Şimdi Ara

Apple ilk haftasonu 10 milyon iPhone 6 satışı yaptı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: major24

quote:

quote:

Bu rakamları diğerleri ile karşılaştıranlar ... bir de böyle düşünün : bütün android cihazları tek bir marka altında ve tek bir cihazda toplansa acaba kaç milyon satış yapar dı ? :)

Android çeşitlilik yüzünden çok satıyor ama apple sayıyla ilgilenmeyen bir şirket,kaliteli ürünü yüksek fiyata piyasaya sürer,Apple'ın ios'la kazandığı kadar android'le kazanan başka şirketde yok

Yazımla alakasız bir mesaj yazdığınız için tebrik ederim. Ayrıca Belli , hiç sayıyla ilgilenmiyor ki şu kadar günde şu kadar sattı diye haberler var.

Sen diyorsun ki android tek cihaz çıkarsa yani apple'ın yaptığı gibi,bende dedim ki android'in çok satmasının sebebi ''çeşitlilik ve ucuzluk!''.iphone6 Milyonlar sattı olayına aldanma pazar payı %5 bile değildir ama piyasadaki kar oranının %50'sine sahip

kar oranının %50 sine sahip deyince büyük bir şey gibi algılanıyor D: Oran değilde miktar olarak bir değer var mı :)

• O donanımlarla İPhone'da yapamadığımız neyi yapıyorsunuz

Diğer telefonların ekran görüntüsüne baktım İPhone bariz daha güzel görüntüye sahip. Minicik ekran 20k olsa nolur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Beynin almıyormu yahu biz burada performanstanmı bahsediyoruz daha düşük donanımı 2 kat fiyata satıyorlar daha hafıza kartı takılmayan 1800 mah ile yarım gün dayanan telefonu savunuyorsun bana ben iphone'u savunanlara bir tarafımla gülüyorum

Z2'im var batarya testlerinde elmayı 2 ye katlıyor ama onun bile bataryası yoğun kullanımda sıkıntı çıkartırken +16 gb için 200-300 tl isteyen elmayı savunuyorsun z2 aldım 16 gb oyunları kurdum 32 gb hafıza kartı aldım müzik ve dizileri attım 3200 mah bataryasıyla daha güzel tasarımıyla kullanmaya devam ediyorum.İos'un ben görebildiğim tek avantajı oyunlarda kasma problemi olmuyor buda gerek düşük çözünürlük gerek yüksek gpu gücü gerek optimizasyon gibi nedenlerden kaynaklanıyor.

Bence senin en büyük sorunun da bu zaten. Sürekli bir tarafınla gülmekten dolayı bütün merkezi oraya toplamışsın. Bi tarafınla gülüyor, ağlıyor, düşünüyorsun... (Uzar gider hepsini yazmadım)

Bu yüzden her mesajına "bi tarafımla" diye yazmana gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İos ile android platformunu karşılaştırmak iki işletim sistemine de hakarettir bence.
    Sorunsuz akıllı telefon almak isteyen İphone alır. Ama benim gibi root edip her inciğini cinciğini kurcalayanlar için Android bulunmaz bir nimet. Ben yeri geliyo telefonu gamepad olarak kullanıyorum, yeri geliyor pc mi uzaktan kontrol etmekte kullanıyorum, ve daha birçok farklı yerde kullanıyorum. Bu özgürlüğü İos bana veremediği için de andrid'i tercih ediyorum.Ha Amacım sorunsuz akıllı telefon almak olsaydı İphone alırdım tabiki şu pil sorununu çözseler başka hiç bir eksiği kalmayacak.Multitasking olmadığından 1gb ram de yetiyor.

• elemanın teki sallamış her fanboyun yaptığı gibi android de sorun varmışmış ulan android kullanann bütün firmalar enai mi o zaman kimisi 2 milyardan fazla kimisi 2 milyardan az telefon yapıp içine android koydular düşünemediler herhalde androidin dandik olduğunu dandik mandik bi halt olduğu yok uzun zaman note 2 de kullandım samsung mega da bi halta rastlamadım yok rehbere 4324324 saniye de girermiş yok kasarmış yok bilmem ne hele benim kullandığım android samsung malları bana özel üretildi o zaman bu konu da herkes androidin rehbere girme kasmalarından şikayetçi olduğuna göre illa da android de akıcı iyi performans istiyorsan nexus 5 al bakalım gör akıcılığı aypon yayfon cart curt hikaye aynı zamanda epıl insanları enai yerine koyup sömürmeye devam ediyor yahu arkadaş adam akıllı parlaklık açamazsın 3g açamazsın şarj sıkıntın her zaman vardır telefon en fazla 2. güncellemeye kadar kasmaz 2. güncellemeyle beraber performans kaybın olduğu gibi şarjında anasını ağlatırlar hele 3. güncelleme de telefon bataryası da performansı da çöp olur şuan 4s de olduğu gibi ha çıkar şimdi bazı fanboycuklar benim 4simde 5imde hiçbişey yok derler orası da ayrı konu onları gözünü epıl logosu boyadığı için 423423432 saatte rehbere de erişseler nafile yani araba alınacak fiyata telefon kaktırmaya çalışıyorlar kimse farkında değil ayıp lan dışarı da o kadar yoksul yetim varken komşun açken sen kalk bir telefona 2.5 3 milyar para ver ALLAH reva mı android olsun ios olsun bir telefona bence 1.5 milyardan fazla verilmemeli NOT: İPHONE 5C ve İPOD TOUCH 5 kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bboy 2pac -- 23 Eylül 2014; 18:53:00 >

