Şimdi Ara

Apple iPad Air video inceleme: 'Daha hızlı, daha hafif ve daha ince' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • klasik apple para tuzağı parmak izi okuyucu koysadılar ilk kez apple tablet alabilirdim allah onların evlerine ateşler salsın yuvalarını yıksın ne diyiyim:)=

• İpad airi 2 gun once aldim vok memnunum hız ekran kalites. Ve batarya omrune masallah diyorum

• Telefonda Android.Tablette Ipad.Tercih ediyorum.

• Bu kadar hızlı konuşmasan da bizde seni daha iyi anlayabilsek be hocam. Arada lebelebelebelebe derken ne dediğini anlamıyorum..

• tablet deyince gerçekten bu işi düzgün yapan ve desteğini veren tek firma denebilir apple firmasını her nekadar sevmesemde yaptığı tabletler diğerlerine göre göre malzeme kalitesi yazılımı (bir tek hafıza sorunu yüksek 64-128 gb versiyonlar çok pahallı) samsung sattığı tabletlerin kaç modeli kendi işlemcisi ile geliyor? destek ayrı zaten diğer çin markaları zaten allah korusun ips ekranı artık temin ediyorlar ama üstündeki yazılım zaten sorunlu çalışıyor andoid tabletlerde bir nexuslar iyi ama parası olarak nerdeyse bunla aynı fiyat tablet alan çoğu insan oyun web.. vs gibi kullanıyor teknik servis işinde olduğum için ekran dokunmatikleri kırılan çok tablet var ucuza alınan tablet ör:250 tl gibi dokunmatiği zor bulunuyor var olan modelller 90 140 tl gibi rakamlar isteniyor mal nekadar yedek parçası ne etsin ama yapacak bir şey yok aynı paraya ipad dokunmatiği rahatlıkla bulunuyor ayrıca pahallı diye almak mantıklı gelmiyor ama ikinci el olarak temiz bulunabiliyor 500 tl gibi ipad 3 ler satılıyor paramızı doğru şekilde kullanabiliriz sadece araştırın..

• İpad air 1.5 ay oldu

İnanın iphone kullanmayı bile unutturuyor alet çok hızlı video izlemek çok keyifli apple tv ile ekrana yansıtma olayı mükemmel apple tebrik etmek lazım

• valla hala ipad2 kullanıyorum köpek gibi değiştirmeyede niyetim yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

kaç yıldır tablet kullanıyorum, apple olsun samsung olsun, tabletler hiçbirşeye yaramayan kapitalizmin en büyük oyunu...

aralarında sadece Note serisi alınabilir, o da not tutmak için..

Bana teknolojıden uzak dur dıyen adam'a bak!

Sadece note serısı alınır o da not tutmak ıcın!?

Bu nasıl bır zeka,metafızık-kuantum fızıgını yenı baştan inşa edecek bır zeka goruyorum sende hatta uzay muhendısı veya atom muhendısı olacak kapasıte var..

Allah aşkına şu yorumunun bır çıktısını al ve oku,ben ne yazdım dıye boyle acaba...

O zaman galaxy alalım galaxy'de yaşıyoruz dıye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba size bir sorum var. arkadaşımın ipad 2'sini bir süre kullandım ekranına dokunmak bile büyük keyif vermişti. ipad air'in ekran kalitesi eski nesillere göre daha kötü deniliyor. bu cam hissiyatında bir değişme var mı bunu çok merak ediyorum lütfen eski nesilleri de kullanmış arkadaşlar varsa özellikle cevaplarını bekliyorum.
  • mgrbz M kullanıcısına yanıt
    Ben 15 gündür kullanıyorum(space grey 32 gb wifi) herhangi bir sorun görmedim, ipad 2 de kullandım. Şuan piyasada alacağın en iyi tablet air derim. Ekran konusunda da olumsuz bir şey görmedim, Retina muhteşem, çerçevenin inceliği, dokunma hissi muhteşem. Sadece tableti eline alıp 10 dk incele verdiği his anlatılmaz. Tableti eline alıp incelemden konuşan çok. Bu tür olumsuz yorumlar bu kişilerden çıkıyor. Kimisi ram 2 gb olsun diyor inan ki ihtiyaç yok şuan. Yapmadığım iş yok, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Açmadığı program yok. Kasılma donma görmedim. Anormal ısınma da yok. Hız, batarya, ses(stereo) performansı çok çok iyi. Ios7 bazı eksiklerinden dolayı ios 6 kadar stabil değil. Ancak 7.1 ile çok büyük bir ilerleme olacağı kesin. Stabilite de sorun olmaz, ki bu haliyle bile en stabil çalışan tablet bence air.

Sana tablet lazımsa paraya kıy al en az 2 yıl kullanırsın sorunsuz. Ben çok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

kaç yıldır tablet kullanıyorum, apple olsun samsung olsun, tabletler hiçbirşeye yaramayan kapitalizmin en büyük oyunu...

aralarında sadece Note serisi alınabilir, o da not tutmak için..

Bana teknolojıden uzak dur dıyen adam'a bak!

Sadece note serısı alınır o da not tutmak ıcın!?

Bu nasıl bır zeka,metafızık-kuantum fızıgını yenı baştan inşa edecek bır zeka goruyorum sende hatta uzay muhendısı veya atom muhendısı olacak kapasıte var..

Allah aşkına şu yorumunun bır çıktısını al ve oku,ben ne yazdım dıye boyle acaba...

O zaman galaxy alalım galaxy'de yaşıyoruz dıye..

Note serisi zaten o amaçla genel olarak iş adamlarını hedef alan bir seri ve not tutma özellikleri gerçekten çok gelişmiş... İsmi ile amacı arasında bi bağlantı var.

ama Galaxy serisi o şekilde değil galaxy sadece bi marka model ismi.

Benzetmeniz pek olmamış yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

yav he he he..

Mantikli bir cevap verebilseydiniz boyle bi cevap vermezdiniz. O kadar postunuzuda sanirim boyle anlamsiz cevaplar yazarak kastiniz. Suan konu disinda degiliz adam gibi cevap vermeyeceksiniz buyrun konu disinda istediginiz kadar seviyesiz mesajlar yazin kimse karismaz.

• P3rF3cT55 kullanıcısına yanıt
    tamam joe.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.