Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim.Dediğiniz gibiyse airpods pro’nun hiç şansı yokki neden airpods pro alayım hatta fiyat olarakta sennheiser şuan daha uygun pro’dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crank444 kullanıcısına yanıt
    Bir yanlış anlaşılma oldu sanırım ben Pro için yorum yaptım. 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkaryan

pt.com.tr'deki fiyatlar eğitim indirimi uygulanmış hali mi eğer değilse eğitim indirimi ne kadar bilen var mı? bu siteden sipariş veren oldu mu acaba eğitim indirimi gibi bir şey varsa uyugna gelebilir.
    ben aldım hocam aşağıdaki konuda bahsettim biraz bakabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/airpods-pro-1725-tl-trendyol-airpods-2-kablosuz-sarj-1055-tl--140897575-4#140907741
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Momentus ikinci el satın almak istiyorum ben de 1000-1100 civarında yurtdışı az kullanılmış ne dersiniz acaba hocam. Air pods alacaktım bütçeme uyduğu için fakat hemen hemen aynı fiyata denk gelince tekrar fikrim değişti. Garanti olmazsa olmaz mıdır. Yurtdışı kulaklığı oluşunun bi handikapı olur mu.
  • Tolga277 kullanıcısına yanıt
    aynen ben yanlış anlamışım. Biraz önce senhheiser incelemesi izledim mikrofon sesi çok kötü zaten altta terrible felan gibi yorumlar yapanlar var. Hatta birisi tamda benim dediğimden bahsetmiş arama geldiğinde kulaklık bağlantısını kesip telefondan konuşuyormuş. Bu durumda kesinlikle airpods pro alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: theabir

ben aldım hocam aşağıdaki konuda bahsettim biraz bakabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/airpods-pro-1725-tl-trendyol-airpods-2-kablosuz-sarj-1055-tl--140897575-4#140907741

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam şimdi okudum da 40-45 lira kadar indirim oluyor anladığım kadarıyla. açıkcası emin olamıyorum alma konusunda. airpods 1. nesil kullandım uzun süre ancak windows yüklü bilgisayarda kullanırken kesilme sorunları yaşadığım için sattım, mesela bilgisayarda bir şey izliyorum birden sol kulaklıktan ses kesiliyor 30-40 saniye sonra tekrar geliyordu ya da komple bağlantısı kopabiliyordu. sizin bu şekilde bilgisayarda deneme fırsatınız oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarkaryan

teşekkürler hocam şimdi okudum da 40-45 lira kadar indirim oluyor anladığım kadarıyla. açıkcası emin olamıyorum alma konusunda. airpods 1. nesil kullandım uzun süre ancak windows yüklü bilgisayarda kullanırken kesilme sorunları yaşadığım için sattım, mesela bilgisayarda bir şey izliyorum birden sol kulaklıktan ses kesiliyor 30-40 saniye sonra tekrar geliyordu ya da komple bağlantısı kopabiliyordu. sizin bu şekilde bilgisayarda deneme fırsatınız oldu mu?

Alıntıları Göster
    Satış fiyatı 1899 tl değil mi diğer yerlerde. Buradan 1559 TL alınabiliyor. Bilgisayarda hiç denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: theabir

Satış fiyatı 1899 tl değil mi diğer yerlerde. Buradan 1559 TL alınabiliyor. Bilgisayarda hiç denemedim

Alıntıları Göster
    yok yani kendi satış fiyatlarında eğitim indirim farkını söyledim :)
  • Sennheiser momentum true wireless çiziksiz, türkiye garantili kutulu kulaklığımı satıyorum ilgilenen olursa özelden bana ulaşabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Garantisiz almayınız, herhangi bir sorunda sıkıntı yaşarsınız. Rn mantıklısı çek vs denk getirip 1300-1400 civarına mal edilebilir. İndirimleri takip ediniz, illaki düşecektir.

• Dün 746 tlye mediamarkttan 4 taksitle airpods u almadığıma cok pismanim umarım 25’inde iyi bi kampanya denk gelir

• Ya demin trendyolda airpods 2 599₺’den satışa cıktı ve çok kısa bi sürede bitti. Bian ne yapsam bilemedim alsammı almasammı diye. Ben düşünürkende bitti.
    Sonra o ürünü 890₺’ye cıkardılar ardındanda 839’a düştü çıkar mı düşer mi anlamadım. Ama çok kızdım kendime 599’dan almadığıma. Sepetede attıydım😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 22 Kasım 2019; 18:48:37 >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam yazsaydın keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Ya demin trendyolda airpods 2 599₺’den satışa cıktı ve çok kısa bi sürede bitti. Bian ne yapsam bilemedim alsammı almasammı diye. Ben düşünürkende bitti.
    Sonra o ürünü 890₺’ye cıkardılar ardındanda 839’a düştü çıkar mı düşer mi anlamadım. Ama çok kızdım kendime 599’dan almadığıma. Sepetede attıydım😅
    Satıcı trendyol gözükmüyor, sahte olma ihtimali olabilir mi? Böyle bi durumda.

Tabi 599a düşerse tekrar düşünülür

Yetişemedik hocam ben de gördüm onu

700-750 TL ye gördüm mü affetmem

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    Ya ben ilk önce inanamadım. Nutkum tutuldu basiretim bağlandı heralde xD n11’den esc den aldım kullanmaya başladım ama keşke bir tane daha o fiyattan alsaydım.
    Komik bi olay oldu o an. Bacanakta henüz hanımına hepsiburadadan 849₺’den almış. Ben buna trendyoldaki fiyatı söyleyince bu akıllı ilk önce gidip hb deki siparişi iptal etti. Ardından trendyola girmiş bi bakıyo ürün bitti. Neyse hb ye girip tekrar alam diyo bu sefer ürün 899₺ olmuş xD o fiyata aldı. Ava giderken avlanmak bu olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 22 Kasım 2019; 19:54:16 >
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sahte filan değil. Yüksek fiyattan satışı devam ediyor. Kaçbin küsür olumlu yorum vardı üründe.

• Hocam ürünü gördüm bi deneme amaçlı sepete attım, attı sepetede. Hemen bi bacanağı arayım dedim , daha pahalıya almıştı ucuza alsın diye. Görmemle bitmesi arasında 5-6 dk oldu. Ne zaman satışa cıktı o fiyattan onuda bilmiyom

Trendyol'dan alırsak 23 kasım-26 aralık diyor. Bu kadar uzun mu sürecek acaba
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.