Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    İlk verdiğin siyahtaki açıklık sorunu için ne diyorlar hocam? Kozmetik miymiş olay sadece?

• Sergenss kullanıcısına yanıt

Hocam arkadaslar sizden benden bilgili degil hmm evet diyorlar bir sey demiyorlar yani sanmiyorum hayatlarinda bu sorunla basvuran 3 kisiyle bile karsilasmis olsunlar. Ve bu sorun gibi bir cok sorun var cihazlarda yakalayip gotururseniz yardimci oluyorlar kisacasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemozgendh C kullanıcısına yanıt

4 aralikta 20wattlik cihaz applea gelecek 200tlye burdan almayin derim zaten appleda bile ayni fiyata satiliyor linkteki urun

tmm reis tşkler
  • TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Hocam haklısınız zira biz bu ürünleri neredeyse ederinin iki katına alıyoruz ve durum ortada alın işte 3. iphoneum bu ve dürüst olayım en kötüsü bu ama artık yapcak bir şey yok kendimi yoramayacağım. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

S9 plus vardı bende inanın tık etmedi he yazılım rezalet ama telefon işçilik kalite açısından oldukça iyiydi. Size de allahtan sabır diliyorum gerçekten bu kadar para verip koşturmak zorunda kalmak yorucu ve üzücü bir de mutlu olabilsek bari sonunda.

2 iphone değiştirdim en az 120km yol yaptım bunların iade analiz ve satın alma süreçlerinde ve iki tane kaliteli ekran koruyucuyu çöp ettim sıfır art niyet sıfır suistimal ile mağazada uğraştım ama sonuç ortada acaba bizim memlekete yerseler diye en kötü özellikteki cihazları mı gönderiyorlar bilemedim.

• Hızlı şarj adaptörü olarak ugreen kullanıyorum sorun yaşar mıyım
  • börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle yaşamazsınız hocam. En kaliteli üreticilerden biri. Kabloları apple mfi sertifikalı. Ben 3 yıldır kullanıyorum. Hiç bir ürününde sorun yaşamadım ne kablo ne de şarj aleti. Bana göre anket, spigen, baseus vs bunlardan daha kaliteli ürünleri.
  • İphone 11 kullanıyorum 128lik. Alalı 4 gün oldu ekran süresi tatmin etti beni, Samsung s8 den geçtim. Onda 3. 3.5 saat ekran süresi alıyordum
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
    Sabah telefonu %6 dayken şarja taktığımda yaklaşık 7.30 saat ekran süresi almıştım. Şimdi şarjım %100 fakat ben istiyorumda yeni şarja taktığımda eski ekran süresinin üstünden devam etmesin sayaç yeniden başlasın, gün bazında değilde her şarja takıp çıkardığımda 0 san ekran süresini göstersin bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 2 Aralık 2020; 11:54:48 >

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    1 seneye patlar
    Androidciler yazılımdan ioscular isciilikden ağlıyor. Müslüm gurses aklıma geldi. Neyine güveneyim sahte dunyaaa :)
  • Arkadaşlar çektiğimiz fotolar gün tarih ve konum bilgisi gibi bilgiler nasıl ekleriz.Kılıf ya da fiyat sorusu değil özür dilerim ama bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 2 Aralık 2020; 18:50:0 >
  • Bataryanız ne kadar dayanıyor? Sabah şarjdan çıkardım, facetime görüşme vs yaptım onun dışında arada sosyal medyada dolaştım buna rağmen %40'a indi bile. Telefonun ilk haftası. Sizce normal mi?

• bs35 B kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel daha ne olacak hocam daha yarıya inmiş. Bizim bu bataryalardan beklentimiz ne anlayamadım :)
  • Daha önce çektiğiniz fotoğraflara eklemek için mi soruyorsunuz yoksa çekeceğiniz fotoğraflar için mi?
  • bs35 B kullanıcısına yanıt
    Normal değil, cihazı servise verin bir haftalık cihazın bataryası en az 4 gün gitmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 2 Aralık 2020; 20:35:55 >
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Profil resmin gibisin :)
  • ip 11 aldığım sürüm ile kullanıyorum 1 yıl oldu.13.3 deyim.

artık geçeyim diyorum 14.2 ye ?

• 
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.