Şimdi Ara

Apotemi Limit-Türev-İntegral ve Palme Fizik-Kimya Çözümleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
6
Favori
4.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, daha önce buradan duyurusunu yaparak başlattığımız Instagram'da matematik projemizi aslında başından beri aklımızda olan bir yenilikle devam ettirmek istiyoruz. Apotemi limit, türev, integral ve Palme fizik ve kimya soru bankalarının çözümlerine ihtiyaç olduğuna inanıyoruz ve eğer yayınevleriyle de bu konuda anlaşabilirsek, soruları göstermeden yalnızca çözümlerini ayrı bir kağıda açıklamalı olarak yaparak sizlere ulaştırmak niyetindeyiz. Hepsini şu zamana kadar bitirebiliriz gibi bir garanti veremeyiz ancak eğer sizler de faydalı olacağını düşünürseniz en yakın zamanda yayınevleriyle yazışmaları ve diğer hazırlıkları tamamlayarak ufak ufak başlamak istiyoruz. Görüşlerinizi ve önerilerinizi belirtirseniz biz de ona göre bir yol haritası çizebiliriz. Herkese iyi çalışmalar dileriz

matdostum instagram hesabına ulaşmak için:

matdostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matdostum -- 26 Aralık 2017; 23:36:52 >

• Bu sene biter mi limit türev integral ?
  • takipteyim
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    Kesin söz vermiş olmayalım ancak bitmesi için elimizden geleni yaparız. Önceliği hangilerine vermemiz gerektiği konusunda sizin istek ve önerilerinize göre bir yol belirlemek istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matdostum

Kesin söz vermiş olmayalım ancak bitmesi için elimizden geleni yaparız. Önceliği hangilerine vermemiz gerektiği konusunda sizin istek ve önerilerinize göre bir yol belirlemek istiyoruz.

Şöyle bişey var, önceliği türev integrale verin. Hani sene sonuna akdar en azından türev integral kesin bitmiş olsun. Çünkü asıl onda zorlanıyoruz, daha doğrusu limitini pek alanda yoktur.
  • Hocam ilk türevi çözün çok iyi olur bol şans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım palme telif konusunda sorun çıkarıyor. erdinç san isimli hocamız fizik ve kimyayı çözeceğini söylemişti ama izin alamamış. hatta çözdüğü birkaç konuyu ya sildi yada silecek. tabi youtube'da videolu çözüyordu kendisi. siz yazılı çözeceğiz diyorsunuz ama yayınevleri için fark eder mi bilemem. aynı şekil apotemi'nin de telife izin vermediğini söylemişti. telifsiz çözme şansınız varsa iyi olur tabi.

ayrıca istek kabul ediyor musunuz bilmiyorum ama kimyaya öncelik verirseniz iyi olur. piyasada fizik, matematik ve geometri için kaliteli diyebileceğimiz yeterli sayıda çözümlü kitap mevcut. ama kimyada böyle bir durum yok.

yolunuz açık olsun.
  • O zaman yayınevleri ile görüştükten sonra herhangi bir sıkıntı çıkmazsa türev ile başlar, integral ile devam ederiz. Aralara da kimyayı sokarız, bu sene yetişmesi için elimizden geleni yaparız. Yayınevlerinden geri dönüş aldıktan sonra buradan tekrar sizleri bilgilendiririz, eğer başka önerileriniz olursa da paylaşmaktan çekinmeyin lütfen

• matdostum M kullanıcısına yanıt
    kesinlikle önce apotemi turev , sonra integral , sonra palme lys kimya , sonra palme lys fizik , gerisine pek de gerek yok ygs kimya fizik basit zaten , apotemi limit de apoteminin en gereksiz mat fasikulu . bu sira ile giderseniz en mantiklisi olur ama siz bilirsiniz .
  • Hocam fen alanında kimya çözün. Fizik ten çözümlü kaynaklar var

• Eğer izin konusunda bir sıkıntı çıkmazsa dediğiniz sırayla gidebiliriz, hatta araya palme YGS kimyayı da sıkıştırmaya çalışırız. Şu an ilk hedefimiz Apotemi türev ile başlamak, aslında sorular gözükmeyeceği için telif hakkında bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ancak yine de garanti olsun diye hocaya mail gönderdim, dönüş yapmalarını bekliyorum. Eğer telif konusunda bir sorun çıkmazsa apotemi türevin çözümlerini 15 tatilden itibaren yüklemeye başlarız diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar yeniden merhabalar, haberler güzel. Apotemi matematik kitaplarının yazarı Fatih İhtiyaroğlu hocamız kitabının çözümlerini yapmamıza izin verdi. En kısa sürede türev kitabı ile başlamayı planlıyoruz. Yukarıda bazı arkadaşlarımız limit kitabını çözmeye gerek yok dedi, eğer genel düşünce bu yöndeyse limit kitabını çözmeyi öncelikli planlar arasına almayalım diye düşündük. Limit kitabını kendim incelemediğim için sizlerin görüşleri yardımcı olacak, fikirlerinizi belirtirseniz ona göre çözülecekler listemize alabiliriz.

