Şimdi Ara

Apple'ın yeni Retina ekranlarında üretim sıkıntısı devam ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ezimuse komunistmisin nesin o zaman is adamlarinin da isciye ihtiyaci var. insanlarin firinlara

ama aslinda bir firin yok ya da bir isci yok zilyon tane var serbest piyasa ekonomisi
  • hadi canım, apple ve stok sorunu, üretim sıkıntısı aynı cümlede, harbi inanmam, bir yanlışlık olmasın, eğer doğruysa apple gibi bir firmaya hiç yakışmadı, olmadı yani...
    :)
  • Apple kendi üretmiyor,bünyesinde fabrikası yok,hal böyle olunca fabrika kurmak yerine,foxconn lg samsung sharp vs. firmalar ile anlaşıp yedek parçasını ürettiriyor,hem fabrika işçi masraflarından kurtuluyor,hemde gereksiz yere firmasına yük bindirmiyor,gayet akıllıca ancak sorun üretimin yetmemesi bilemiyorum belki buda pazarlama stratejisi olabilir,sonuçta talep var arz yok,buda birim malı değerlendiren bir unsur
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Beter ol...

Apple ile ne alip veremediginiz var ?

sanirim cihazi alamayip para veremiyor

ben alamiyorsam kimse almasin diye bok atiyor.

Mobil sürümdesin diye bir şey demiyorum ama insan ilk önce bir imzaya bakar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

O kadar büyük işi samsunga verirsen yapamaz işte

Bari haberi okusaydın Samsung panel tedarik etmese apple ipad üretemiyecek adamın dediğine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Bari haberi okusaydın Samsung panel tedarik etmese apple ipad üretemiyecek adamın dediğine bak

harbi ya ilk bi okusaydım, çok mu alakasız oldu ?

Olsun samsung kötüdür hede hödö..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

harbi ya ilk bi okusaydım, çok mu alakasız oldu ?

Olsun samsung kötüdür hede hödö..

hede hödö

• quote:

Orijinalden alıntı: buLdy

quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korkuadamBeter ol...
    Mesela 41mp kamera katmıyor. Daha sayayım mı?
    Mesele 41mp değil yeen..

Mesele koskoca tablete retina ekranı katmak :)

O ekranı da her firma üretemiyor görüldüğü üzere Samsung a çamur atan ifanlar oturun kalkin Samsung a dua edin. Bir de demiyolar mi o ekrani apple üretiyor Samsung çoğaltıyor diye gördük her firma yapamiyor iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung'da olmasa Apple'ın hali..:) Ama birbirlerine mecburlar.. Doğanın kanunu..
  • Ekran üretimi okadar sıkıntılı olduki artık kimse kimseye mal veremez oldu şuda garip degilmi apple samsung davalar acıyor birbirine sonra apple ondan ekran üretimi icin yardım istiyor bence bana göre en güzeli kendi malını kendin üretecen başkasına bel balamayacan baksana sıkıntı cıkıyor böyleşeylerde samsung appleye güzel ekran üretiyor ama kendine peş para etmez ekran üretiyor glasy note ve s2 inclemiş biti olarak bana göre renkler cansız geldi kaldıki xsperai arc kullanıcısı olarak sony ekranın cok begendim bence htc de işi biliyor ama işte bazı firmalar kendilerine kötü başkalarına iyi ürün veriyor lg de cok cansız denedim heryerde gördüm baktım cansız remkler hep bana göre samsung televizyonda yaptıgı canlılıklerı telefonda ve tablettede yapsa iyi olurdu neden samsugu kötülüyon derseniz ben samsug s2 ala bilirdim durumum on katına yetiyor ama ele aldıgında oyuncak gibi durması bana alma demesi bir oldu ama xperia arcı satıp htc onex alacam htc bana göre cok kaliteli bir tel sony de güzel kamerası cok güzel bir alet iphone bile onun gibi cekemiyor bence apple os display adında ekran üretseydi daha iyi olurdu hemde sıkıntılar olmazdı belki daha ucuz olurdu samsung ve sharp cok iyiler ama şuan kullandıgım ipaddaki retina acaba samsung mu lg mi sarhpmı diyede endişe ediyorum android belki cok süper ola bilir ama yeşil tonu beni öldürüyor kurtulması lazım bundan canlı ekranların en iyi dostu kaliteli grafiklerdir herzaman kısa ve öz para pul herşey demek degil

• Diğer firmalara laf atan apple fan boy lar ipad in kaç parçasının apple tarafından üretildiğini biliyor mu acaba ? Ah ah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesele 41mp değil yeen..

