Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam döngüyü tamamlamamak olayı zaten kim söylüyorsa yanlış söylüyor. %20-%80 arasında şarj ettiğinizde %60 dolup yapıyorsunuz zaten. Ondan sonra yapacağınız herhangi bir seviyede %40 dolum daha yaptığınızda 1 döngü tamamlanmış oluyor. Döngüyü tamamlamak için %100 vurdurmak gerekli değil.

Ancak öneri şu şekilde. %20-80 arasının önemi şu. Bataryalar çok düşük ve çok yüksek şarj düzeylerinde kimyasal yapılarından dolayı kararsız olabiliyorlar. Dikkat ederseniz telefon hızlı şarjla çok hızlı bir şekilde %80 e ulaşırken kalan %20 çok yavaş dolar. Bunun amacı fazla amper yükleyip patlatmamak. İşte bu yüksek seviyelerdeki kararsızlık pili yıpratabiliyor. Özellikle düşük şarj seviyesinde maruz kalınan aşırı soğuk veya yüksek şarj seviyesinde aşırı sıcak yıpranmaya ek yapıyor. İşte bu kötü etkilerle karşılaşmamak için bir nevi önlem gibi işe yarayabiliyor.

Ben tam %100e yakın doldurmam %95 te falan bırakırım ve %20 altına çok düşürmem. 11 aylık cihaz şarj seviyesi %96 oldu yakın zamanda.

Ancak ilginç olan şu 8 ay %100de kaldı 3 ayda %4 düştü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bende dikkat ederim ama teknoloji isi biraz da şans işi. Geneli böyle ama pil durumu daha iyi olanlar var aynı kullanım şekline göre.

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Hocam klavyenize sağlık, ben de tam bunları yazacaktım. Mevzunun döngü meselesi olmadığını güzelce anlatmışsınız.

• swes S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam, hayatta hemen hemen her şey de öyle. Dişlerine hiç dikkat etmeyen bir insanın yolu hiç dişçiye düşmezken dişine dikkat eden insan dişçiden çıkamayabiliyor. Bize düşen gerekli tedbiri almak, taktir bizim elimizde değil.

• benim tel şu an 13.5.1'de bu sabah güncelleme bildirimi gelmiş. ayarların üstünde de duruyor o lanet 1 işareti. hiç sevmem şu gibi durumları hastalık derecesinde nasıl gider bu ''1'' bildirimi :D

• Bayadır gece foto çekmemiştim. Biraz önce Kuruçeşme’de çekeyim dedim. Ağa bu nedir ya.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Güncellemeyle falan mı oldu. Bu nasıl iğrenç bir fotodur ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7,300 TL'ye bulsak alacağız i11 64 GB...

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    hocam gelip ipad air konusunda millete ipad air alınır mı pro dururken diyorsun buradada acaba pro alarak hatamı yaptım diye insanlara soruyorsun:) ne anlıyorsun bundan keyif mi alıyorsun acaba pek sağlıklı bulmadım bu durumu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Telefon iyice androide döndü ya, 6 saat ekran süresi de 4 saat oldu.

planlı eskitme mod on, apple'a yakışmıyor hemde bu kadar kısa sürede, pandemi bayağı vurmuş onlarıda halbuki 1er saat düşürüyorlardı buyuk guncellemelerde eskı modellerı (eski!)

• Eren kullanıcısına yanıt
    gider hocam
    https://betaprofiles.com girip aşağıya doğru inin Block Update for iOS profilini indirip kurun , cihazı yeniden başlatın.

• Telefonu fazla kabarıklaştırmayan sağlam bi kılıf öneriniz varmı ? İp 11

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

iPhone 11 ilk defa “bu kadar da olmaz” dedirtti bana. %80 batarya için 4 saat ekran süresi. Su gibi aktı telefonun pili. En çok kullanılanları ve süreleri görüyorsunuz zaten, maksimum kamera kullandım onun dışında Spotify, Whatsapp vs. Pil sağlığı %100, sürüm 14.1,1 aylık cihaz.

Not: Yazan değere aldanmayın %80’den %5’e kadar olan kısmı hesapladığımda tam olarak 4 saat.

GPS ise normal hocam , hele bir de telefon çekmeyen bölgede GPS çalışıyorsa sömürüyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: FALCREB

Merhaba arkadaşlar. Kestirmeler uygulamasını kullanarak bir otomasyon yapmaya çalışıyorum. Basit bir şey aslında. Arabanın bluetoothuna bağlanınca otomatik olarak spotify açsın istiyorum. Yalnız uygulama açma kısmında spotify çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Direk uygulamasını açtıran linkte bulamadım bulsam o linki açtıracağım. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Kestirme konusuna yaz hocam

• samimiyureklin S kullanıcısına yanıt

Öyle bir özellik yok ama kamera açıkken ses kısma tuşuna basarsanız aynı işi görür

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Bayadır gece foto çekmemiştim. Biraz önce Kuruçeşme’de çekeyim dedim. Ağa bu nedir ya.

Güncellemeyle falan mı oldu. Bu nasıl iğrenç bir fotodur ya.

Hocam yanlıs hatırlamıyorsam pro ya da pro max kullanıyordunuz?

Kamerada bir sorun mu var gerçekten kötü.Ben 11 kullanıyorum ama gündüz çekimlerinde bir sorun yok.O zaman gece daha kötü çeker aksam bir test edeyim.

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt

Hocam 2019 Aralıkta aldığım 11 pro cihazımın pil sağlığı %94 oldu çok dikkat ederim ama yazın sıcaklarda oyun oynamamla telefon çok ısındı heralde en az %2 yi ordan kaybettim ama ne diyorsunuz %94 pil sağlığına çok mu kötü

bide hocam sabah elime aldığımda telefonu %100 deyken bi 20 dakika youtube izlerken hala %100 sonra 5 dk içinde aniden %98e düşüyor şarjım demek ki pilin kimyasal olayından anlamadım bende

• hocam saat hala satılık mı ,ilan varmı hiç bakabileceğimiz

• Arkadaslar iphone 11’i alalı daha 3 gün oluyor, gece telefonu bırakıp yattıgımda şarjı 68’di sabah kalktım 44 olmuş.

Wifi ve Konum servisleri açıktı, parlaklık yarımdı. Arka planda uygulama yenileme kapalıydı. Gece yaklasık 120 mesaj gelmiş whatsapptan ve 2 farklı uygulamadan bildirim. Bir anormallik mi var?

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Sizin Kamerada sorun var hocam bende bunu zifiri karanlık odada gece moduyla çektim

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.