Şimdi Ara

Apple ilk haftasonu 10 milyon iPhone 6 satışı yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

1.33 Ghz + 980 mb ram + 128 gb = 3000 TL

Omg! bu bir devrim! :)

http://forum.donanimhaber.com/m_97596220/f_//tm.htm#97612149

senin çekirdekler çıtır çıtır çitlenmiş ramların ve işlemcinde ezilmiş hacı uyan uyan

beyler yıl sonuna kadar 50 milyon satış rakamına ulaşacak bu cihazlar

Soz konusu performans degil, ust duzeydeki telefonlarin hicbiri kotu degil zaten. Ve diger markalarin amiral gemilerinden donanim anlaminda 3 tane ip6 cikar, hele hele yakinda cikacak 810 islemci telefonlarindan 5 - 6 tane ip6 cikar heralde. ama ne hikmetse ip hepsinden pahali :)

Ayrica Blackberry kullanicisiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

senin çekirdekler çıtır çıtır çitlenmiş ramların ve işlemcinde ezilmiş hacı uyan uyan

Soz konusu performans degil, ust duzeydeki telefonlarin hicbiri kotu degil zaten. Ve diger markalarin amiral gemilerinden donanim anlaminda 3 tane ip6 cikar, hele hele yakinda cikacak 810 islemci telefonlarindan 5 - 6 tane ip6 cikar heralde. ama ne hikmetse ip hepsinden pahali :)

incelemeyi izle be abi çok zor deil üstelik incelemeyi yapan koyu androidçi

yani çok çekirdek fazla ram vb apple işlemiyor

çıtır çıtır çıtırrrrrrrrr

• Aksi yöndeki analizleri yapan "uzmanlar" :)
  • GeneralHamburger kullanıcısına yanıt
    Niye daha düşük donanıma daha yüksek para veresin? Androide adamlar 3 gb ram koydu 2k ekran koydu 4/8 çekirdekli işlemciler 20 mp 4k çeken kamera gördük.İphone 6'nın 2-3 katı donanımdan bahsediyoruz arkasında elma logosu var diye 3000 TL ödenmezki :)
  • ekrem hoca gene patlatmış bombayı
  • quote:

quote:

quote:

3 tane ip6 çıkıyorda neoluyor sonuç olarak daha yavaş bitmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Niye daha düşük donanıma daha yüksek para veresin? Androide adamlar 3 gb ram koydu 2k ekran koydu 4/8 çekirdekli işlemciler 20 mp 4k çeken kamera gördük.İphone 6'nın 2-3 katı donanımdan bahsediyoruz arkasında elma logosu var diye 3000 TL ödenmezki :)

niye daha yüksek para veresin? şunun için işlemcisi daha yavaş gözüküyor tablo da ama esas olan öyle değil qualcomm un 2 küsür ghz lik işlemcilerini patates ettiği için
  • 7 kişi iPhone a girdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

abicim link verdim inceleme var dedim ..niye dikkate almıyorsunuz

yüksek donanımlı cihazların tümü ezilmiş resmen elma logosu altında

testlere bakın ya

napim yüksek donanımı ben sizin tabiriniz ile düşük donanımlı cihaz karşısında eziliyorsa

resmen dalga geçiyor apple farkına varın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: major24

Bu rakamları diğerleri ile karşılaştıranlar ... bir de böyle düşünün : bütün android cihazları tek bir marka altında ve tek bir cihazda toplansa acaba kaç milyon satış yapar dı ? :)

Android çeşitlilik yüzünden çok satıyor ama apple sayıyla ilgilenmeyen bir şirket,kaliteli ürünü yüksek fiyata piyasaya sürer,Apple'ın ios'la kazandığı kadar android'le kazanan başka şirketde yok

Yazımla alakasız bir mesaj yazdığınız için tebrik ederim. Ayrıca Belli , hiç sayıyla ilgilenmiyor ki şu kadar günde şu kadar sattı diye haberler var.

• 2 araba ele alalım

1. Motoru 2.den daha düşük. Ama araç daha hafif ve tasarım olarak daha ergonomik

2. araçta diğerinden kat kat güçlü motor var ancak araba çok ağır ve ergonomik olarak rüzgara çok maruz kalıyor.

İlk araba ikinciyi her türlü geçebilir. Önemli olan sadece motorun beygiri, hacmi değildir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Bu rakamları diğerleri ile karşılaştıranlar ... bir de böyle düşünün : bütün android cihazları tek bir marka altında ve tek bir cihazda toplansa acaba kaç milyon satış yapar dı ? :)

Android çeşitlilik yüzünden çok satıyor ama apple sayıyla ilgilenmeyen bir şirket,kaliteli ürünü yüksek fiyata piyasaya sürer,Apple'ın ios'la kazandığı kadar android'le kazanan başka şirketde yok

Yazımla alakasız bir mesaj yazdığınız için tebrik ederim. Ayrıca Belli , hiç sayıyla ilgilenmiyor ki şu kadar günde şu kadar sattı diye haberler var.

