Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airpods için şöyle kaliteli kılıf tavsiyeniz var mı? İçi kadife olması lazım yoksa silikonlar ile çok çiziliyor... Spigen La Manon diye bir ürünü var onu inceledim yalnız pek pratik gözükmedi.
  • guvvventr kullanıcısına yanıt
    Benim de ilk airpods’umda durum böyleydi. Apple ile görüşmüştğm konuyu. Mikrofonu daha çok kullandığınız tarafta böyle bir durum olabilir gibi bir cevap almıştım. Araç kullanırken solu takıyordum genelde sol kulaklık 8-10 arası farkla iniyordu şarjı. Sizde de benzer bi durum olabilir kullanıma bağlı olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    İlk airpodumda demişsiniz. Daha sonra aldığınızda böyle birşey olmadı mı? Sırf bu yüzden sessiz ortamda bile denedim ama sonuç aynı oldu yani sağ kulaklık daha çabuk bitti. Ya bir de arkadaşlar birleşim yerleri inanılmaz kötü bildiğin yamuk yumuk hatalı. Sizlerde durum nasıl? Ayrıca sap kulaklıkla sol kulaklık arasında plastik farkı bile var! Yeni aldığın 1300 liralık bir üründe bunlar olmamalı ayrıca daha yeni aldım bunun için garantiye mi vermek yoksa aldığım yere mi bastırmak lazım iade için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2. Aldığımı fazla aktif kullanmıyorum hocam açıkcası deneme şansım olmadı diyebilirim ama uzun vadede aynı durumu yaşayacağımı düşünüyorum. Evet fiziksel olarak genelde ufak tefek sorunlu olabiliyor özellikle kulaklıklar. Benimde sıfır açtığım kulaklığın sol tekinin sap kısmında aşağı doğru bir çizgi var ama verip yeniden alsam aynı şeyi yaşayacağımı bildiğim için böyle bıraktım.

Refurbished mi yeniden mi paketliyorlar insanın aklına şüphe düşüyor, peki sizce durumu nereden çözmek lazım? Araya bayram tatili filan girdi iade cayma hakkını da kullanamayız sanırım

Benzer hocam. Diyelim ki değiştirdiler yenisinde de aynı şeyi göreceksiniz emin olun. Benim bu kısımlarda birşey yok ama dediğim gibi sol kulaklıgın sap kısmında tam ortadan ince bir çizği iniyor. Sıfır açılmış cihaz düşünün.

Aslında benim tek sorunum sıfır olup olmama ya da iade ürün veya refurbished olma ihtimalleri yoksa bu ihtimallerin olmadığını bilsem zaten kullanırken de başına bir sürü şey gelecek. Yalnız Apple ürünü olarak ilk defa kalite kontrolü sorunlu olarak bunları görüyorum. Peki sizce alınan yer ile mi çözmeli direkt Apple store a mı götürmeli. Amacım direkt birebir değişim?

Bence ilk önce konuyu apple ile görüşün destek üzerinden. Daha sonra istanbul’daysanız apple store’a götürüp gösterin hocam. Size en iyi orada yardımcı olurlar birebir. Ama ben açılmış olma ya da refurbished olma ihtimalini düsünmüyorum. Bu cihazların tamiri yok içini açıp tamir edip yeniden piyasaya sürme şansları da yok bu yüzden. Eğer sizinkinde de fabrikasyon bir sorun görürlerse sıfırını yine verirler ama onda da aynı şeyi görüp görmeyeceğiniz kesin değil.

• EknCn kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/elago-apple-airpods-su-gecirmez-askili-silikon-kilif-waterproof-hang-case-night-glow-fosforlu-p-HBV00000E45XX?magaza=Hepsiburada

1 aydır kullanıyorum tavsiye ederim . digerleri cepte cıkarınca kapagı acılıyor ve cepte pek saglıklı olmuyor ama bu tür kılıflar kasayı sardıgı için cepte taşınması bence daha sağlıklı tavsiye ederim

• Airpods 2.nesil 899 ₺ nasıl,alınır mı?

• arkadaşım airpods ‘ub tekini kaybetmiş benden yardım istedi. nereden alabiliyoruz ve tek kulaklık fiyatı ne kadar arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemert kullanıcısına yanıt
    hepsiburada dan alınır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemert

Airpods 2.nesil 899 ₺ nasıl,alınır mı?
    Hocam, nerede bu fiyata satıyorlar?
  • Narthyard N kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada satıyordu bugün,bitti kampanya ama

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

arkadaşım airpods ‘ub tekini kaybetmiş benden yardım istedi. nereden alabiliyoruz ve tek kulaklık fiyatı ne kadar arkadaşlar?
    https://support.apple.com/tr-tr/airpods/repair/service
    o üründe o tarz yenileme yok çöp oluyor... yeni pakeketli olmasa bile 0 olduğundan emin ol...
  • Airpods 3 bu sene sonu mu gelecek arkadaşlar ?

Almayı düşünüyorum bayadır ama suya dayanıklı vs olcaksa beklenebilir aslında.

Benim 1.nesil airpodslarımda böyle ilk aldığımda moralim bozuldu sonra kulağıma taktım ve her şey düzeldi 😂
    Aşırı incelememek lazım ya

• airpods 2 aldım yeni. esneyince müzik duruyor. bazen yürürken müzik duruyor. biraz garip geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Airpods 3 bu sene sonu mu gelecek arkadaşlar ?

Almayı düşünüyorum bayadır ama suya dayanıklı vs olcaksa beklenebilir aslında.
    2019 son çeyrek ya da 2020 ilk çeyrek diyorlar. Çift model çıkacakmış. Dediklerine göre waterproof değilde, water-resistant olacakmış. Yani işte "x" metreye kadar su geçirmez vs. değil de, yağmur ya da terinizin akması gibi durumlarda su geçirmezlikten bahsediyorlar.

Ben de bekliyorum ama earpods'un sol kulaklığı bozuldu, bazen cızırtı geliyor. Kendimi zor tutuyorum almamak için. Bunlar söylenti, o yüzden ne kadar doğru bilemedeğimden beklemek değecek mi emin de değilim.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.