Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz başkan 64gb wifi space gray salı günü elimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefabeker

Yaz başkan 64gb wifi space gray salı günü elimde

Merhaba,
    Hayırlı olsun, nereden kaça aldınız acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkarademir

quote:

Merhaba,

Bulunduğum yerdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim, stoklarında bulunmadığını hatta isteselerde gelmeyeceğini söylediler bende müşteri hizmetlerini arayarak iki kredi kartından biri 9 taksit diğeri tek çekim olmak üzere 1769tl ye aldım.

• sefabeker S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeş modeller diyebiliriz hocam bende de 64 GB Wi-Fi Gold var :)

• Şimdiden hayırlı olsun hocam ne alacaksanız :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtkarademir

quote:

Merhaba,

Bulunduğum yerdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim, stoklarında bulunmadığını hatta isteselerde gelmeyeceğini söylediler bende müşteri hizmetlerini arayarak iki kredi kartından biri 9 taksit diğeri tek çekim olmak üzere 1769tl ye aldım.

Ben de biraz önce aynısından vatandan sipariş verdim. Bakalım görelim..

• Şimdi baktım bizim siparişini verdiğimiz 64gb wi-fi space gray ilanı yok. Muhtemelen tükendiği için kaldırmışlar. Bir ikincisi telefondan sipariş verdiğim için siparişi nasıl takip edeceğim bilmiyorum. Telefonda konuştuğum şahıs benden e-posta adresimi istedi ama oraya hala gelen giden bir şey yok. Bilgisi olan varmı?
    @
    mrtkarademir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefabeker -- 1 Şubat 2016; 12:34:42 >
  • quote:

Şimdi baktım bizim siparişini verdiğimiz 64gb wi-fi space gray ilanı yok. Muhtemelen tükendiği için kaldırmışlar. Bir ikincisi telefondan sipariş verdiğim için siparişi nasıl takip edeceğim bilmiyorum. Telefonda konuştuğum şahıs benden e-posta adresimi istedi ama oraya hala gelen giden bir şey yok. Bilgisi olan varmı?
    @
    mrtkarademir

Kardeşim ben webden gold rengini sipariş verdim. Benimki de hala "sipariş hazırlanıyor" yazıyor. Aradım bugün, bu hafta içinde gelir, dedi
    Şaka gibi!

Bence tekrar tekrar ara..
  • Merhaba arkadaslar ipad air2 me kafaustu bluetooth kulaklik baglayabilirmiyim ilk defa apple urunu kullaniyorum apple cihazlari baska cihazlarin blutoothlarina baglanmiyor diye biliyorum durum nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: lionheart1905

Merhaba arkadaslar ipad air2 me kafaustu bluetooth kulaklik baglayabilirmiyim ilk defa apple urunu kullaniyorum apple cihazlari baska cihazlarin blutoothlarina baglanmiyor diye biliyorum durum nedir acaba

Bende Logitech H800 var ve bağlanması 2 sn sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: lionheart1905

Merhaba arkadaslar ipad air2 me kafaustu bluetooth kulaklik baglayabilirmiyim ilk defa apple urunu kullaniyorum apple cihazlari baska cihazlarin blutoothlarina baglanmiyor diye biliyorum durum nedir acaba

Bende Logitech H800 var ve bağlanması 2 sn sürüyor.

Sagolun hocam tavsiye edermisiniz kulakligi maksat muzik dinlemek degil oyun oynarken falan kablo karmasindan kurtulmak

• Açıkçası 400tl fiyatını haketmediğini söyleyebilirim. Ben yıllar evvel 85tl maliyetle ebaydan almıştım. Son ses yaptığınızda bozulmalar oluyor seslerde. O paralara çok daha iyileri bulunabilir. İyi yönleri kapsama alanı çok iyi, şarjı güzel gidiyor ve katlanıp saklandığında az yer kaplıyor. Bir de hem wifi hem bluetooth olarak çalışabiliyor. 400 tl idare eder bir kulaklık için çok bence.
  • İpad Air 2 Silver(Beyaz) 64 Gb + 4G modeli ipadimi satacağım. Yanında da ahha marka çift yönlü kendi kullandığım kılıfı vereceğim. İlgilenen olursa özel mesaj ile iletişime geçebilir.
  • cingiglione C kullanıcısına yanıt
    İkinci el bölümüne konu açarsanız daha kolay alıcı bulabilirsiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknocukullanici

İkinci el bölümüne konu açarsanız daha kolay alıcı bulabilirsiniz hocam.

Açacağım hocam. Fırsat bulamadım işlerden bir türlü.

• Arkadaşlar merhaba, Ipad Air 2'de internette yavaşlık problemi çekenler var mı? Bilgisayarımda, iphone ve ipod'umda rahatlıkla 10 mb alıyorum ama ipad'de sürekli değişiyor. Bazen 3, bazen 8 hatta şu sıralar 0.1 falan görüyorum. Ağ ayarını sıfırlama, router'a ve ipad'e reset atma gibi şeyleri denedim ama olmuyor. Kafayı yiyecem Router'ım 2.4 ghz yani ac desteklemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Açıkçası 400tl fiyatını haketmediğini söyleyebilirim. Ben yıllar evvel 85tl maliyetle ebaydan almıştım. Son ses yaptığınızda bozulmalar oluyor seslerde. O paralara çok daha iyileri bulunabilir. İyi yönleri kapsama alanı çok iyi, şarjı güzel gidiyor ve katlanıp saklandığında az yer kaplıyor. Bir de hem wifi hem bluetooth olarak çalışabiliyor. 400 tl idare eder bir kulaklık için çok bence.

Sagolun hocam gec gordum biraz pioneer in kablosuz kulakligini aldim vatandan 200 lira bluetooth 4.0 destekli nfc de mevcut cok memnun kaldim salondaki cihaza mutfaktan baglaniyor seste hicbir kalitebl kaybi olmuyor ses seviyesi ve baslar falanda iyi alcak arkadaslarada tavsiye ederim guzel urun

• Beyler bi sorum olacak ben şimdi vatandan apple garantili air 2 aldım daha elime geçmedi.muhtemelen yarın kargo gelecek. Sorum şu mart ayında air 3 tanıtılacakmış. Air 3 çıkınca Apple storedan air 2 yi verip farkını ödeyerek Air 3 le değişim yapılabiliyor mu?

• quote:

Beyler bi sorum olacak ben şimdi vatandan apple garantili air 2 aldım daha elime geçmedi.muhtemelen yarın kargo gelecek. Sorum şu mart ayında air 3 tanıtılacakmış. Air 3 çıkınca Apple storedan air 2 yi verip farkını ödeyerek Air 3 le değişim yapılabiliyor mu?

hayır
  • Cihaz elime geçti herkese tavsiye ederim canavar gibi bişey :D

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.