Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.983
Cevap
468
Favori
955.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airpods proyu Apple store'da denetirler mi? Sennheiser momentum true wireless ile karşılaştırmak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Airpods 2 bence gayet güzel

• Arkadaşlar indirimler bu akşam 21.00 da başlıyor. Güzel kampanya olursa burada paylaşalım. Herkes faydalansın.. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadada goremedim bi indirim

• Hepsiburada’da şu an 799,90 TL almayı düşünen varsa

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Aldım teşekkürler

• Airpods 2'yi Morhipo üzerinden 898 TL'ye almıştım ve bugün teslim edilmişti. Şimdi Hepsiburada üzerinden KK puanı da kullanılarak 788 TL'ye mal edildi. Bu gelince diğerini iade edeceğim. Sanırım karlı bir alışveriş oldu... İlgileneler için stok durumunu bilmiyorum ama 799,90 TL için geri sayım 2 saat 45 dakika
  • Airpods pro Trendyol da 1745 tl.

• Hepsiburada da 799,99₺ N11’de bile bu fiyata rahatça alınamazdı. 11.11’de n11’de Esc 789,99’₺’ye sattı oda çileli bi şekilde aldık ve çok sınırlı sayıdaydı. Almayı düşünenler hepsiburadadan kaçırmasın bence. Kart kampanyası vs varsa birleştirip patlatsınlar.

• westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Hocam bi geri sayım göremiyorum ben ama var mı acaba ? Uygulamadan giriyorum. Son 2 Saat vs yazmıyor ama ?

Ekstrem 2 gün sonra kesiliyor karta yatırıp onla alcaktım napsam acaba ?

• alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Ürün Efsanenin Yıldızı kategorisinde görünüyor ve buna ilişkin olarak şu anda üst barda 2 saatten geri sayım yapıyor. (Bilgisayar ekranında telefon uygulamasında görünmüyor) Zaman dolduğu zaman fiyatlamada + ya da - değişme olabilir. O yüzden söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblue26 -- 21 Kasım 2019; 21:58:22 >
    Evet şimdi gördüm ben de. Daha uygun olmaz sanırım 25 inde trendyolda falan. Şu an 900 orda o da olsa sanırım yine 800 olur.

• alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    700 e bulamıcaz herhalde hocam

• mtan M kullanıcısına yanıt
    Bence gereksiz olur. Çünkü ses kalitesinde fark yok.

• Amazon.tr de 800 e düşürdü şuan fiyatı

satın alabilen var mı bir türlü sepete giremiyorum.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben ses konusunda uzmanım ve Fl studio ile çok denemeler yaparım. 100’lerce kulaklık kullandım. Eğer bu kulaklığa 1 ve 2 nesilden çok daha iyi ses veriyor diyen varsa müziği bırakırım. Mid, tiz, bas ve sahne performanslarından anlamayanların salt güzel yea yorumlarına kanarak alım yaptırmayın insanlara, muzikal bir kulaklık değildir airpods.Şu anda beni bu teknolojide etkileyen tek kulaklık budur. Yan yana koyup deneyin farkı görürsünüz.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sennheıser-momentum-true-wireless-kablosuz-kulak-içi-kulaklık-1187953.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQiAiNnuBRD3ARIsAM8KmlvPyarPaR8VbIpy0fXAQFFzOxLkWEeQokZeRrQkhdLHhPSGgs21TUMaApLIEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 21 Kasım 2019; 22:18:44 >

• knaymehmet K kullanıcısına yanıt
    Ben ilk başlangıçta almıştım. Şu anda ürün sepete eklenemiyor diyor.

Amazon 799'TL isterseniz oradan deneyin şartları aynı ve teslimat süresi daha kısa
    amazondan satın aldım.teknosa ve mediamarkt da 800 düşürmüş.hangisi daha güvenilir diye kararsız kaldım :)
  • 800 lira uygun mu sizce

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.