Şimdi Ara

Apple'dan yeni bir Mac mi geliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

artık delirmek üzereyim şu iphone 5 çıksın alacammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Foruma her gün "Acaba etkinlik tarihi belli olmuş mudur?" heyecanıyla giriyorum, haberlere bakıyorum ama yok...

Aynı durumdayız ama artık konuyu görsemde inanmıycam o kadar cok konu çıktıki çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Orqun06

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

1800 TL yi bir telefona vermek=İSRAF...iphone iyi güzel ama alo diyeceğim ve mesajlaşacağım,arasıra internete gireceğim bir alete bu para israf gerçekten.

işte hiç Apple kullanmamış yada kullanmayı bilmiyen bir insanın yapacagı yorum budur. Apple herzman 1 numaradır....

''apple her zaman 1 numaradır'' fan boy detected
    bunu diyen bunu da dedi
    ''nokiadan şaşmam abicim''

• quote:

1800 TL yi bir telefona vermek=İSRAF...iphone iyi güzel ama alo diyeceğim ve mesajlaşacağım,arasıra internete gireceğim bir alete bu para israf gerçekten.

nokia 3310 sahibi detected
  • quote:

Kafayı kırmışşsın sen, hayatta hiç işin gücün yokmu? bu kadar kolaymı hayat? en büyük derdin iphone nin çıkmasını beklemekmi?

Böyle insanlarla aynı havayı soluduğım için nefret ediyorum, ne kadar gereksiz aylak, işi gücü olmayan birisi adamın sıkıntısına bak iphone çıksada alsam.

git kendini denize at kurtar hepimizi.
  • iphone gereksiz pahalı 1400 TL den fazlası gereksiz o telefon için ..

ilk çıktığında 1599 a satın aldı arkadasım fiyat normaldi ama şimdi 2000 tl yi geçti ve bu çok anormal .. almayı düşünüyordum ama bu fiyatla kesinlikle alınmaz .. burada alıcam diyenlerin %50 side babasına ağlayıp aldıracak veletlerden ibaretler ...
  • Herkes ihtiyaclarina gore cihaz alir. Kimi 3310 kimide iphone , kimide hava atmak icin samsung galaxy s 2 vs alir kullanir. Anlamadigim nokta ise 1800 tl yi bu cihazlara vermek israf oluyorsa ( bu o kisinin fikri ), demek ki kendisi 3310 vb. cihaz kullaniyor. Kullanmadigin bir cihaz icin neden forumun bu bolumunde post kirliligi yapiyor sunuz? Hala anlayamiyorum. Kapitalist bi dunyada yasiyoruz. Alamiyorsan bari yerinde otur ve cihaza verilen parayi laf etme. Sirf post kasmak icin mesaj atma. Git forumun baska yetlerinde takil. Unutmadan , yakinda samsung 5" lik telefon cikartacakmis. Artik bi canta bulup ellerinde tablet diye gezdirirler telefonlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsagency

Herkes ihtiyaclarina gore cihaz alir. Kimi 3310 kimide iphone , kimide hava atmak icin samsung galaxy s 2 vs alir kullanir. Anlamadigim nokta ise 1800 tl yi bu cihazlara vermek israf oluyorsa ( bu o kisinin fikri ), demek ki kendisi 3310 vb. cihaz kullaniyor. Kullanmadigin bir cihaz icin neden forumun bu bolumunde post kirliligi yapiyor sunuz? Hala anlayamiyorum. Kapitalist bi dunyada yasiyoruz. Alamiyorsan bari yerinde otur ve cihaza verilen parayi laf etme. Sirf post kasmak icin mesaj atma. Git forumun baska yetlerinde takil. Unutmadan , yakinda samsung 5" lik telefon cikartacakmis. Artik bi canta bulup ellerinde tablet diye gezdirirler telefonlari.

kapitalist bi dünyada yaşıyorsak bile insanlar yani vatandaşlarımız göz göre göre eğitim sağlık barınma için harcayacakları parayı hava atmak uğruna iphone a harcıyorsa bi dur deriz
    avrupalı bir çok arkadaşım oldu hiç birinde iphone yoktu biz türkler araba ev telefon tatil gibi şeylere gereğinden fazla para harcıyoruz

• Vayyyy beeee...
    Anılarım depreşti.
    iPhone haber başlığının altında ne kadar çok 3310 lafı geçmiş.
    Ne günlerdi yaw!
    3330'um vardı benim. WAP'lı 3310 modeliydi. Süper hızlı mesaj yazardım klavyesiyle.
    3210'dan sonra polifonik zil sesleri devrim gibi geliyordu kulağa.
    WAP denilen şeyi kullanabilecek adam gibi birşey yoktu o zamanlar.
    Operatör logosu yüklüyorduk zaman zaman.
    Yılan dünya rekoruna sahip olsak bile oynardık ara sıra.
    Vayyyy değiştirilebilir kapakları vardı. Kimisi çok pahalıydı. Orjinallerine el sürülmezdi zaten.
    3310'un tabanı 3210'a dayanıyordu. 3210 çok daha şık bir telefondu fakat titreşimi yoktu.
    titreşim için motor taktıranlar da olmuyor değildi aslında.

