Şimdi Ara

Apple iPad Air video inceleme: 'Daha hızlı, daha hafif ve daha ince' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnceleme için teşekkürler bu sıralar yorgunsunuz sanırım baya inceleme videoları çekiyorsunuz.Başarılar dilerim.
    Şimdi tablette çoğunluğun görüşü Ipad orası kesin.
    Tabletlerde 3-4g li cihazlarla Wifi arasındaki fiyat farkını sevmiyorum.
  • iPad Air kutu açılımıhttp://youtu.be/kTdNxQtMATE

iPad Air derinlemesine incelemehttp://youtu.be/-I1n9riXB80

Alın inceleme görün. Bi apple cihazı hakkında inceleme istiyosan iphonedo dan şaşmayacaksın.

• Merhabalar,
    Diğer üyelerinde dediği gibi incelemeniz biraz geç olmuş. Arama fonksiyonunu unutmuşsunuz, ios7 ile bildiğiniz üzere eskiden ana ekranı sola kaydırdığımızda ulaştığımız arama ekranı artık ekranın ortasına dokunup aşağı çektiğimizde ekranın üstünde beliriyor. Yine dediğiniz gibi ios7'de olan bazı sıkıntılar 7.1 versiyonu ile giderilcek gözüyle bakılıyor, 7.1'in developer versiyonu zaten geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu 2014'ün ilk çeyreği gibi son kullanıcıya da ulaştırılması bekleniyor.
    Elinize sağlık, herkese iyi seneler dilerim.

• Kim me derse desin motorola xoom

Şaka la şaka tablette ipad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablette apple nin rakibi yok

• :D
    http://u1312.hizliresim.com/1j/z/w20kj.jpg

Mesut abi seni seviyoruz

• kaç yıldır tablet kullanıyorum, apple olsun samsung olsun, tabletler hiçbirşeye yaramayan kapitalizmin en büyük oyunu...

aralarında sadece Note serisi alınabilir, o da not tutmak için..
  • Safaride ekranın üstünde beliren saate tıkladığınızda, sayfa otomatik olarak en üste gider.

• ince çerçeve ince çerçeve diyosun ama elindekinin önünü çevirip göstermek aklına gelmiyo :D

• İnceleme için çok teşekkür ederiz.

Tek bir sorum var:

ipad air ve mini retina modellerin 16 gb kapasiteli modellerininde işletim sistemi dışında kullanıcıya kaç gb lık alan kalmaktadır.

CEvap veren ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

• Apple kitlesini o kadar iyi analiz ediyor ki, her bir yeni modelde sadece ürününü sattıracak kadar özelliği koyuyor ve mümkün olduğu kadarı ile özellikleri bir sonraki modele saklıyor. şimdi bu cihazın hakkı 2gb ram gerçekte? ama apple bir sonraki nesline bile 1,5gb ram koyarsa hiç şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: okidoki64

İnceleme için çok teşekkür ederiz.

Tek bir sorum var:

ipad air ve mini retina modellerin 16 gb kapasiteli modellerininde işletim sistemi dışında kullanıcıya kaç gb lık alan kalmaktadır.

CEvap veren ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Bana 32GB dan 28 kalıyor

• hayır benim anlamadığım iphone ile ipad arasında devasa bir çözünürlük farkı var ipad nasıl daha performanslı olabilir ?

işlemcileri aynı sayılır
    gpu aynı frekanslarını bilmiyorum ama ?
    bellek aynı.

yani apple den hiç böyle bir hareket beklemiyordum iphone 5s ile aynı işlemci ramı felan kullanması olmadı.

hep iphone dan bir tık daha üst bir yonga kullanırlardı buda ömürlerini eşitlerdi.

ancak bu ilginç geldi bana acaba gpu yongasında çekirdek farklılığı mı var ? eğer yoksa 5s çok uzun ömürlü air ise ömrü çok kısa olacaktır.

ayrıca mağazada incelediğim kadarıyla ekrana vurduğum zaman çıkan plastik sesi,etrafındaki malzeme kalitesindeki düşüş gözümden kaçmadı.arka tarafa bastırınca içeri göçmeye başlaması,ön ekrana biraz bastırınca aynı etkiyi oluşturması apple'a yakıştıramadım.

5s ile ipad airi kıyasladığımda 5s in hissedilir derecede daha seri olduğunu da gördüm,air de takılmalar bile oluyor son jenerasyon ipad de bunun olması beni çok şaşırttı.ios 6 ipad 2 ile akıcılıkta arasında bir fark hissedemedim desem yeridir ancak 5s tam tersi uçuyor çok hızlı.

air alcaktım ama bunlardan sonra bir sonraki jenerasyonu beklemeye karar verdim.air hiç mantıklı gelmedi bana 1gb bellekli olması parmak izi okuyucu olmaması,gerekliliği tartışılır ama kamerada bir gelişme olmaması donanımının iphone ile aynı olması,kasa kalitesinin düşmesi gibi etkenler

umarım bir sonraki ipadde 2gb ram daha iyi bir işlemci,daha oturmuş bir işletim sistemi,daha kaliteli bir kasa kalitesi ve incelen çerçevenin büyümesi sorunları çözülür diye umuyorum hafiflesin diye bunları yaptıysalar yazık etmişler..
  • işte gerçek tablet gerisi fıs
  • Tablete 700 TL'den fazla verilmez. Bu da en fazla o kadarlık bir tablet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MESUTTT ABİİİİ SAAT TERS :d

• quote:

Orijinalden alıntı: SeriaLLorD

Gidip Çin malı tabletlere 400-500 lira verene kadar birazda bekleyip para biriktirin ve En az 4-5 sene götürsün sizi.2 Ay sonra en azından NİYE AÇILMIYO LAN BU demessiniz.

Eline piranha, ezcool almadan konuşma derim. Her tablet concord değil

• İphone 5s incelemesi biraz gecikmedi mi?

• tablet deyince gerçekten bu işi düzgün yapan ve desteğini veren tek firma denebilir apple firmasını her nekadar sevmesemde yaptığı tabletler diğerlerine göre göre malzeme kalitesi yazılımı (bir tek hafıza sorunu yüksek 64-128 gb versiyonlar çok pahallı) samsung sattığı tabletlerin kaç modeli kendi işlemcisi ile geliyor? destek ayrı zaten diğer çin markaları zaten allah korusun ips ekranı artık temin ediyorlar ama üstündeki yazılım zaten sorunlu çalışıyor andoid tabletlerde bir nexuslar iyi ama parası olarak nerdeyse bunla aynı fiyat tablet alan çoğu insan oyun web.. vs gibi kullanıyor teknik servis işinde olduğum için ekran dokunmatikleri kırılan çok tablet var ucuza alınan tablet ör:250 tl gibi dokunmatiği zor bulunuyor var olan modelller 90 140 tl gibi rakamlar isteniyor mal nekadar yedek parçası ne etsin ama yapacak bir şey yok aynı paraya ipad dokunmatiği rahatlıkla bulunuyor ayrıca pahallı diye almak mantıklı gelmiyor ama ikinci el olarak temiz bulunabiliyor 500 tl gibi ipad 3 ler satılıyor paramızı doğru şekilde kullanabiliriz sadece araştırın..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.