Şimdi Ara

Apple iPad Mini 3 Wi-fi+3G 16 GB Space Gray Tablet-MGHV2TU/A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple iPad Mini 3 Wi-fi+3G 16 GB Space Gray Tablet-MGHV2TU/A

bu ürünü en ucuz nerden alabiliriz worldpuan da kazanırsak cok hoş olur. Fiyat olarak 3G li başka önerebileceğiniz cihazlar var mıdır? tablet alıp dışarda kullanırken dilenci gibi internet baglantısı aramak istemiyorum. sim kart takılan modellerden önerirseniz sevinirim

• Hocam Şahsi fikrimi Söyleyeyim mini 3 gereksiz bir cihaz. Mini 2 almanızı tavsiye ederim çünkü Touch ID dışında herşey aynı.
    Fiyat olarak eğitim için İpad yazarsanız fiyatlar daha uygun olur.
    Puan kısmını ise geri iade alan siteler var apple Store alışverişlerinde ona bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini 2 aldık (retina) ekranlı; 799 TL ye ve de 64 gb canavar gibi cihaz. 3g li olması şart mı?
    yanında telefon vardır açın 3g sini wifi olarak kullanın; evde ya da nereye giderseniz wifi oluyor zaten.
  • 3g olması aslında şart cunku telefon akıllı telefon degıl.. tabletı tercıh etmemın nedenı akıllı cıhazda hem ekranı daha buyuk hemde emsal özellıklerde bır telefona gore neredeyse yarı parası.. zaten sms bıle atmayan brıyım sadece alo dıyorum o yuzden tablet kullanmak benım ıcın daha efektıf olacak

harıcı wıreless sınyalı dagıtan cıhazlardan alayım dedım ama onlarda en fazla 2-3 saat şarj ıle dayanıyorlar dolayısıyla uzun kullanım ıcın bu da handıkap olacak ek malıyet de cabası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.