Şimdi Ara

Apotemi problemler nasıl gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
31.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk testlerdeyim gidişatı nasıl sizin zor okmuş bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman kaybı

• quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

Zaman kaybı

12 sin galiba kardeşim. Sınava girip de o kitabı gereksiz bulabilme ihtimalin yok. Problemler de ciddi anlamda başarılıysan çözmeni tavsiye ederim. YGS de her sene 2-3 kıl problem sorusu gelir. 3 soru için kitap bitirmeye gerek var mı diyosan... Ever var. Çünkü diğer soruları çoğu kişi yapıyor. Herkes problemlerde yamuluyor.
  • Suan cozuyorum 55. Sayfadayim efsane sorular tam ÖSYM tarzı şimdiye kadar hiç gereksiz soru ile karşılaşmadım.Arada yapamadığım sorular çıkıyor.

• bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    Problemler 3 tane kitap bitirdim apotemi gereksiz zor üç dört beş problemleri de bitirdim özetle gerek yok mezunum geçen sene 8 netin 3 ü problemler den yaptım

• Etüt hocası tıkandı 5 soru sordum 3 ünüe yanlış bunlar dedi

• Bu kitabı çözmeniz hiçbir şey değiştirmeyecek. O zor dediğiniz 2-3 soru tamamen sınav anına bağlı boşuna çözmeyin

• Zor kasıp zaman kaybına girmeyin bence . Ygs problemleri zor değil sadece çok zaman alıyor . Yani soruyu oku sonra kurgula yap bir de yanlış yaparsan çözümü nerden baksan 2 dakika gitti . Bende orta seviye problemleri çözerek hızlanmaya bakmalıyız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apotemi problemler mi daha iyi 3-4-5 mi ona göre birini çözeceğim

• Valla hocam bana göre de 345in problemleri sınavla alakasız. Ben kitabı bitiricem. Katkısı olacağını düşünüyorum. İçinde yapamadığım soru tiplerini içeren problemler var. Hatta bu kitabın soru tutturabileceğini bile düşünüyorum. Siz zaten problemler konusunda kendinizi yeterli düzeyde görüyorsanız çözmenize gerek yok. İnşallah hepimiz full yaparız problemleri. İyi çalışmalar
    bu kitabın haricindeki kitablarda 5 saniyede yazılmış b*ktan problem soruları var.Piyasadaki hiçbir kitap-deneme-fasikül ne derseniz deyin hiçbiri bu kitaba benzemiyor.Tam anlamıyla efsane,ösymnin soru hazırlamasına gerek kalmamış aynı kalitede sorular zaten.
  • kitap işlerde bulunur mu internetten olmayacak ama

• YGSLYS2 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam 345 ten bahsediyorsanız size katılamıcam. Zor kitap demek güzel kitap demek değildir. Metin Hocanın dediği gibi... 'Seviyeye göre değil, sınava göre' olmalı kitaplar.
    hayır apoteminin iyi oldugundan bahsediyorum
  • YGSLYS2 Y kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyden bahsediyoruz hocam o zaman. Ben de çok beğendim apotemiyi. Tam ösym tarzıyla hazırlanmış sorular. İnşallah problemlerden soru kaçırmayız hocam. En kötü 10 da 8 inşallah.
  • Bence bu soruyu apotemi satıcılarına sorman lazım.

• Yüzde yüz güncel problemleri çözmüş ve apotemi problemleri çözmekte olan varsa bana kıyaslayabilir mi? Ona göre alacağım da.

Teşekkür ettim şimdiden

• İçime kuşku düşürmediniz değil şuan, ben de alıp çözmeyi düşünüyordum apotemiyi.Lakin sınav anına bağlı o soruları yapmanız yazan arkadaşlar var, haklılar mı kesinlikle haklılar.

Bilmiyorum 3-4-5'im son testlerini mi çözsem yoksa apotemiyi mi kararsızım.Daha ales soruları var.
  • Kim ne derse desin kitabı fazla övdüler ve apotemının 15 lisinden biliyorum sorularını bunu da alıcam inşallah 10 da 8 çıkar sınav da da .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.