Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple Grubu - Whatsapp

50
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple Grubu - Whatsapp
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Not

Evet. Testis fotoğrafları paylaşılan bir grupta Ankara'daki patlama neden konuşulmadı dediğimde taş yağmuruna tutulmam da bundandır herhalde.

Zaten grubun çoğu lise/liseden yeni çıkmış dolu. Burada üniversite mezunu oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Exclusively kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğa bilimleri bardağının ilk yudumu sizi bir ateiste döndürecektir, fakat bardağın altında Tanrı sizi bekliyor olacaktır.
    W.Heisenberg

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium, wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber
    binden wieder, was die Mode streng geteilt, alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

European Movement ★ Mouvement Européen
  • Binbaşı
    1734 Mesaj

Pm'lere dönüş yapıldı. Yeni Katılımcılar eklendi

|
    |
    onur199511 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Binbaşı
    1734 Mesaj

Resimleri film rulondan silebilirsin. Grup full erkek ve samimiyet olunca haliyle erkek muhabbeti dönüyor. Ortamda arkadaşlarınla erkek erkeğe oturuyomuşsun gibi düşün. Elbet biri çekiyor konuyu o tarafa ama bu hiçbir zaman rahatsız edici boyutta olmadı. Ankaradaki patlama olayında semihle atıştın benim demek istediğim şu; o gün olaydan sonra ilk sen olayı gruba taşıdın diye sadece sen tepki vermiş olmadın. Hepimiz bu toprağın bu bayrağın evlatlarıyız hepimiz tepkiliydik acılıydık. Sadece Gruba yazınca belli edilmiş olmuyor bu. Herşey konuşuluyor herşey yazılıyor evet doğru ama o konuşma sırasında herkesin canı yanmıştı herkes gergindi ve sen tepkisiz olanların olduğunu söyledin. Sadece yazmakla tepki verilmiyor. Belki o adam bayrağını alıp yürüyüşe çıktı. Belki öteki gereği neyse onu yaptı. Acısını kendi ortamında dile getirip tepkisini koydu. Seninle burda bi yanlışa düşüyoruz işte. Ben sana niye tepki verdin gruba yazdın demiyorum. Yazılacak tabiki. Ama sen yazmış olunca bizi tepkisiz sandığın için fikir ayrılığına düşüyoruz. Hepimiz tepkiliydik. Daha fazla uzatmak istemiyorum bende. O olay dışında ben bi problem yaşadığımızı da hatırlamıyorum. Resim mevzusuna gelince herkes erkek grupta ister istemez öyle muhabbetler dönüyor ama hiçbir zaman rahatsız edici boyutta olmadı. Olsaydı müdahele ederdik zaten. Grubumuzda olmak istemedin ve kendin çıktın. Şimdi diğer gruptasın umarım orası istediğin düşündüğün gibidir.

|
    |
    Bahsedilenler: Götterfunken
    Airpods

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not

Sileceğim zaten resimleri :) lütfen.

Erkek erkeğe muhabbetin dönmesini anlayabilirim. Ama dediğim gibi tepki benim dediğim gibi olmamalıydı.

Hiçbir gruba zaten o kadar yazmadım. Bu grup daha iyi haliyle biraz daha yaş grubuna ve amaca göre ayrıldı grup. İyi oldu böyle.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Blackrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5 Not

Zaten o beğenmediğin erkek fotoğraflarını uzun süredir silmediysen sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkanİpek -- 10 Mart 2016; 8:01:50 >
    |
    |
    Götterfunken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1734 Mesaj

Akılın yaşta değil başta olduğunu sizde iyi biliyorsunuz. Gruptan atılmış olsaydınız belki bi nebze hak verirdim size ama kendiniz çıktığınız için haklı bulmuyorum sizi. Kimseden bişey sakladığımız yok herşeyimiz ortada zaten. Karşındaki adam seni samimi bulup senle gülemeyecekse, yeri gelip sorunu olunca senle ciddi bi şekilde konuşamayacaksa gruba falan gerek yok zaten. Siz kendi grubunuza , Biz kendi grubumuza ✋&#127995;

|
    |
    Airpods
    4 Not

Bilemiyorum rastladıkça siliyorum. O kadar çoklar ki mübarek. &#128530;

|
    |
    Furkanİpek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2868 Mesaj

Artık kendi fotoğraflarınla karışmışsa sana ondan çok gözüküyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tesla Motor's Türkiye | SpaceX | NASA | JPL | BMW 4 Series &#128293;|
    5 Not

Bahane bulamayınca ben

|
    |
    4 Not

Sorma tanımadığım aşırı kıllı bir adamın fotoğrafları kadar seksi bir şey yok bu dünyada.&#128530;

|
    |
    Furkanİpek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Evet. Testis fotoğrafları paylaşılan bir grupta Ankara'daki patlama neden konuşulmadı dediğimde taş yağmuruna tutulmam da bundandır herhalde.

Zaten grubun çoğu lise/liseden yeni çıkmış dolu. Burada üniversite mezunu oluyorlar.

Kimseyi taş yağmuruna tutmadık, biz de bahsettik patlamadan ama sen bizi azarlar gibi konuşunca tartışma çıktı. Sonuç olarak, biz çok iyi anlaşan eğlenceli bi grubuz, sen ve egon ise başka bir grup oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bizden uzak olman yeter&#128077;&#127995;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.