Şimdi Ara

APOTEMİ YGS DENEME COZUMLERİ NE ZAMAN EKLENECEK ?(FEN BİTTİ SIRA MATTA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail adreslerini bulamadim yorum atiyorum onlar da dikkate alinmiyor gibi hepimiz bir yerden yuklensek cok iyi olcak. Ne kadar ayip ya goz gore gore insanlari kandiriyorlar

• MİLLET ÇÖZÜMLÜ DİYE ALDI BU DOLANDIRICILIK DEĞİLDE NEDİR ASLINDA BUNUN YASAL YAPTIRIMI DA VARDIR

• Apoteminin neredeyse tüm kitapları mevcut bende en son da şu denemelerine göz gezdirdim seviyem orta ama üstüne eşşek kadar çözümlü yazmışlar alayım dedim çözümlere baka baka ilerlerim diyordum bir baktım belli bir sayıdan sonra çözümleri yok baya sayıp bir daha da apotemi alırsam dedim yaptıkları ayıp kaç yaşında hocalar insanlar bunlar çözümleri yapmayacaksan yazma şu kitabın üstüne.Yarama tuz bastın kardeş konuyu açtığın iyi olmuş
  • Up mail atın ya ://

• Herkes günde 1mail atmalı

• up

• up

• Ekledikleri çözümler hem az hem de hatalı.Mesela 5.denemede denemedeki 32.soruyla çözümdeki soru farklı.
  • Yukarı

• up

• Cozumler eklenmeye basladi herhale bugun fen 7 eklendi baskimiz sonuc veriyor galiba .d

• pu

• Lys leri kaldırmışlar galiba
  • fen denemelerini 9a kadar eklemişler keşke mata yüklenselerdi neyse buda bir gelişme

http://www.apotemi.com/Download.aspx?id=2
  • Beyler klasik bir soru biliyorum. Mat denemelerinde kaç net iyidir? Ben 33-34-35 cikariyorum 50 dakikada ve fen denemeleri nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: 731676126

Beyler klasik bir soru biliyorum. Mat denemelerinde kaç net iyidir? Ben 33-34-35 cikariyorum 50 dakikada ve fen denemeleri nasıl?

Netleriniz iyi hocam ben maalesef her denemede sabit değilim birinde 35 birinde 25 birinde 30.Fen denemesinede çoğu kişi iyi diyor matı kadar zor olmasada zormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

quote:

Orijinalden alıntı: 731676126

Beyler klasik bir soru biliyorum. Mat denemelerinde kaç net iyidir? Ben 33-34-35 cikariyorum 50 dakikada ve fen denemeleri nasıl?

Netleriniz iyi hocam ben maalesef her denemede sabit değilim birinde 35 birinde 25 birinde 30.Fen denemesinede çoğu kişi iyi diyor matı kadar zor olmasada zormuş

Hocam feni de bugün aldım. Daha çözmedim ama fizik kısmı zor gibi duruyor :/

• 50 dkda 35 cok iyi fullersin gercek sinavda

• Özel hocaya gidemiyoruz soru sormak için. Dershane falan da yok. Çözümlü denemeler tek çıkış yolumuzdu. Dedim APOTEMİ alayım, zirvede bırakıp girerim sınava. Çözümleri bir yerden sonra yok. Yapılan ayıptır. Parasında değilim. 1 lira bile olsa o kitap üslup çok yanlış. Yayıncılığın başında ilk okul bebesi yok herhalde... Yani umarım öyle değildir....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.