Şimdi Ara

Apple'dan 8GB'lık iPhone 5S mi geliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aradaki 8gb bellekmi fiyatı bu kadar şişiriyor yani, o zaman sd kart destegi koysunlar kullanıcı karar versin
  • koskoca apple'sın.telefonu en az 1500 tl ye satacaksın ve hafızası 8 gb olacak.ayıp be kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Arkadaşlar ios biliyonuzki androiden daha stabil calisiyor o yuzden 100 kb deposuda olsa androiddeki 32 gb a bedel (!) :)

fazlan yok eksiğin var, android ne ki ... bence dünyaya gelmiş, ve dahi gelecek olan en iyi işletim sistemidir ayos, öyleki kitap ayeti gibi kusursuz kodlanmış yapısıyla ne bugün ne yarın daha iyi bir sistem gelmeyecektir yeryüzüne. aslen hafıza/kapasite 0 bit olmak üzere tamamen bulut çalışmalıdır, 8gb da neymiş, insanda kusur vardır, iphone da olmaz Allah göstermesin öyle kutsal bir şey işte, ben deyim sen anla !

• Elde 4 serisinden falan fazla parca kalmis herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu resmen kullanıcı ile alay etmektir..8 gb zaten sana 6 gb ile gelecek.. birkaç uygulama ve biraz müzik ile çok rahat dolar..hani hd video çekimi? uygulamaların cacheleri de şişecek..

kısacası biz iteleyelim de gelen sazan olur elbet mantığı bu..
  • İyi de bellek miktarının onlara çok büyük bir maliyeti yok ki 8-16 arasında, fiyatı neden buradan kırmaya çalışıyorlar ? Düşününce bence bunun yanıtı tamamen fiyatlandırma politikası amaçlı gibi.
    Amaç 16gb modelin değerini düşürmemek gibi. Bu durum gerçi halihazırda kullananlar için iyi birşey, çünkü 2. el değerini koruyacağı anlamına gelir.
  • LA ne 8gb geliyo zati 5gb açık ne 8gb si neden 5s halen 2000 tl anlamıyorum
  • 1 gb lığı çıksın alıcam
  • başlığı okurken kısa süreli bir şok geçirdim
  • Cebinden 2 dolar az çıksın diye insanlara saçma sapan ürünler kullandırıyorlar ,100 dolar fiyat farkı koyuyor 48 gb için, cebinden çıkan 15 dolar hadi bunu yapıyorsun bari insanlarla dalga geçme.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    O 8 GB, 6GB boş alan olarak gelse millet öpüp başına koyar. 2 GB boş alan olursa şükretsinler.
  • bir çok kullanıcı 16gb'ı kaldırsın ortadan diyor apple yok neymiş gelişmekte olan ülkerelere 8gb'mış hadi canım diyesim geldi, neyse apple çok düşünüyorsa gelişmekte olan ülkeleri 16'ı piyasadan kaldırsın 32gb ile devam etsin ondan sonra gelişmekte olan ülkelere çok istiyorlarsa 16gb versiyonunu versin 8gb a müzik arşivi bile sığdıramazsın iphone 5s dediğimiz telefon full hd video çekiyor ve 10dklık full hd videonun boyutunu hepimiz biliyoruz.

• cahil cahil konusmayin. apple ve ios soz konusu. android'deki 8gb bellekle ayni degil. o apple tamam mi? steve jobs. apple. ios bi kere. 256 mb ramle bile calisabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Arkadaşlar ios biliyonuzki androiden daha stabil calisiyor o yuzden 100 kb deposuda olsa androiddeki 32 gb a bedel (!) :)

fazlan yok eksiğin var, android ne ki ... bence dünyaya gelmiş, ve dahi gelecek olan en iyi işletim sistemidir ayos, öyleki kitap ayeti gibi kusursuz kodlanmış yapısıyla ne bugün ne yarın daha iyi bir sistem gelmeyecektir yeryüzüne. aslen hafıza/kapasite 0 bit olmak üzere tamamen bulut çalışmalıdır, 8gb da neymiş, insanda kusur vardır, iphone da olmaz Allah göstermesin öyle kutsal bir şey işte, ben deyim sen anla !

Şaka bi yana ağlanacak halimize gülüyoruz beyler.Android tarafında adsm gibi cohaz yok arkadaş.Senelerdir kullanıyorum en son s5ten lg g2'e geçiş yaptım bi nebze rahatladım ama yok arkadaş apple sistemden kazanıyor her türlü.Doğruya doğru.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalikitci -- 13 Ağustos 2021; 1:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnomer

quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689 Arkadaşlar ios biliyonuzki androiden daha stabil calisiyor o yuzden 100 kb deposuda olsa androiddeki 32 gb a bedel (!) :)
    Neye göre kime göre ? Android işletim sistemine sahip telefon üreten sürüyle firma var. O kadar firma arasından bir telefonu elinize alıp bu telefon kasıyor, android çık çirkin yia demek saçmalık. Adam akıllı android telefon kullanmak istiyorsanız nexus serisi telefonlara bakın. Onlar ile iPhone serisini karşılaştırın. Bilmiyoz ayrıca :)

Tartışmaya bende giriyim. iPhone'ları çok severim. İos'u ise kimse tartışamaz. Mobil işletim sistemlerinin Anayasası gibi. Fakat şuan samsung s6 kullanıyorum içine yüksek boyutlu dosya atarken özellikle usb 3.0'dan inanılmaz kısa sürede bitiyor. Telefonda dosya okuma çok hızlı. Yani depolama kapasitesi ayrı bir sorun hızı ayrı bir sorun. Bu konuda Samsung'un hakkını vermek gerekiyor.

• 16 GB kullanıyorum, oyun gibi yer kaplayan uygulamalar yok. Müzik hiç yok, ona rağmen zar zor sığıyorum ve hafıza neredeyse dolu.
    8 GB nasıl kullanılır, sadece mesajlaşmak için mi çıkarıyorlar bu cihazı ?
  • Buna 4k cekim koyar artik)))

• saçma sapan konuşmayın adam telefonu ucuza 5s sahibi olmak isteyenler için satışa sunuyo oyun sapıklarına değil
    bunu alcak adam 3/5 foto 2 uyguşama olsa bana yeter diyen tiplerden fakat 16gb olsa daha iyi olurdu

• 16 gb'dan 8 gb'a düşünce maaliyet ne kadar azalıyor acaba merak ettim 10 dolar için felan mı yapıyorlar bu işi :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.