Şimdi Ara

app plakadan ceza yedim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercelik

App bi yere kadar da mühürlü appye kesin ceza yazılmalı zaten. Mühürlü app nedir lan devlet ne zamandan beri mühürlü app veriyor çok değişiklik yapmak istiyorsanız sildirirsiniz orjinal plakayı tekrar güzel bi şekilde yazdırırsınız.

Devlet veriyor mühürlü app.bizzat kendim yaptırdım
  • Devlet veriyor mühürü plakayı, vatandaş evinde mi basıyor zannediyorsunuz? Öyle olsa cezası hapis olur sahtecilikten. Bir öğrenemedi insanımız yaşadığı memleketin acayipliğini gidiyor dümdüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4ssetza

Telefondan ve sinir haliyle yazdığım için noktalama unutmuşum. Plaka mühürlü değildi. Bana söylenen lüks araçlara dokunmuyor dediler.Polisin tavrı zaten can sısıkıcıydı işini yapan bir zihniyet değildi.

Yapması gerekeni yapmış işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

quote:

Telefondan ve sinir haliyle yazdığım için noktalama unutmuşum. Plaka mühürlü değildi. Bana söylenen lüks araçlara dokunmuyor dediler.Polisin tavrı zaten can sısıkıcıydı işini yapan bir zihniyet değildi.

Yapması gerekeni yapmış işte

Alıntıları Göster
    Açıkçası ben de kuralcıyım ama zaman bana kuralların da bir değeri ve bir etki alanı olduğunu öğretti.

İnsanlara ceza kesmelerini beklediğim çok çok çok daha önemli ve belki de insan hayatını tehdit etmekte olan onlarca ihlal varken böyle plaka standartlarının peşinde koşmaları bana meşhur bekçi murtazayı andırıyor.

Başka bir örnekle mutfak dolabının kapağındaki ışıltıya dikkat eden mühendisin kolonlar, kirişler ve temelin tasarımı ve imalatına dikkat etmesini bekliyoruz.

• Mercedes suruculerinin ceza yazma yetkisi yok diye biliyorum. Bugüne kadar hicbir Mercedes kullanan ceza yazan sürücüyle karsilasmadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Mercedes suruculerinin ceza yazma yetkisi yok diye biliyorum. Bugüne kadar hicbir Mercedes kullanan ceza yazan sürücüyle karsilasmadim.

• Mühürlu Beşiktaş baskı app plakam var. Hiçbir polis gikini çıkaramaz. Mevzuata uygun..
  • quote:

Fransiz ama kesiksiz sade app plakama yolda mercedes sürücüsü sağa çek çek diye bağırdı çektim plakaya ceza yazdı. Gıcıklığına yaptı. Allaha havale ettim

Mercedes sürücüsünü salla gitsin. Polis yazmadiktan sonra hikaye bence. Yazdigi Cezayir yirt at. Bundan sonra da Mercedes sürücüsü saga çek derse hic orali olmadan yoluna devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Fransiz ama kesiksiz sade app plakama yolda mercedes sürücüsü sağa çek çek diye bağırdı çektim plakaya ceza yazdı. Gıcıklığına yaptı. Allaha havale ettim

Mercedes sürücüsünü salla gitsin. Polis yazmadiktan sonra hikaye bence. Yazdigi Cezayir yirt at. Bundan sonra da Mercedes sürücüsü saga çek derse hic orali olmadan yoluna devam et.
    Polisleri tebrik ediyorum,işlerini yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Polisleri tebrik ediyorum,işlerini yapmışlar.

Alıntıları Göster
    app plaka yüzünden araç muayeneden hafif kusur yemiştim.. orada bile kontrol ediliyor
  • Polis işini iyi yapmışmış,o APP plakayı kim yapıyor,üzerine devletin mühürünü kim vuruyor,kim o plakanın VERGİSİNİ kimden alıyor. Hem kime ne zararı var APP BASKI standart plakadan daha okunurluğu var o plaka ile birşey yapsan kaçamazsın herkes okur zaten. Görende herkes kendi ruhsatını plakasını evde kendi basıyor zanneder. Olaki yasak bu meret o zaman devlet eliyle nasıl pazarlanıyor. Herkes herşeyin doğrusunu çok iyi biliyor ama bir memleketlerini bilmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Polis işini iyi yapmışmış,o APP plakayı kim yapıyor,üzerine devletin mühürünü kim vuruyor,kim o plakanın VERGİSİNİ kimden alıyor. Hem kime ne zararı var APP BASKI standart plakadan daha okunurluğu var o plaka ile birşey yapsan kaçamazsın herkes okur zaten. Görende herkes kendi ruhsatını plakasını evde kendi basıyor zanneder. Olaki yasak bu meret o zaman devlet eliyle nasıl pazarlanıyor. Herkes herşeyin doğrusunu çok iyi biliyor ama bir memleketlerini bilmiyorlar.
    ilk okuduğumda polisin altında mercedes var sandım öyle türkçe takıntım yoktur ama cidden önemliymiş virgül felan

• quote:

Sade, fransiz app plakama ceza yazdı bugün polis. Mersedes sürücüsü sağa çek diye bağırıp duruyordu duymamazlıktan geldim. Önümüzü kesti ibiş. App plaka diye ceza kesti bende Allaha havale ettim

Konu sahibi ibiş sayesinde; lüks araçların kontrol edilmeyeceğini, kural dışı plakanın ceza yemesinin abes olduğunu öğrendim... Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

App bi yere kadar da mühürlü appye kesin ceza yazılmalı zaten. Mühürlü app nedir lan devlet ne zamandan beri mühürlü app veriyor çok değişiklik yapmak istiyorsanız sildirirsiniz orjinal plakayı tekrar güzel bi şekilde yazdırırsınız.

Nasıl oluyor o?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Nasıl oluyor o?

Alıntıları Göster
    Bu plaka işini çözemedim app nedir ne değildir

• Daha geçen app plaka taktırdım bu konu hiç te iyi olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Daha geçen app plaka taktırdım bu konu hiç te iyi olmadı.
    Plaka app olunca ne oluyor bana birisi anlatsın?
    Araba daha mı az yakıyor?
    Araç sahibi nasıl bir tatmin yaşıyor?
    Şakadan sormuyorum..Hakikaten anlamıyorum..
    Modifiyeyi anlarım da app plakayı bana birisi anlatsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1636

Alıntıları Göster
    harfleri büyük diye ceza yazmak ayrı bisey ama camlar biraz daha koyu renkli diye ceza yazmak apayrı birşey.Çok mantıksız geliyor bana.maksat sadece devletin cebine para girsin.
  • quote:

İbiş mi?
    Yüzüne karşı da söyledinmi ibiş diye.
    Yoksa idare et abi, falan deyip altında 'LÜKS' mercedesle ezilip büzüldün mü?
    Ya da 'Bi yanlışlık olmasın memur bey bu araba lüks, ne ceza yazması, buna yazmaman lazım diye biliyordum' mu dedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1636

Tamamen zevk işi kimse karışamaz. (emniyetimiz hariç)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.