O ekranı da her firma üretemiyor görüldüğü üzere Samsung a çamur atan ifanlar oturun kalkin Samsung a dua edin. Bir de demiyolar mi o ekrani apple üretiyor Samsung çoğaltıyor diye gördük her firma yapamiyor iste.

Peki o ekran çözünürlüğünü samsung neden kendide kullanamıyor??

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesele 41mp değil yeen..

herkes ürettiği şeyin bütün parçalarını kendisi yapacak diye birşey yok
    otomotiv firmaları bütün parçaları kendileri mi üretiyor
    biraz mantıklı olun Allah aşkına
    Apple aslen bir yazılım firması
    800 mhz'lik işlemcisiyle sizin koyduğunuz 1.2 ghz işlemcinin hızını katlayan bir altyapıya sahip

• Apple ürünleriyle ilgili "zaten çoğu parçayı başka firmalara yaptırıyor yeav..." diye dünyanın en yüzeysel yorumunu yapan anti-applecılar...

Hayatında hiç ar-ge diye bir şey duydu mu acaba?
  • Hayranım şu Apple'a. Adamlar her yeni ürün çıkardıklarında bir bahane ile stok sıkıntısı olacağını işaret ediyor. Bunu okuyan masum köylüler de stok kalmayacak korkusuyla 3'e 5'e bakmadan nerede bulursa alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

Apple ürünleriyle ilgili "zaten çoğu parçayı başka firmalara yaptırıyor yeav..." diye dünyanın en yüzeysel yorumunu yapan anti-applecılar...

Hayatında hiç ar-ge diye bir şey duydu mu acaba?

Denilenleri okumayan apple fan ," zaten çoğu parçayı başka firmalara yaptırıyor yeav " diyen insanlar , apple fanlarının :"en iyisini apple yapar , en gelişmiş teknoloji apple da" diyenlere karşı bir cevap olarak söylediğini az okusaydın anlardın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strahd_von_zarovich -- 25 Nisan 2012; 19:40:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesele 41mp değil yeen..

Peki o ekran çözünürlüğünü samsung neden kendide kullanamıyor??

En hızlı çalışan işletim sisteminde bile(ios) eşşek gibi donanımı terleten çözünürlüğü , henüz gelişmesini tamamlamamış ve hemen her şeyi özelleştirmeye olanak tanıyan ama hızdan feragat eden(android) işletim sisteminde kullanırsa nolur saçma sapan bir şey ortaya çıkar. Ki tutturmuşsunuz bir çözünürlük, 15.6 büyüklükteki laptoplar için bile full Hd gereksiz denilirken el kadar iphone 4s de kullanınca çok mu mantıklı oluyor ? Samsung zaten super amoled ekranlarla gayet güzel bir çizgi yakaladı , illaki yüksek çözünürlük mü olması gerek ? Apple fancılar bir bitse de bizde güzelce kullansak ürünleri, böyle insanlarla aynı ürünü kullanmaktan utanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuseApple samsunga muhtaç şuan da
    en hızlı üretim samsungda ki samsung üretmiyorum derse (ki demez) sırada bekleyen tonla firma var .

o sırada bekleyen firmalar apple gibi satamadığı için samsung da bırakıyorum diyemez.
  • lg,sharp samsung
    samsung diğer firmalardan çok daha iyi bir teknolojiye sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

lg,sharp samsung
    samsung diğer firmalardan çok daha iyi bir teknolojiye sahip.

Yav bir git allasen,bu uclu arasinda Samsung mu en iyi?Sharp akar...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.