Şimdi Ara

Apple Grubu - Whatsapp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim niye haberim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38 kişi olduk. İlgilenen herkese teşekkürler. Gruptaki arkadaşların hepsi bilgili ve istekli arkadaşlar. Talep olursa değerlenirilip katılımcı alınacaktır.

• Vücut kılları ve testis videoları...

Kalsın almayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Vücut kılları ve testis videoları...

Kalsın almayım

Biz duayeniz egosu. Hayır kullanmıyorum.....

• ulasates kullanıcısına yanıt
    Ego? Sen Kara mı oluyorsun gruptaki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yoo. Hatırlaman lazım önceden gruptan. Açtığınız konuya gönderme: "Bölümün duayenleri bizim grupta"

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Yoo. Hatırlaman lazım önceden gruptan. Açtığınız konuya gönderme: "Bölümün duayenleri bizim grupta"

Anlamadım.

Sen gruptaydın değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grup kötülendigi icin cevap verme ihtiyacı hissettim. Hos bir mesaj da değildi. Dediğin gibi herkes kendi grubuna

• Götterfunken kullanıcısına yanıt
    Boş konuşuyosun bence. 20 kişi bu grubun 1buçuk senelik üyesi. Ve hepimiz kardeş gibi olduk. Ama sizde böyle bişey yok. Bu arada kara benim. Diğer arkadaş sormuş. Bi sıkıntınız varsa bekleriz çözmeye whatsappa
    Sıkıntımız yok kafamız rahat çok şükür.

• Aaaa tabi diğer grupta insanlara küfür edip aşağılamalar hiç bir şey değildi de mi ?
    Yaptıklarını unutmadık
    Bu kadar karaktersiz insan numunesi olamaktansa daha iyidir
    Üstüne alınan artık

Samimi bi ortam oluşmuş eski gruptaki gibi birisi çıkıp yetki bende diye insanları atmıyor. Maksat sadece donanım yazılım konuşmaksa buyrun forum mevcut zaten, grup oluşup 10-20 kişi toplandıysa arkadaşlık oluşur, herşey konuşulur. Aklında üreme kısmı kaldıysa bisey diyemem tabii ki. Neyse iyi geceler

Sizin grupta olup cahillerle takılacağıma her türlü konuda tecrübeli insanlarla konuşurum daha iyi. Şimdi bas git kendi yoluna...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Grup kurulmuş tecrübeliler olmuş, tecrübesizler olmuş ne farkeder. Biz iyi anlaşıyoruz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz, memnunuzda. Seni ne ilgilendirir bu durum onu anlayamadım. İnsanlar istediği whapsapp grubunu kurar ve insanlar istediği whatsapp grubuna abone olabilir. Bu konuda yanlış bir şey yokki. Sizi ilgilendiren nedir onu anlamadım. Ayrıca kimin tecrübeli kimin tecrübesiz olduğuna sizmi karar veriyorsunuz, bu yetkiyi nasıl kendinizde bulabilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 9 Mart 2016; 23:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Grup kurulmuş tecrübeliler olmuş, tecrübesizler olmuş ne farkeder. Biz iyi anlaşıyoruz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz, memnunuzda. Seni ne ilgilendirir bu durum onu anlayamadım. İnsanlar istediği whapsapp grubunu kurar ve insanlar istediği whatsapp grubuna abone olabilir. Bu konuda yanlış bir şey yokki. Sizi ilgilendiren nedir onu anlamadım. Ayrıca kimin tecrübeli kimin tecrübesiz olduğuna sizmi karar veriyorsunuz, bu yetkiyi nasıl kendinizde bulabilirsiniz?

Sizin bu konuya gelip yorum yapma amacınız nedir

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Arkadaş olup, anlık olarak sorunlarımıza cevap bulabilmek, yardımlaşabilmek. Bu konuda bir sorunmu varki?

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Bende bu grubun içindeyim tabiiki bende yorumlarımı paylaşıcam. Ama siz kimsiniz grupla ilgili yorum yapıyorsunuz. Ayrıca " whapsapp grubunu hangi isimle kim kurar" ve "donanlm haberde hangi konu başlığına kim yorum yazar" bunları sizmi belirliyorsunuz. Bu başlık altında yorumu olmaması gereken kişi ben değilim sizsiniz.

• Beyler gruba 2 katılım isteği daha geldi. Neyin ne olduğu ortada zaten. Bizim grubumuzda kardeşlik var. Ama burda bi şahıs erkek üreme organından falan bahsetmiş. Herkes ilgilendiği şeyi unutmuyor. Sıkıntı yok bizim kafamız rahat. Sıkıntınız varsa çözelim.

• Herkes kendi grubuna kendi dalgasına baksın. Seviyesiz saygısız varlıklara ihtiyacımız yok. Katılmak isteyen 10larca kullanıcı var. Herşey ortada

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Beni de alır mısın gruba pm attım sana geri dönüş yapmadın

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Konu 15-20 yas grubuyla dolu. Basıp gidecekmişim grubuma. Komedi akıyor.

Cahil? Ne anlamda. Apple cihazları hakkındaki bilgi mi yoksa eğitim düzeyi mi?

Maksimum liseyi okuyan/lise mezunu biri için fazla olmuş.

Ayrıca ne sinirlendirdi ki seni. İsteyen istediği kadar whatsapp grubu kurabilir. Bu kimseyi ilgilendirmemeli.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.