Şimdi Ara

Apple eğitim indirimi hakkında bilgisi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba eşim öğretmen . Öğretmen indiriminden yararlanıp mac air almayyı düşünüyoruz
    Bunun için nasıl bir belge isteniyor? Sitesinden baktım ama açıklayıcı bir bilgi bulamadım. Almayı düşündüğüm mac in linki aşağıda.

https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/macbook-air/uzay-grisi-1.1-ghz-4-%C3%A7ekirdekli-core-i5-i%CC%87%C5%9Flemci,-3.5-ghz%E2%80%99e-kadar-turbo-boost-512gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhangi bir gerekçe sunmadan bile iade edebilirsiniz kapiniza gelip iadeyi aliyor kurye. Apple UPS ile calisir.

15 gün denemek için alip iade etmek yanlış bir durum. İyi niyeti su istimale giriyor acıkcası. Sorun çıkarsa sorgusuz iade edilir ama keyif için alıp deneyip iade etmek doğru bir iş değildir.
  • belge gerekmiyor hocam alabilirsiniz
    zamanında ipad + beats kampanyasını neredeyse öğrenci-öğretmen dışında herkes aldı

• İlgilenmiyorlar ben apple’dan tüm alisverislerimi eğitim indirimiyle yapıyorum yarın 2020 iPad Pro’yu eğitim indirimiyle alacağım.

Eğitim mağazasından dilediğiniz gibi alisveris yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

İlgilenmiyorlar ben apple’dan tüm alisverislerimi eğitim indirimiyle yapıyorum yarın 2020 iPad Pro’yu eğitim indirimiyle alacağım.

Eğitim mağazasından dilediğiniz gibi alisveris yapabilirsiniz.
    Yanıt için tşkler. Aldığımız ürünü kargo olmadan online iade yapabiliyormuyuz. Hemen iade yapılıyor mu?

• 210507 2 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir gerekçe sunmadan bile iade edebilirsiniz kapiniza gelip iadeyi aliyor kurye. Apple UPS ile calisir.

15 gün denemek için alip iade etmek yanlış bir durum. İyi niyeti su istimale giriyor acıkcası. Sorun çıkarsa sorgusuz iade edilir ama keyif için alıp deneyip iade etmek doğru bir iş değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 11 Nisan 2020; 20:47:53 >
  • Yok niyetim kullanmak değil. Sipariş verip. Bir kaç saat sonra siparişi iptal etmek istiyorum . Bunu neden yapıyorum derseniz. Oğlana söz verdim onun gözünün önünde sipariş vereceğim daha sonra iptal edeceğim. Corona virüsden dolayı yurtdışından gelmiyormuş falan derim.

Siparişi verin; tek çekim mümkünse daha az olası risk olur taksitle alırsanız taksit taksit yatirabilirler geri. Yarın verseniz verdikten 1-2 saat sonra iptal edebilirsiniz. Pazartesi sabah Apple’i arayip o şekilde de iade edebilirsiniz. Apple bu iade konusunda çok bonkor ve müşteri odaklı. Sorun yaşamazsınız. Yeter ki siparişiniz hazırlanıp kargoya verilmesin. Verilirse de iade edersiniz ama cihaz size gelir sonra iade için kargodan adamları beklersiniz oğlan geldiğini görürse sizin için iyi olmaz

Yerim değil belki ama çocuğa yazık. Keşke oturup anlatabilseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormloader

Yerim değil belki ama çocuğa yazık. Keşke oturup anlatabilseniz.
    Çocuk haklı ama bende haklıyım 😅

• bu indirimin bir başlama ya da bitme tarihi var mı? mesela şu an apple eğitim mağazasında indirim var ama beats promosyonu yok bunun sebebi var mı? Bi de ben 12. sınıf öğrencisiyim bu indirimden yararlanabiliyor muyum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.