Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.943
Cevap
61
Favori
156.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: online01

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: online01

merhaba arkadaşlar. ipad mini 2 kullanan elinde olan bir arkadaş bana ulaşabilir mi özelden. bende alacağım ama "Football Manager Touch 2016" oyunu için. elinde olan arkadaş deneyebilir mi?

Oyun ücretli, sorun çıkacağını sanmam.

yükle seçeneği çıkıyorsa uyumludur bence, ya bu oyun için alacağım boşa düşmeyelim :))

Siparis verdim umarim çalışır:) yardımlarınız için çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar ipad mini retinamda; safaride girdiğim sitelerde kullnacı adım ve şifremi yazdığımda yönlendiriyor fakat sayfaya kullanıcı ismimle giriş yapamıyorum. sadece 1-2 sitede değil, nereye giriş yapsam yönlendirmiyor. Opera mini kurdum, şükür ondan giriş yapabiliyorum ama onda da bellekle igili sıkıntı varmıs, porgram surf esnasında kapanıyor kendiliğinden. Safarideki problemi nasıl düzeltirim? Ayarlar>safari den yapabileceğim bir duzeltme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Arkadaslar ipad mini retinamda; safaride girdiğim sitelerde kullnacı adım ve şifremi yazdığımda yönlendiriyor fakat sayfaya kullanıcı ismimle giriş yapamıyorum. sadece 1-2 sitede değil, nereye giriş yapsam yönlendirmiyor. Opera mini kurdum, şükür ondan giriş yapabiliyorum ama onda da bellekle igili sıkıntı varmıs, porgram surf esnasında kapanıyor kendiliğinden. Safarideki problemi nasıl düzeltirim? Ayarlar>safari den yapabileceğim bir duzeltme var mı?

Ayarlar > Safari > Gizlilik ve Güvenlik > Çerezleri Engelle bölümünü Ziyaret Ettiğim Sitelerden İzdin Ver olarak ayarla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum msjını yeni gördüm akşam denicem tekrar yazarım.
  • iPad mini 3 den iPad mini 4 e geçilir mi? iPad mini 4 en ucuz kaça bulunabilir.

• ipad mini 1. jenerasyon cihazımı satıyorum. ilgilenenler mesaj atabilir.

Bu mesaja eklenen görseller:

• ios 9.2.1 sürümünde ipad mini 1 var bende ve alet resmen traktöre dönüştü. Klavyeden birkaç karaktere basıyorsun ekrana 3-5 saniye sonra yansıyor , internette de gezinmek resmen işkence oldu bir linke tıklıyorsun algılamıyor adeta vurmak gerekiyor ekrana.

s...yım ipad e de apple a da yanıldım yazıldım bu hataya düştüm şimdi android olsa bir şekilde downgrade yapardım ama bu salak alette o da mümkün değil resmen çöpe döndü alet
  • Arkadaşlar merhaba,

Günlük rutin işlerim için (mail, internette gezinme, özellikle de okuma yapma -makale, kitap vs. ) için ipad mini almayı düşünüyorum. Rutin işler için ipad mini 1 almayı düşündüm, sıfırını da buldum oldukça ucuza; ancak bir çok yerde kasma olduğundan bahsetmişler. Bu saatten sonra ipad mini 1 almak saçmalık mı sizce?
  • 1.Nesil ipad minimin camı kırıldı, yurtdışı sitelerden ekran getirtip burda taktırtmak mantıklı mı yoksa başka bir şekilde mi halletmeliyim. Bu konuda tecrübesi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheedee

Arkadaşlar merhaba,

Günlük rutin işlerim için (mail, internette gezinme, özellikle de okuma yapma -makale, kitap vs. ) için ipad mini almayı düşünüyorum. Rutin işler için ipad mini 1 almayı düşündüm, sıfırını da buldum oldukça ucuza; ancak bir çok yerde kasma olduğundan bahsetmişler. Bu saatten sonra ipad mini 1 almak saçmalık mı sizce?

ios 6 veya 7 çıkacağından eminseniz satın alın, ios 8 de fazla kasmıyor o kadar. Ama ios 9 da çok şikayet eden var. Benim ios 6.1.3 yüklü olanı var, çok stabil..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: wheedee

Arkadaşlar merhaba,

ios 6 veya 7 çıkacağından eminseniz satın alın, ios 8 de fazla kasmıyor o kadar. Ama ios 9 da çok şikayet eden var. Benim ios 6.1.3 yüklü olanı var, çok stabil..

bende de mini1 var acaba ios 6.1.3 kurabilmemin bir yolu var mıdır illa legal olması şart değil jailbreak de olur çünkü alet ios 9 da ve resmen çöp durumunda basit bir pdf açmak bile işkence oldu

• skynet kullanıcısına yanıt
    iPhone 4S ve iPad 2 modellerini ios 6.1.3 sürümüne geri yükleyebiliyorlar. iPad mini de aynı işlemcili fakat pek bilgim yok. Konusunu bir inceleyin isterseniz, belki dönme imkanı vardır.
    Ben ios 6.1.3 sürününden memnunum fakat bir çok uygulamayı desteklemiyor. Ancak facebook - twitter gibi önemli uygulamalar yüklenebiliyor.

• 9.2.1 ile benim cihazım da çöpe döndü. Güncellesen cihaz patlıyor, güncellemesen uygulama yükleyemiyosun. Apple bazen kendinden soğutuyor.

• Amerika'da Apple kullanıcıları, bu yüzden mağdur olduklarından Apple şirketine dava açmışlar.
    ios 9.3 sürümünü beklemekte fayda var bence, belki kasmalar biraz düzelebilir.

• frux kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kesinlikle düzelmiyor. Cihazı güncelleyen çöpe atmak zorunda resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp denilmez o kadar kötü değil, ben de son sürümde kullanıyorum her zaman, her türlü işlemi yapıyorum, tabi eski sürümler daha hızlı.

• wheedee W kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle saçmalık değil. Bende iPad mini var ve gayet memnunum bana yetiyor bazen fazla bile geliyor. Ama eğer diyorsan ki ben çok oyun oynucam ipadimi oyunlarla doldurcam dersen tavsiye etmem bazen kasma yapabiliyor. Ama küçük işler için ideal..

• selamlar elimde ipad in A1455 cellular wifi sim 32 gb modeli var bende ekran camı catlak ve iceriye toz alıyor sol ust taraf dokunmatik hissiz diger yerler gayet normal calısıyor cihaz kilitli elazıgda bir kac yere sordum acılmaz dediler biri 400 tl istedi açmak için simdi antalyadayım cihazın ekranını yaptırıp kullanmak istiyorum yardımcı olacak biri varmı birde malum sitede bir videoda biri kilitli ipone yı dns i değiserek acıyor bende denedım ama back tusunun oldugu yerde dokunmatık calısmadıgı ıcın sonuca ulasamıyorum acaba boyle bır sey mumkun mu ?
  • Bende 8.3 te jailbreakliyim, 7 ye zaten geçmemiştim 6.3 ten doğrudan 8.3 e atlamıştım. 9.3 te düzelir diye dusunuyorum.

• arkadaşlar ilk defa tablet alıcam. ipad mini retina yı tavsiye ettiler bana ama siz tavsiye edermisiniz? artıları eksileri nelerdir? usb girişi var mı harici bellek kullanılabiliyor mu? office word belgesi üzerinde çalışılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.KNC -- 11 Mayıs 2016; 0:09:03 >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.