Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sayarız hocam her türlü sayarız düşmese de buna da şükür diyip yolumuza bakacağız hocam. Ülkenin şartları belli. Çok sağolun bu arada kampanyadan haberim yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek. Tabiki her halimize şükür 🙏🏻

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    şükür hocam

• Air 3 için kullandığınız standlı ve mümkünse kalem tutacaklı kılıf öneriniz var mı?
  • Jailbreak başlığında da sormuştum ama arada kaynadığından yanıt alamadım. iOS 9 kurulu iPad Air kullanıyorum. SHSH2 kaydımın olduğu 10.3.3'e nasıl geçiş yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Hocam şimdi 4.000 tablet. Eğitim İndirimi 150 lira. 3850 yapar. 1700 liralık kulaklığı da 900-1000e satsanız 2850-2950ye gelir size air 3. Onu satınca da kalemi alırsınız bi de kılıf alırsınız hepsi 4.000’e gelir. Aceleniz yoksa kampanyayı bekleyin derim ben. Satmak istemezseniz beats’i kullanırsınız. Beats solo 3 wireless clup collection yanında ücretsiz verdiği kulaklık. Bakabilirsiniz kulaklığa da.
    bende haziran ayı gibi mini 5 alacaktım ama arkadaşımdaki air 3 görünce ve biraz kullanınca vazgeçtim miniden, sonrasında bu kampanya olayını öğrendim, ama ben 1700 tlik kulaklık değilde 600-700 tlik verirler sandım, temmuzu beklerim bende kesin, kulaklığa baktım şimdi gayet kaliteli ve güzel, acaba kampanya ürünü olduğu için renk seçimi yapabiliyormuyuz?
  • Trecc11 kullanıcısına yanıt
    1699 lira olan beats solo 3 wireless club collection modelini veriyorlar. Bir model daha var 699 lira mı ne onu da seçebiliyorsunuz 1699 olanı da. İkisinden birini hediye ediyor yani. 4 renk var istediğiniz rengi seçebiliyorsunuz.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Bu sene böyle bir kampanya olacağı kesin mi? Duyum filan mı var?

• Ben de ipad air almayı düşünüyorum 64 GB yeterli olur mu? Çok oyun oynamam İnternet dizi ve ders çalışma için kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Yeter hocam notlarınızı drive da vs tutabilirsiniz ben öyle yapıyorum

• marakku kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Şu kulaklık hediyesi için temmuz u beklemeye değer mi? Fiyat artacak gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Şu kulaklık hediyesi için temmuz u beklemeye değer mi? Fiyat artacak gibi geliyor bana.
    Bahsi geçen gibi Beats hediyesi ile gelecek ise 200-300 arası artabilir. Beats'i satmayı düşünürseniz zaten şuan ki fiyatından çok daha ucuza gelecektir.
    Ayrıca yukarıdaki mesajını görmemişim. Kesinlikle saydığınız amaçlarınız için yeterli. Çok rahat 3-4 sene götürür. Saydıklarınız için 7.nesil bile yeterli ama Air daha uzun ömürlü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 30 Mayıs 2020; 19:15:33 >
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene 3300'e ipad air 3+solo beats almıştım, beats'i 600e sattım. 2700'e gelmiş oldu tablet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 30 Mayıs 2020; 22:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Ben geçen sene 3300'e ipad air 3+solo beats almıştım, beats'i 600e sattım. 2700'e gelmiş oldu tablet.
    Çooook hesaplı olmuş. 3 ay önce 3300e air alan biri olarak keşke haberim olsaymış diyorum.
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    O zaman bekleyeyim en iyisi teşekkürler hocam

• Arkadaşlar pozitif teknolojiden iPad air siparişi verdim ancak benim adıma şuan öğrenci belgesi yok. Bende siparişi verdikten sonra fatura bilgileri kısmına üzerine öğrenci belgesi bulunan birininkini yazdım. Sizce bir sorun olur mu?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Her sene oluyor hocam hiç şaşmadı şimdiye kadar. Ben de air’ı alırken 3.500dü. Eğitim indirimi ile 3350ye geldi. Beats’i 1000 liraya sattım 2350ye geldi air 3. Bakalım bu sene ne nasip olucak 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Her sene oluyor hocam hiç şaşmadı şimdiye kadar. Ben de air’ı alırken 3.500dü. Eğitim indirimi ile 3350ye geldi. Beats’i 1000 liraya sattım 2350ye geldi air 3. Bakalım bu sene ne nasip olucak 😄
    çok çok iyi fiyata almışsınız. bu sene de inşallah olur.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Olucak hocam şans eseri ya da 2-3 senede yapılan bir kampanya değil. Her sene fix yapar apple bunu. Tabi çok reklam, tanıtım dönmediği için fazla duyulmuyor bilen de az bu yüzden. İnşallah gönlünüzdeki cihazı alırsınız kampanya başlayınca

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.