Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası sanmıyorım her çıkan yeni ürünü eskisiden daha pahalı satıyolar eskiden indirim oluyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,
    İlk versiyonu kullanmadığım için aradaki farkı bilemem ama deneyimlerimi aktarırım.

• yokyere kullanıcısına yanıt
    Yapılan en güzel yorum buydu👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Airpods ı olanlar için kesinlikle yenisine geçilmesine değeceğini düşünmüyorum. Ama ilk günden beri kullananlar vardır şarjı baya azalmıştır vs o zaman geçilir tabi. Zaten çok değişiklik yapacağı ürünü direk siteden yayınlamaz tanıtımını yaparlar illaki. Bende 15 aydır falan kullanıyorum yenisini almayacağım bundan sonraki tanıtılana kadar.
  • Türkiyeden satın aldığımız zaman şuanda direk airpods 2 olarak geliyor sanırım? Almayı düşünüyorum 2 yi ama 2 vs birşey yazmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Hayırlı olsun hocam. Ben de ses kalitesi açısından fark olup olmadığını merak ediyorum. İnceleyip yorumunuzu paylaşırsanız kendi adıma çok sevinirim.

Tekrardan hayırlı olsun
    Yeni işlemci farkından dolayı 1 tık daha üstün ses yönünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

su urune zaten bu paralari nasil veriyolar anlamiyorum piyasada okadar guzel kulaklik varken.. fanboy urunu bu baska bi aciklamasi yok. iphone kullanicisiyim bu arada simdi fanboyla android falan deyip saldirmasin :)))
    Herkes değil fakat bi kesim gerçekten ses kalitesi için alıyor.Ben airpods bandında ses çıkışı iyi olan fazla model göremedim.Galaxy buds ı denedim airpodsun gerisinde kalıyor.Varsa bu fiyat bandında bundan iyisi alayim hemen?

• Bu paralari nasil veriyorlar deyip durmayin arkadaslar 200 birim para adamlarin parasiyla bizim ulke bitik parasi olmayan almaz olur biter adamlar aliyorlar ses kalitesi icin felan zaten istiyorsaniz farkli kulakliklar var bu gunlul hayatta şik gorunen konusmalari yapabilen ve yeterli miktarda muzik dinlenile bilen ufak kompak bir kulaklik.

• yok ben bu para verilirmi derken bu kulakliga verilir mi dedim yoksa kulakliga tabi verilir benim RHA T10 yine kulak ici kulakliga airpods lardan sanirim daha fazla vermisimdir. Evimde yine sinema kulakligi var HW700ds oda 400euro civari kulakliga fazlasiyla veriyorum paralari acimam. Demek istedigim muzik dinlemek icin kalitesini benim RHA T10 ile kiyaslayamazsin bile. yinede muzik dinlemek icin ok bir urun kalitesi fena degil ama sadece ok olan bir urunde bu kadar para etmez etmemeli onu demek istiyorum. bu urunun fiyatinda guzel bir apple payi var. iste kap yapmislar sarj oluyor sekil olmus vs :)
    sokakta bazen goruyorum zaten dunya kadar sahtesi de cikmis bir tebessum ediyorum komik duruyor :)) alan alsin beni germiyor ama yazik yani sadece..
  • Seneye kulaktan vücut sıcaklığı filan ölçme gelirse güzel olur.

• Ben Airpods'u çıktığı sene gittigidiyor'dan kazananlar kulübü indirimiyle 590 TL'ye almıştım.

Şu anda 1000 TL'den aşağı satılmıyor. Almamış olsaydım 1000 TL'den de alırdım. Her anlamda çok memnunum.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    QCY T1 Pro var 250 lira. Aldım kullanıyorum airpodsdan müzik kalitesi olarak çok çok önde. Basslar varmış diyorsun tizler varmış diyorsun. Konuşma kalitesi olarak kötü o da airpods kadar aşağıda mikrofonu olmadığı için normal.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Bende de RHA MA750i var. 4-5 yıl önce apple'dan 280e almıştım ma750i'nin bana göre çok kaliteli dengeli sesi varken t10'u düşünemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 22 Mart 2019; 9:22:22 >
  • Simdi ben anlamadim airpods 2 mi cikti yoksa 1 in gelistirilmis surumu mu cikti? Cok sessiz sedasiz yayinladilar anlamadim.

Ben ilk gun ciktigi zaman almistim artik batarya bitik konumda tekrar alsam mi yoksa 2 yi mi beklesem?

Airpods 1. Varyant 170 dolar ikinci varyant 200 dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

QCY T1 Pro var 250 lira. Aldım kullanıyorum airpodsdan müzik kalitesi olarak çok çok önde. Basslar varmış diyorsun tizler varmış diyorsun. Konuşma kalitesi olarak kötü o da airpods kadar aşağıda mikrofonu olmadığı için normal.
    Kulağımda rahat oturmuyor bu modeller.

• Airpods 2 1 in bi tık üstü.işlemci bakımından üstün bide 1 saat fazla gidip + kablosuz şarj desteği sunuyor.Aynı fiyattan çıktı fakat kablosuz şarj kutusunu almak istediğinde pahalı oluyor.Airpods 2 yi normal şarj edilen kutusu ile 1099 a alabiliyorsun.kablosuz şarj istiyorsanda 1399 ödüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bende de RHA MA750i var. 4-5 yıl önce apple'dan 280e almıştım ma750i'nin bana göre çok kaliteli dengeli sesi varken t10'u düşünemiyorum
    RHAlar efsane malzeme kalitesi cok iyi, muzik dinlemek icin f/p acisindan baska yere bakmaya gerek yok sizde olan modeli de dinleme firsatim olmustu ses gercekten cok detayli ve kaliteliydi zaten ilk etapta bende ma750 dusunmustum. Tek dikkat edilmesi gereken nokta bence o yaninda gelen kulak ici adaptor mu diyeyim onlarin kisiden kisiye degistigi, yanlis olan secilirse tum detay falan gidiyor.

• Arkadaşlar !! Yeni Airpodsu sipariş edip eline ulaşan olursa haber verebilir mi. Ben siparişi verdim ama 11-18 Nisan arası gönderim diyor hatta müşt. Hiz. Aradım yurt dışına çıkacağım ay sonunda erken göndermeniz mümkün mü diye sordum şuan ellerinde YENİ versiyonun olmadığını toplanan siparişe göre istenip gönderileceğini söylediler.

• musty2626 M kullanıcısına yanıt
    Sanırım şöyle bir durum var. Apple 25 Mart’taki etkinlikte IOS 12.2 final sürümünü tüm kullanıcılara dağıtacak. Yeni AirPods’lar ise 12.2 sürümle çalışıyor. O yüzden sevkiyatları 26 marttan önce başlatmazlar. Şuan bu kulaklıklar elinizde olsa dahi mevcut ıos12.1.4 sürümüyle kullanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: musty2626

Arkadaşlar !! Yeni Airpodsu sipariş edip eline ulaşan olursa haber verebilir mi. Ben siparişi verdim ama 11-18 Nisan arası gönderim diyor hatta müşt. Hiz. Aradım yurt dışına çıkacağım ay sonunda erken göndermeniz mümkün mü diye sordum şuan ellerinde YENİ versiyonun olmadığını toplanan siparişe göre istenip gönderileceğini söylediler.
    Aynı şekilde bende bu sorundan muzdaribim.Nisan 17 dönüş bileti,teslimat 22 Nisan a kadar.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.