Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AirPods kutusunda 2.jenerasyon olduğu yazıyor mu , 2 . Nesil olduğunu nasıl teyit ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mickey444 -- 15 Eylül 2019; 18:9:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Model numarasından teyit edebilirsin.
  • Teşekkürler

• mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Airpods 1’in kutusu ile airpods 2 kablolu şarjlı kutusu birebir aynı kutudur. İçleri farklıdır sadece

• Arkadaşlar Trendyol dan airpods 2 yi 869 TL aldım bugün. Fiyat iyi geldi bana 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trendyolda bir haftadır falan 850-900 arasında. black friday'de 600-700'ler görür müyüz acaba
  • Pek sanmıyorum. Black Friday ne zaman olacak. Yurt dışı fiyatı zaten 600-700 arası

• Mek75 M kullanıcısına yanıt
    29 kasım
  • Airpods 1 veya 2. nesil pek bir şey fark etmiyor. En uygun ve güvenilir olarak nereden alabilirim? Trendyol bana sakat gibi geldi
  • Airpodslardaki bu indirim, çıkacağı söylenen 3. nesilden ötürü olabilir mi, iphone 11 almayı planladığımdan önüme gelen tüm apple videolarını izliyorum şu aralar youtube da, bir iki yerde bahsedildi ama hepsi söylenti diyor 3. nesil airpodslar için, kesin bilgi değil sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Airpodslardaki bu indirim, çıkacağı söylenen 3. nesilden ötürü olabilir mi, iphone 11 almayı planladığımdan önüme gelen tüm apple videolarını izliyorum şu aralar youtube da, bir iki yerde bahsedildi ama hepsi söylenti diyor 3. nesil airpodslar için, kesin bilgi değil sanırım..
    DH'ye de düşmüştü bir ara haberi, çok mantıklı bir prototip gözüküyordu bence olabilir ama şöyle düşünelim gerek var mı? Apple Watch gibi bişey bu da kolunda S3 varken S5'e geçer misin? Ben şahsen geçmem, tamamen yenilikle alakalı. Airpods 1. nesilden 2. nesile geçen arkadaşları hayretle izledim arada hiç fark yok ama saygı duyarım. 3. nesil de büyük bir değişiklik bekliyorum özellikle ses konusunda ama en yakın etkinlik kanımca Haziran'da WWDC olur onda da AirPods gibi ağır abiyi tanıtmazlar çünkü çok tuttu.

• Arkadaşlar airpods 2 kullanıyorum. Şu an sadece telefonuma tanımlı. Dolayısıyla kutusundan aldığım an direkt telefona bağlanıyor biliyorsunuz. Fakat ben bunu evde laptop ve tv ile de kullanmak istiyorum. Kutusunu açtığımda hangisine bağlanmasını istediğimi pratik şekilde seçmeyi nasıl yapabilirim?

• EknCn kullanıcısına yanıt
    3. Nesilde; karşı ses dalgası yayarak, gürültü izolasyonu özelliği ile renk alternatifi olanağı gelecekmiş, e tabii biraz daha iyileştirirler diye düşünüyorum kulaklıkları da...Yani sanırım
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Lansmanda belki bahsi geçer diye umut etmiştim. Birşey demediler. 2. Nesil almayıp sabredip 3’ü alayım dedim kendime. Sabırsızlıkla yeni nesli bekliyorum. Umarım beklediğime değer birsey cıkarırlar. İnş seneye çok sarkmaz

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Lansmanda belki bahsi geçer diye umut etmiştim. Birşey demediler. 2. Nesil almayıp sabredip 3’ü alayım dedim kendime. Sabırsızlıkla yeni nesli bekliyorum. Umarım beklediğime değer birsey cıkarırlar. İnş seneye çok sarkmaz

• Fatura lazım oluyor mu garantide? Yoksa iphone gibi mi ?

• Bi de orjinal olduğunu anlamak için kutudaki kod yeterli ama kulaklıkların orjinalliğini nasıl anlayacağız

• Güzel bir kampanya varmı bu sıralar bildiginiz. Şuan en uygunu trendyolda 879 tl ye geliyor fakat satıcısı mobiloom diye bir magaza, alinir mi bu magazadan? Magaza hakkinda bilgisi olan varmidir?

• selamlar ikinci el ikinci nesil uygun fiyata cihaz arıyorum.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Ben de çıkacak olan 11 pro ile birlikte gürültü engelleyici özellik eklenmiş yeni air podslardan almayı (makul bir fiyat koyarlarsa buradan yoksa yurt dışından almayı planlıyorum.) hedefliyorum ve hatta bir de hem eşimde hem de bende apple olacağından ve şu anki samsung televizyonumuza apple telefonlardan foto ya da video yansıtamıyacağımızdan apple tv mi nedir işte o üniteden alacağım.. Plan bu ancak şeytanın planı nedir bilemiyorum?
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.