Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba hocam aynı sorunu 15 gün önce aldığım İPhone 11 de var yeşil renk, hepsiburada üzerinden aldım ama tek fark benim ön ekranda sizinkisi arka kapakta :) iade etmeyi düşündüm ama uğraşmak istemedim sonra kullanmaya karar verdim :) acaba bizim gibi yaşayan varmi ve siz ne yapacaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil kullanımını yorumlar mısınız?
    28 Kasım Cumartesi 09:47’de %100’ken şarjdan aldım ve daha takmadım. Şu an şarjım %14

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt

hocam fotoğrafını atabilir misiniz? ben de yeşil renk almayı düşünüyorumda

• AkSakalım kullanıcısına yanıt

Ordaki ekran süresi sadece ayın 29 una ait Peki 28indeki ekran süresi ne kadar söyleyin ki toplayalim bilelim ekran sürenizi

• AkSakalım kullanıcısına yanıt
    İki gün kullanmışsınız telefonu, oyun oynamadıkça bu süreler normal.
  • 14.2'de güncel şarj deneyimi aktarabilir misiniz? 13.5 ile 11 pro kullanıyorum ve memnunum açıkçası ama şarj durumu iyiyse geçmeyi düşünüyorum. Şuan şarj olayı resmen harika.

• bende de durum bu şekil de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende böyleydi dün tam dolmadan anlayan varsa süreler iyi mi?
    Şarjım %100 den 80’e kadar daha geç düşüyor, 80 ve bilhassa 60’dan sonra daha hızlı düşüyor. Herkeste aynı mı acaba?

• i11 yeşil kullananlar hangi kılıfı kullanıyor acaba? örnek atabilir misiniz?

Hocam bu boşluk olayı meşhur yıllardır var 12lerde de var inanın hiç uğraşmak istemiyorum ama sürekli kabı çıkarıp oraya da bakıyorum müsait bir zamanımda gidip iade edip yenisini alıcam sanırsam ama o da böyle olursa diye korkuyorum sakınan göze çöp batar zira

• Beyler iPhone 11(pro değil) modellerinde ekranın belli kısımlarında sararma yaşayan ya da çevresinden duyan var mı? True tone olayı değil belli bölümlerde ufak sararmalar var gibi. Lcd ekranlarda böyle bişey oluyor mu acaba? Varsa bana ulaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko1903 -- 30 Kasım 2020; 7:41:28 >
  • Reyiz kullanıcısına yanıt

Benim iade hakkim vardi 14 gun ben iade etmedim ondada olacak muhtemelen :) yani cok belli olmuyor bende kullanacagim. Gercekten iPhone 12de de var bosluk

• eski mesajlara bakamadım ancak WhatsApp bildirimleri başka bir uygulama açıkken yukarıda asılı kalıyor ve siz müdahale etmedikçe bildirim gitmiyor son günlerde bu gibi olaylar başına gelen var mı?

ayrıca telefonu çekmeyen ara ara size ulaşamayan oluyor mu ben Türk telekom kullanıyorum bazen evde olmama rağmen şehrin merkezinde olmama rağmen bana ulaşılamadığını söylüyor arayanlar hatta arayanı bil mesajı geliyor sizi arayanlar diye böyle bir şeyle karşılaşan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Piliniz için en sağlıklısı aslında kutudan çıkan 5w adaptör ile şarj etmek. Tavsiyem acil durumlar için hızlı şarj adaptörü alıp lazım olduğunda kullanmak. Marka olarak Anker-Spigen-Ugreen tavsiye ederim. Minimum 18w type-c girişli olanlardan alabilirsiniz. 18w üzeri alacağınız performans olarak çok fark etmez sadece daha fazla para vermiş olursunuz.

2 aylık cihazımın sağlığı %93 şuan. yakında 92 ye iner.

Aldığım günden beri ipad dan cıkan 12w adaptörle şarj yapıyorum acaba ondan mı düştü bu kadar sağlığı ki?

• Benim cihaz 13. ayını doldurdu pil sağlığı %93 , senin değer normal değil bence.

İlk günden beri kendi kutusundan çıkan hızlı şarj adaptörüyle şarj ediyorum, Pili asla %20 altına kadar indirmiyorum, sık sık edebildiğim zaman şarj ediyorum. Lityum pilleri sık sulamak lazım iyice kurumasını bekleyip sulamak bitki köklerine hasar verir

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Spears

2 aylık cihazımın sağlığı %93 şuan. yakında 92 ye iner.

Aldığım günden beri ipad dan cıkan 12w adaptörle şarj yapıyorum acaba ondan mı düştü bu kadar sağlığı ki?

Alıntıları Göster

Ben de mayısta aldım 12W kullanıyorum hocam %99.Yoğun mu kullanıyorsun oyun vs.

Hocam arka kisimda var benim iste bildiginiz gibi. Ama dediginiz gibi yenisinde de oldu diyelim bir tane daha acarlar onda da bu var derim haydi haydi bir tane daha acarlar ucuncude hadi yallah derler yani ama olmamasi da lazim bunun tuhaf gercekten ve sinir bozucu s9plus vardi bende ve sifir hataydi. 20ocaga kadar iade hakki var suan alirsaniz appledan ben ama en kisa zamanda goturcem halledicem amacim kullanip iade etmek degil beni mutlu edecek cihaza sahip olmazk.

• Piyasada çok fazla orjinal diye satılan başlık dolaşıyor bu 11 pro ve 11 pro maxlerden çıkan şarj aletinin barkod resmini atabilecek olan var mı?

• Reyiz kullanıcısına yanıt

64gb 7999 liraya aldınız değil mi Apple hocam

• Bu nedir arkadaşlar, neden bu kadar yer kaplar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkut80 -- 30 Kasım 2020; 12:9:17 >
  • 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.