Şimdi Ara

Apple açıkladı: iPhone XR satışları gayet iyi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gorsellerdeki gibi degil, iPhone X ya da XS ile yan yana konuldugunda iPhone XR cinli markalarin iPhone X cakmasi gibi duruyor...
  • Doğrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında satışlar tutturamadı gibi haberler çıkmaya başlar.

• Yalancıyı silkmiyorlar ya :D

• Apple CEO’su ya da CFO’su çıkıp: “Evet haklısınız iddialar doğru, iphone XR satışları berbat kimse yönelmiyor. Çünkü X’i çıkardık onu alan bunu niye alsın, keriz mi bu millet? Biz onları keriz sandık ama meğer değillermiş.” demesini beklemiyorduk değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.900 tl vatanda çok ucuzmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

İphone 7 kullanıyorum gayet de bana yetiyor
    Sana birşey söyleyeceğim ama şaşırma. Aslında iPhone 6 da işini görür. Sadece kamera olarak biraz zayıf sayılır 6. Bunun haricinde her işini yaparsın. Bir telefon aldınız mı en az 2 sene kullanmanız gerek. Herşeyden önce bilinçli kullanıcı bunu yapar.
  • TheStarBox kullanıcısına yanıt
    Ben zaten genel olarak 5 yıl deviririm ilk defa iphone aldım oda zaten 10 yıl yeter bana telefon ruh hastaları düşünsün artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kılıf almak için 2 gün önce 10 kılıfçı gezdim. samsung apple yeni çıkan telefon kılıfı 10-20 tane, huawei yeni çıkan telefon kılıfı 50 tane vardı misal. apple hiç yalan atmasın.

• Merhaba, güzide donanımhaber sitemizdeki, saç ektirdim ve burun estetiği yaptırmak istiyorum şeklinde yapılan reklam konuları bilem daha inandırıcı bundan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.