6000 serileri.

8000 serileri.

N serileri derken.

N-gage cart curt derken....

Adamlar 7-8 sene infrared-bluetooth/wap-gprs/en boy yükseklik üçgeninde döndürüp durdular bizi.

3210 devri kapandı...

Sıfırını üretseler bir tane vitrinime koymak isterim.

Geçmişte kullandığımız teknolojiyi hatırlamalıyız ki bugün kullandığımız teknolojiden zevk alalım.

• Benim anlamadığım mevzu şudur ki; nasıl oluyor da dönüp dolaşıp Apple aleyhinde söylemlerle ve karşılıklı insanların tartışmasıyla kaosa dönüşüveriyor. Kimisi kendi alamıyor da ailesine aldırtıyor demiş, kimisi israf demiş. Parası olan verir alır, boş boş konuşmanın hiç bir manası olmadığını düşünüyorum. Apple kullanıcılarının aradığı sadelik, kalite ve işletim sistemini istediğiniz kadar sorgulayın anlayamazsınız. Bu yüzden Apple konularına sırf tartışma olsun diye post atmak zorunda değilsiniz. Kendi bütçenize uygun cihazlara yönelebilirsiniz, biz de biliriz gidip Samsung, LG vs. markaların ürünlerini kullanmayı. Yeri geldiğinde donanım ve sadelik olarak bu markalardan da güzel ürünler çıktığında zaten kullanıyoruz. Tavsiyelerinizi kendinize saklayın lütfen, iyi forumlar.

Dipçik: Mac OS X Lion dahil tüm Macintosh işletim sistemlerini kullanmış ve hala kullanan biriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 22 Ağustos 2011; 22:47:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MythShaman

quote:

Kafayı kırmışşsın sen, hayatta hiç işin gücün yokmu? bu kadar kolaymı hayat? en büyük derdin iphone nin çıkmasını beklemekmi?

Böyle insanlarla aynı havayı soluduğım için nefret ediyorum, ne kadar gereksiz aylak, işi gücü olmayan birisi adamın sıkıntısına bak iphone çıksada alsam.

git kendini denize at kurtar hepimizi.

sen rahat ol kardeşim param var bekliyorum sanane yani? işim güccümde yerinde emin ol yanı bunu sana hesap vermek zorunda degilim applenin çogu urunlerıde elımde mevcut belki koleksiyoncuyum sananee?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

Orijinalden alıntı: nsagency

Herkes ihtiyaclarina gore cihaz alir. Kimi 3310 kimide iphone , kimide hava atmak icin samsung galaxy s 2 vs alir kullanir. Anlamadigim nokta ise 1800 tl yi bu cihazlara vermek israf oluyorsa ( bu o kisinin fikri ), demek ki kendisi 3310 vb. cihaz kullaniyor. Kullanmadigin bir cihaz icin neden forumun bu bolumunde post kirliligi yapiyor sunuz? Hala anlayamiyorum. Kapitalist bi dunyada yasiyoruz. Alamiyorsan bari yerinde otur ve cihaza verilen parayi laf etme. Sirf post kasmak icin mesaj atma. Git forumun baska yetlerinde takil. Unutmadan , yakinda samsung 5" lik telefon cikartacakmis. Artik bi canta bulup ellerinde tablet diye gezdirirler telefonlari.

kapitalist bi dünyada yaşıyorsak bile insanlar yani vatandaşlarımız göz göre göre eğitim sağlık barınma için harcayacakları parayı hava atmak uğruna iphone a harcıyorsa bi dur deriz
    avrupalı bir çok arkadaşım oldu hiç birinde iphone yoktu biz türkler araba ev telefon tatil gibi şeylere gereğinden fazla para harcıyoruz

sana ne kimin ne aldığından? herkez kendi istediğine göre istediği ürünü alır kimse kimseyi zorlamıyor? sen hangi hakla insanların özgür iradesine dur diyebiliyorsun??

