım bende. 14.2 yüklü. app storeden ücretsiz program alımında bile güç tuşuna iki kez basın diyor, face id ayarlarda açık olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 1 Aralık 2020; 21:13:45 >

dua edersiniz alıcı çıksada satıp ayfon alıyım diye.

• Reyiz kullanıcısına yanıt

Hocam ben övdüm servislerini ama inanın övülecek bir şey de yok. Çünkü adamların zaten her şeyi sıkıntı çıkarıyor. Bir zahmet servis desteği olsun. Sizin cihaza gelince kameranın oradaki izler hiç problem değil. Önde üst taraftaki kısım da hiç problem değil bence. Çünkü bu metaller geri dönüştürülüyor ve inanın birkaç ufak iz kasada boşluk olmasından daha iyi. İyi günlerde kullanın. Ayrıca beyaz renk bence şahane. Çok beğendim.

Ben bu akşam yaşadığım rezilliği size anlatayım. Benim cihazda kulaklık sıkıntılı olduğu için sorunun kaynağını bulmak adına orijinal Apple lightning 3.5 mm dönüştürücü sipariş ettim ve akşam geldi. Evde tam 3 tane kulaklık var kaliteli sayılabilecek. Üçünde de adam akıllı çalışmadı. Birinde “cızt cızt” ses geliyor müzik 2 saniyede bir kesiliyor. Diğeri ses sanki Afrika’dan geliyor gibi. Bir diğeri de sesi boğuk veriyor. Şimdi ben fiyatı 90₺ olan ufacık bir aksesuar için bile uğraşacaksam istediği kadar müşteri desteği iyi olsun bir anlamı yok. Yani en azından bu tür şeyleri aşmış olmaları gerek. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki Samsung’un iPhone fiyatlarından satılan cihazları teknik ve kozmetik anlamda kusursuz. Övmek için söylemiyorum. Yanlış anlamayın. Yıllarca kullandım. Ben iOS için geçtim ama cihazların bu kadar kusurlu olacağını tahmin etmemiştim. Şimdi servis yolu göründü bana, diğer parçayı da iade, uğraş dur artık.

• Ekran kilitini açmak için ekrana dokununca açma ayarı var onunla açıyorum. Kilitlenme için de 30sn oto kilit açık pek gerek duymuyorum kilit tuşunu kullanmayı.
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    Bakalım uzun süre kullanan arkadaşlar bir yorum yapacak mi çünkü ortalıkda gezen assistive touch artık beni rahatsız etmeye başladı
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Ses kapatma için sadece tuşu mu kullanıyor sunuz ?
  • Onda da genelde denetim merkezini kullanıyorum ancak tuşları da kullandığım oluyor
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Hocam denetim merkezinde ben ses kapatma bulamadım var mı
  • Hocam ses kapatma diyince ben multimedya seslerinden bahsediyorsunuz sanıyordum. Zil sesleri için yandaki tuşu kullanıyorum. O kolay bozulan bir tuş değil. Çok kullanmak istemiyorsanız kestirmelere bakabilirsiniz. Ana ekrana kestirmeleri kısayol koyarak kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.