Sen diyorsun ki android tek cihaz çıkarsa yani apple'ın yaptığı gibi,bende dedim ki android'in çok satmasının sebebi ''çeşitlilik ve ucuzluk!''.iphone6 Milyonlar sattı olayına aldanma pazar payı %5 bile değildir ama piyasadaki kar oranının %50'sine sahip

• iphone iphone dur aga.

premium telefon yapıyorlar.görüntü malzeme kalitesi hep üstlerde.ipad lere macbook lara bak.kaliteden taviz vermiyorlar kesinlikle.
  • satışı bırak da, millet Türkçe inceleme vidyosu çekti 40dk. buranın editörler ne iş yapar.

Apple ilk haftasonu 10 milyon iPhone 6 satışı yaptı
  • GeneralHamburger kullanıcısına yanıt
    Beynin almıyormu yahu biz burada performanstanmı bahsediyoruz daha düşük donanımı 2 kat fiyata satıyorlar daha hafıza kartı takılmayan 1800 mah ile yarım gün dayanan telefonu savunuyorsun bana ben iphone'u savunanlara bir tarafımla gülüyorum

Z2'im var batarya testlerinde elmayı 2 ye katlıyor ama onun bile bataryası yoğun kullanımda sıkıntı çıkartırken +16 gb için 200-300 tl isteyen elmayı savunuyorsun z2 aldım 16 gb oyunları kurdum 32 gb hafıza kartı aldım müzik ve dizileri attım 3200 mah bataryasıyla daha güzel tasarımıyla kullanmaya devam ediyorum.İos'un ben görebildiğim tek avantajı oyunlarda kasma problemi olmuyor buda gerek düşük çözünürlük gerek yüksek gpu gücü gerek optimizasyon gibi nedenlerden kaynaklanıyor.
  • Pit0N kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran olması satışları artırdı.
  • quote:

Beynin almıyormu yahu biz burada performanstanmı bahsediyoruz daha düşük donanımı 2 kat fiyata satıyorlar daha hafıza kartı takılmayan 1800 mah ile yarım gün dayanan telefonu savunuyorsun bana ben iphone'u savunanlara bir tarafımla gülüyorum

Z2'im var batarya testlerinde elmayı 2 ye katlıyor ama onun bile bataryası yoğun kullanımda sıkıntı çıkartırken +16 gb için 200-300 tl isteyen elmayı savunuyorsun z2 aldım 16 gb oyunları kurdum 32 gb hafıza kartı aldım müzik ve dizileri attım 3200 mah bataryasıyla daha güzel tasarımıyla kullanmaya devam ediyorum.İos'un ben görebildiğim tek avantajı oyunlarda kasma problemi olmuyor buda gerek düşük çözünürlük gerek yüksek gpu gücü gerek optimizasyon gibi nedenlerden kaynaklanıyor.

Kendinle çelişiyorsun. Amiral gemliler aşağı yukarı aynı fiyata çıkıyor artık. Tek fark, onlar fiyat düşürürken Apple sabit bırakıyor. Apple ssd kullanıyor, sen sd card alıyorsun. Ekran kalitesi olarak iphonelar diğerlerinden geri kalmadıklar hiç. Optimizasyon, akıcılık, işlemci-işletim sistemi uyumu vs.. Bunların hepsi iphoneda var. Fiyatı pahalı evet ama 3gb ram, 4 çekirdekli androidlerden daha iyi çalışıyor. Demek sorun android işletim sisteminde. Halen anlamak istemiyorsun.

• quote:

4 sene önce alınmış bir android ve bir ios cihazı ele alacak olursak, 4 sene önceki iphone 4'ler hala akıcı bir şekilde çalışıyorken 4 sene önce çıkan en iyi android bile bugün bir hiç sıfatında.

Gerçekten sıkı bir android kullanıcısı olarak ilk 4s ile tanıştığımda beni çok etkilemişti ve iş yerindeki çöküntü bilgisayarımdan kalkıp eve gelip evdeki dizili sistemime geçtiğim zaman yaşadığım hissi yaşamıştım.

Ve bugün yine iPhone almaya karar verdim. Bu yaptığınız konuşmalar tamamen boş. Android ne yaparsa yapsın bir ios kullanıcısı için tamamen boş.

• quote:

işte benden bundan muzdarbim senin o yüksek donanımın beğenmediğin düşük donanımlı apple tarafından ezim ezim ezilmiş ........sonra beyin diyor yaa yani benim ip6 senin g3 z2 vb diğer tüm traş tellerden daha iyi performansa sahip ok

apple fiyat olarak rakiplerine kıyasla pahallı bu yeni bişey değil ki..hafıza kartı takılmayan 128 gb iphone um varsa kim takar hafıza kartını...ama dur sen etelefona 512 gb kart takıyon demiii

haklı sayılabileceğin tek konu pil konusu apple sunduğu kalite ve hizmetteki geri dönüşleri bu kusuru biraz olsun örtüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 23 Eylül 2014; 18:31:37 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.