• 4K video çekmiyooooor hede hodo diyen MC ye 10 milyon selam :)

• 10 milyondan 8 milyon + 4s kullanicilarini aglarken gormusler ios 8 in sacmalillarindan ve iphone 6 nin pil omrunden dolayi

• 4K video çekmiyooooor hede hodo diyen MC ye 10 milyon selam :)

• şu telefonda nokialardaki gibi glance ekran özelliği olsa bomba olur.
    Apple ilk haftasonu 10 milyon iPhone 6 satışı yaptı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu rakamları diğerleri ile karşılaştıranlar ... bir de böyle düşünün : bütün android cihazları tek bir marka altında ve tek bir cihazda toplansa acaba kaç milyon satış yapar dı ? :)

Android çeşitlilik yüzünden çok satıyor ama apple sayıyla ilgilenmeyen bir şirket,kaliteli ürünü yüksek fiyata piyasaya sürer,Apple'ın ios'la kazandığı kadar android'le kazanan başka şirketde yok

Yazımla alakasız bir mesaj yazdığınız için tebrik ederim. Ayrıca Belli , hiç sayıyla ilgilenmiyor ki şu kadar günde şu kadar sattı diye haberler var.

Sen diyorsun ki android tek cihaz çıkarsa yani apple'ın yaptığı gibi,bende dedim ki android'in çok satmasının sebebi ''çeşitlilik ve ucuzluk!''.iphone6 Milyonlar sattı olayına aldanma pazar payı %5 bile değildir ama piyasadaki kar oranının %50'sine sahip

kar oranının %50 sine sahip deyince büyük bir şey gibi algılanıyor D: Oran değilde miktar olarak bir değer var mı :)

Ch*p 'te okumuştum.Apple'ın kasasındaki parayı araştır, en son gördüğümde 75 milyar dolardı ve bu sadece kasalarındaki para.O yüzden istedikleri şirketi satın alıyorlar.İstersen %50 hakkında ss atarım birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 23 Eylül 2014; 19:42:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Burada Apple'a sövenler, trolluk yapanlar gidip herkesten önce sıraya girmiş almış belli. Dayanamadılar tabi Android çöplüğüne. En çok satan Android'in Samsung olduğu yerde kim bilir diğer markalar ne haldedir.
    Note 2 alırlar rehbere 2 saniyede girerler. Note 3 alırlar 3 saniyede girerler. En son 4 de 4 saniyede girerek kendini kanıtladı zaten. Benim anlamadığım bu Samsung alanlar rehbere olan nefretleri ne yahu?

Samsungun andoride yaptıı kadar kötülüğü başka hiçbir firma yaptı androidde sorun yok samsungun kullanıcı arabirimi touchwizde sorun niye sony de htcde lgde bu sorunlar yok apple fan boyların öğrendiği birşey var yok "samsung rehbere 10 snde giriyor android çöp" bu yanlış android=samsung DEĞİL bunu anlayın

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Sanada zamanında bir tarafımla gülmüşüm galiba yazdığın mesajın içeriğine bakarsak bir daha gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: harpci

O donanımlarla İPhone'da yapamadığımız neyi yapıyorsunuz

Diğer telefonların ekran görüntüsüne baktım İPhone bariz daha güzel görüntüye sahip. Minicik ekran 20k olsa nolur?