Palme kimya ve fizik kitapları için gerekli yazışmaları da bugün veya yarın yapacağız. O konuda da gelişme olduğu zaman sizinle yine buradan paylaşacağız.

• quote:

Arkadaşlar yeniden merhabalar, haberler güzel. Apotemi matematik kitaplarının yazarı Fatih İhtiyaroğlu hocamız kitabının çözümlerini yapmamıza izin verdi. En kısa sürede türev kitabı ile başlamayı planlıyoruz. Yukarıda bazı arkadaşlarımız limit kitabını çözmeye gerek yok dedi, eğer genel düşünce bu yöndeyse limit kitabını çözmeyi öncelikli planlar arasına almayalım diye düşündük. Limit kitabını kendim incelemediğim için sizlerin görüşleri yardımcı olacak, fikirlerinizi belirtirseniz ona göre çözülecekler listemize alabiliriz.

Palme kimya ve fizik kitapları için gerekli yazışmaları da bugün veya yarın yapacağız. O konuda da gelişme olduğu zaman sizinle yine buradan paylaşacağız.

Limiti çok zor olduğu için kullanan daha az, türevle integralden sonra çözün bence onu ama çözün yani

Hocam ilk türev ve integral ı çözün daha sonra limiti çözün limit biraz gereksiz zor bence ama yinede çözün lütfen

once turev sonra integral sonra palme sonra limit cozun lutfen , en dogrusu boyle , limit osym icin gereksiz zor cunku . ama turev integral ideal zor, osymden biraz daha zor , limitte aşiri gereksiz kasinti sorular var diyor cozenler ama osym oyle sormuyor.
  • Söylediğiniz gibi ilk olarak türev ile başlayıp daha sonra integral ile devam edelim o zaman, eğer palme yayınevi de olumlu dönüş yaparsa onu da araya sıkıştırmaya çalışalım. Peki bu kaynaklar dışında çok kişinin kullandığı ancak çözümü olmayan kitaplar var mı bildiğiniz? Yani keşke şunların da çözümü olsaydı dediğiniz kitaplar varsa onları da bizimle paylaşırsanız listeye alabiliriz, planımızı sizin isteklerinize göre yapmaya çalışıyoruz.

• quote:

Söylediğiniz gibi ilk olarak türev ile başlayıp daha sonra integral ile devam edelim o zaman, eğer palme yayınevi de olumlu dönüş yaparsa onu da araya sıkıştırmaya çalışalım. Peki bu kaynaklar dışında çok kişinin kullandığı ancak çözümü olmayan kitaplar var mı bildiğiniz? Yani keşke şunların da çözümü olsaydı dediğiniz kitaplar varsa onları da bizimle paylaşırsanız listeye alabiliriz, planımızı sizin isteklerinize göre yapmaya çalışıyoruz.

Fonk ve trigosunuda çözebilirsiniz apoteminin , fen bilimleri yıldız geo mat çözebilirsiniz
    Hocam çözer misiniz bilmem ama ben yine de söyleyeyim ekstrem yayınları lys matematik ve fizik. Dershanem dağıttı güzel kitaplar benim kanımca. .

• Arkadaşlar Apotemi Türev kitabına başladım, muhtemelen yarın çözümlerden örnek sayfalar atarım, şöyle yapsanız daha güzel olur dediğiniz yerler olursa paylaşırsınız benimle. Ayrıca Palme YKS Kimya A kitabının çözümlerini de yaparsanız iyi olur derseniz, bir yandan ona da başlayabilirim. Gerekli diyenler de oldu gereksiz diyenler de, o yüzden kararsız kaldım biraz o konuda. Eğer isterseniz Palme'ye tekrar mail atmayı düşünüyorum çünkü geri dönüş yapmadılar hala.

hocam bence apotemiler ilk bitsin daha sonrasında tyt kimya çözeceğinize ayt kimya çözün eski adıyla lys kimya çünkü tyt yani eski adıyla ygs kimyayı ösym çok kolay soruyo. lys daha iyi olur kanımca :) kolay gelsin şimdiden
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.