• apple amca saol ben almıyayım:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

adamı iPhone alacak diye eksilemişler :D iyice kendini bilmez oldu bu millet

Gereksiz şahsiyetler...

ya bu galaxy s2 cileri anlamıyorum gittim baktım telefona hos degil ya ısınamadım illa beğendirecekler yahu düşünmedim degil yoksa onu alacaktım ama ısınamadımki telefona

Zaten Hep iPhone Dışında Akıllı Telefon Alanlar Geliyo. Senin iPhonela Kapıştıralım Sende Bu Varmı Şu Varmı. Ama iPhone Alanlarin Hiç Kapıştıralım Tarzında Şeyler Demiyor Benim Çevremde Gördüğüm Kadarıyla. Bunun Nedeni Açık. Birazda Bu Mesajda Eksilenir

• Allahım sana geliyorum , tamda sahur vaktinde , ya sabır :-))
  • Apple ne yaparsa iyidir, güzeldir.
  • arm mac gercekden iyi olur. yakinda windows8 arm versiyonuda cikacak. arm in pc yolu acilir.

x86 ile gelen tekeller yumagi bilgisayarlari gereksiz sekilde pahalilastiriyor. denkleme arm girerse o zaman gercek rekabet gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 23 Ağustos 2011; 1:06:03 >
  • arkadaş bir mesaj yazdık ne sözler işittim.gerçekten gözleriniz kararmış.iphone u kötüleyen oldumu.iphone u çok kez kullandım,güzel alet tamam ama bu kadar parayı böyle bir cihaza vermek israf arkadaşlar.600-700 olsa anlarım 1800 TL nedir allah aşkına,sonuçta bir telefon bu alet.kendi düşüncemizi söylemek kabahat oldu.çoluk çocuğun hevesinden ağır basmıyor bizim söylediklerimiz neyse.fanboy dur şudur budur saçma sapan işlere girmeyin.ergenlerin olduğu mekanda sözümüz bu kadar ciddiye alınır
  • quote:

arkadaş bir mesaj yazdık ne sözler işittim.gerçekten gözleriniz kararmış.iphone u kötüleyen oldumu.iphone u çok kez kullandım,güzel alet tamam ama bu kadar parayı böyle bir cihaza vermek israf arkadaşlar.600-700 olsa anlarım 1800 TL nedir allah aşkına,sonuçta bir telefon bu alet.kendi düşüncemizi söylemek kabahat oldu.çoluk çocuğun hevesinden ağır basmıyor bizim söylediklerimiz neyse.fanboy dur şudur budur saçma sapan işlere girmeyin.ergenlerin olduğu mekanda sözümüz bu kadar ciddiye alınır

Siz hatayı baştan yapmışsınız. "Bu cihaza o kadar para verilir mi" cümlesini anca bayramda harçlık verdiğiniz yeğeninize söyleyebilirsiniz.

• Tekrar ediyorum.

Eskiden apple ürünlerini tercih edenlere, gülerdim bunlar neden bu kadar para veriyorlar şu aletlere derdim..

Taa ki; görene ve inceleyene kadar..

İPhone ile başladı salgın ve macbook pro ile devam ediyor. Hiç pişman değilim ve acıyorum nokialı günlerime, windowslu günlerime.. Bir windowslu pc ye geçince kendimi garip hissediyorum...

Hadi başlayın bakimm eskilemeye..EGOnuzu tatmin edin, sizi gidi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****.

quote:

arkadaş bir mesaj yazdık ne sözler işittim.gerçekten gözleriniz kararmış.iphone u kötüleyen oldumu.iphone u çok kez kullandım,güzel alet tamam ama bu kadar parayı böyle bir cihaza vermek israf arkadaşlar.600-700 olsa anlarım 1800 TL nedir allah aşkına,sonuçta bir telefon bu alet.kendi düşüncemizi söylemek kabahat oldu.çoluk çocuğun hevesinden ağır basmıyor bizim söylediklerimiz neyse.fanboy dur şudur budur saçma sapan işlere girmeyin.ergenlerin olduğu mekanda sözümüz bu kadar ciddiye alınır

Siz hatayı baştan yapmışsınız. "Bu cihaza o kadar para verilir mi" cümlesini anca bayramda harçlık verdiğiniz yeğeninize söyleyebilirsiniz.

bilgisayara 4-5 milyar veririm,macbook pro alırım.sonuçta bilgisayarın yeri belli.ama bir telefona 2 bin TL vermem.şimdi birileri gelir o da el bilgisayarı felan der,geçiniz.bana yapılan tepkileri görünce buradaki kişilerin seviyesinin yeğenimden de aşağı olduğunu anladım,kimse kusura bakmasın...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.