O mantıkla düşünürsen telefonun şarjı 1 günü çıkarmayınca en hızlı telefon olsa ne olur?
  • Geçen sene iphone 5s tanıtıldığında Çin'de de aynı zamanda çıkmıştı. Bu senenin değerleri Çin'de satışa çıkmamasına rağmen yüksek. Cook'un müşteri isteklerini dinlemesi hem Apple için hem de müşteriler için avantaj. (Bir de 2GB RAM koysaydın be abi dedirtmiyor değil...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

quote:

Beynin almıyormu yahu biz burada performanstanmı bahsediyoruz daha düşük donanımı 2 kat fiyata satıyorlar daha hafıza kartı takılmayan 1800 mah ile yarım gün dayanan telefonu savunuyorsun bana ben iphone'u savunanlara bir tarafımla gülüyorum

Z2'im var batarya testlerinde elmayı 2 ye katlıyor ama onun bile bataryası yoğun kullanımda sıkıntı çıkartırken +16 gb için 200-300 tl isteyen elmayı savunuyorsun z2 aldım 16 gb oyunları kurdum 32 gb hafıza kartı aldım müzik ve dizileri attım 3200 mah bataryasıyla daha güzel tasarımıyla kullanmaya devam ediyorum.İos'un ben görebildiğim tek avantajı oyunlarda kasma problemi olmuyor buda gerek düşük çözünürlük gerek yüksek gpu gücü gerek optimizasyon gibi nedenlerden kaynaklanıyor.

işte benden bundan muzdarbim senin o yüksek donanımın beğenmediğin düşük donanımlı apple tarafından ezim ezim ezilmiş ........sonra beyin diyor yaa yani benim ip6 senin g3 z2 vb diğer tüm traş tellerden daha iyi performansa sahip ok

apple fiyat olarak rakiplerine kıyasla pahallı bu yeni bişey değil ki..hafıza kartı takılmayan 128 gb iphone um varsa kim takar hafıza kartını...ama dur sen etelefona 512 gb kart takıyon demiii

haklı sayılabileceğin tek konu pil konusu apple sunduğu kalite ve hizmetteki geri dönüşleri bu kusuru biraz olsun örtüyor

Ben şimdi Z3 alacam sen hala elma armutu eziyor de.
    İos Crysis açıyorda bizimmi haberimiz yok yaw

Şu tasarıma 3000 TL verene gülecem tabi 3000 TL verip 64 gb plus alınıyor 128 gb almak için 3250 TL ödeyecen.
    http://www.youtube.com/watch?v=qUlo7F9CFIw&list=WL#t=358

Birde Z3'ün mükemmel tasarımına bak.
    http://www.youtube.com/watch?v=hMi9eQhSuS4#t=128

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

quote:

işte benden bundan muzdarbim senin o yüksek donanımın beğenmediğin düşük donanımlı apple tarafından ezim ezim ezilmiş ........sonra beyin diyor yaa yani benim ip6 senin g3 z2 vb diğer tüm traş tellerden daha iyi performansa sahip ok

apple fiyat olarak rakiplerine kıyasla pahallı bu yeni bişey değil ki..hafıza kartı takılmayan 128 gb iphone um varsa kim takar hafıza kartını...ama dur sen etelefona 512 gb kart takıyon demiii

haklı sayılabileceğin tek konu pil konusu apple sunduğu kalite ve hizmetteki geri dönüşleri bu kusuru biraz olsun örtüyor

Ben şimdi Z3 alacam sen hala elma armutu eziyor de.
    İos Crysis açıyorda bizimmi haberimiz yok yaw

Şu tasarıma 3000 TL verene gülecem tabi 3000 TL verip 64 gb plus alınıyor 128 gb almak için 3250 TL ödeyecen.
    http://www.youtube.com/watch?v=qUlo7F9CFIw&list=WL#t=358

Birde Z3'ün mükemmel tasarımına bak.
    http://www.youtube.com/watch?v=hMi9eQhSuS4#t=128

Şu yorumları göreceğime internetim kopaydı da okumayaydım bu nedir? Siz neyi tartışıyorsunuz, renkler ve zevkler isteyen istediğini alır, siz burada resmen birbirinize girmişsiniz, ilk okulda böyle tartışma görmemiş adamım ben. Değişen nesil mi? Emperyalizmin köleleştirmesi mi? Hangisini alıp kullanacaksan kullan, onun savunuculuğu size mi düşüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

iPod istiyorum Apple!!!

5 neyine yetmiyor ios 8 le çöp olacak ama..

• Adamlar ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor, bizlerde afiyetle yiyoruz

• Apple şu kuyrukda bekleme olayı çözemediler ya yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

6 aya kalmaz gene otobüste vapurda herkesin elinde aynı tip telefon görmeye başlarız.

Bi seferde iyiyi takdir edin be.
    Herkesin elindeymiş.. Acaba neden ? Çok ucuz olduğu için olabilir mi ? Yoksa cidden hakkını veren tek telefon olduğundan mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.