Şimdi Ara

Apple'ın WWDC 15 Etkinliği Canlı Yayını 8 Haziran Pazartesi günü TSİ 20:00'de (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
6
Favori
26.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim internetim ölü telden giriyorum. Göremiyorum arkadaşlarım ipadlere geldi dedi. Ondan öyle dedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21:19@Murat Karamanlıoğlu30/70 oranını unutmayalım : )

Burada ne söylenmek istendiğini bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkeshnda kullanıcısına yanıt
    Aynı anda kullanım gelmedi, yani ikisini aynı anda kullanamıyorsun diğer iPadelerde ama ekranı ikiye bölebiliyorsun. İkisi ekranda oluyor ama biri bulanık oluyor. o şekilde kullanabiliyorsun.
  • Video daki ortada lütfen bekleyin nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 8 Haziran 2015; 21:29:51 >
  • iphone 4s nasıl 9 alıyor yavaş

• Kullanım süresini bir saat kadar uzattıklarını söylediler.
  • Bu kadar içerik ne ya maşallah maşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Ha anladım. Teşekkür ederim. Apple yarım yarım yapıyor ahaha yapmışken tam yapsaydı bari.

• 8.4?

• yine subliminal mesaj var 10:09
  • Ignite kullanıcısına yanıt
    iPhone 6S tanıtımı sırasında saate bak
  • ios 8 ile 9 arasındaki performans farkı ne kadar olduğuna dair bilgi vermedi. iphone a gelen yeni özelliklik yok denecek kadar zaten.
  • bataryaları çok dandik
  • 8.4 gelecek mi acaba? Heyecanla bekliyoruz..

• Teknoloji sitesi olduğu için ve Apple'ın gözde bir marka olmasından ötürü ilginin olmasını anlıyorum ama neden bütün forum üyelerine bildirim yollayarak benim gibi birçok Apple kullanmayan insanı rahatsız ediyorsunuz anlamıyorum. İlgilenen konuya girer bakar zaten, bu şekilde yapılması hiç hoş değil. Bunu yapıyorsanız diğer markalarda da benzer etkinlik yapın bari eşitlik olsun, bu şekilde Apple fanatikliğinden öteye gidemezsiniz.

Yazık...
  • Mesut başgan buradan bizleri takip ediyorsan dayımlara ve teyzemlere selam söylüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Benim internetim ölü telden giriyorum. Göremiyorum arkadaşlarım ipadlere geldi dedi. Ondan öyle dedim ben.

Allahin fakiri git otede dilen....

Adama bak ya neti yokmus soyleyin diyor arasrtir biz mi soyleyelim allah bilir 4 Gn neti vardir cimrilinden gitmesin diye kullanmiyordur.Seni disliyorum katilanlar - lesin

Iphone kullanma o zman netin yoksa bak benim param yok samsung s6 kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 8 Haziran 2015; 21:49:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

kim ne derse desin apple

EDİT: Samsung kullanıyorum

İmza belli ediyor zati
  • İos 8.3 den çok fark var mı varsa neler var söyleye bilirmisiniz iphone sahipleri size zahmet ?

• İpad 2 den sonrasına kurulabilecek
    İpad 2 dahil
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.