Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldiGamer Momentyoutube
    Apex Legends Twitch streamer ShivFPS hits an insane grapple in Apex Legends Ranked #apexlegends #gaming
    https://www.youtube.com/watch?v=kJI7pxEftKc
  • Arkadaşlar Rank Diamond 2-3 arası gidip geliyor, yokmu şu oyunda ileri seviye iyi oynayan bizi master yapcak takım arkadaşları. Şu oyunda Master olmadan ölmek istemiyorum

Origin Nick: TeaMStaR
    Elmas ve üzeri arkadaşlar taşımayı da kabul ederse eklesin valla çok makbule geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt

Şimdiye kadar iki kere diamond olmak için oynadım ve çok da zorlanmadan olup bıraktım ama sonrasını denemeyi hiç düşünmedim. Diamond sonrasını solo olarak işkence olarak görüyorum Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi Buradan değil de belki discorddan arkadaş bulabilirsin. İyi şanslar dilerim.

• Orda da çok troll çoluk çocuk var. Büyük bi apex sunucusu var ama, ne yazıkki orda da seviye hep aynı.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt

Almanlar haricinde hangi ücretsiz toplulukta seviye yüksek ki? Asıl beceri bu işe yaramaz tayfanın arasından ayıklama yapabilmek. Aynı sıkıntıyı R6: Siege'te de yaşıyoruz, zamanla genişlettiğimiz 8-10 kişilik çekirdek bir grubumuz var, kimi zaman oyun becerisi ve ahlâk yapısı benzer arkadaşları aramıza kabul ediyoruz, onun dışında ortak server'da olmamıza rağmen beğenmediğimiz tiplerle oynamıyoruz.

Buradan da bulabilirsiniz, buraya yazdığınız iyi olmuş. Ben de CoD: MW oynadığım dönemdeki arkadaşları buradan bulmuştum ve hepsi de düzgün insanlardı.

• Takımıma yardım ederek en fazla Platinium olabildim. Kendi başıma takılarak ise Diamond oldum. Sorsan takım oyunu ama çobanlar sağolsun pek bişey yapılmıyor. Yerden adam kaldırmak ve ölü droplamak yerine adam vurmak daha iyi :))

• Control modu geldi gene TDM tadında loot ile uğraşmak yok ya kalıcı olmalı bu mod Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi 

• Origin üzerinden oynayan arkadaşlar, Apex Coin %30 indirime girmiş deniyor. Origin üzerinden oynayan varsa SS atabilir mi?
    Steam mi daha ucuz orası mi merak ettim.

• Yaxis kullanıcısına yanıt

ben de okudum bunu ama öyle bir şeye ihtimal vermiyorum. millet stoklar. bir de steamde zaten 700 TL 11500 apex coin. originde 1000 TL. yani zaten %30 indirimel alıyorduk biz.

edit: varmış cidden. steamde de varsa güzel olur. yoksa zaten aynı fiyata gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 24 Haziran 2022; 17:14:11 >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi
    Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldiorigin
    Apex Legends™ – 1,000 Apex Coins for PC
    https://www.origin.com/tur/en-us/store/apex/apex/currency

Bazi tutarlarda cok kucuk meblalarda indirim mevcut Steam'e gore ama deger mi o sizin takdiriniz.

Edit: Bunun uzerine EA play aboneliginiz varsa ordan da bi %10 indirim ile Steamin de altina inebilirsiniz fiyat olarak.

Ayrica eger 500 level olup da hala heirrloom almadiysaniz ve bu fiyatlardan kutu acip kutu sayinizi 500 e cikartip garanti heirloom shard alma fikriniz varsa beklemenizi oneririm. 5 temmuzda yaz indirimleri vs gelicek Apex'e. 100 lu kutu falan ozel fiyata dusebilir. Gecenlerde 1000 coine 20 kutu ve 1 adet charm vermislerdi buna benzxer bisi gelebilir.

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldiKralRindotwitter
    “about this, we are getting summer sale at July 5 so I would recommend don't buy any packs if you wanna get them for cheaper price https://t.co/IMewNnyrIV”
    https://twitter.com/kralrindo/status/1540291440860962816?s=20&t=5diNg0_HfDu1UkISjB95lg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 24 Haziran 2022; 17:43:47 >

• Yaxis kullanıcısına yanıt

steamden ea play alıp steamde de indirebiliyoruz fiyatı. şuan origin ile steam tamamen aynı konumda. ama steam gene avantajlı bence. hem steamden alınca steam puanı kazanıyorsun hem de steame %15 daha ucuza bakiye yükleme yöntemleri var. cs go skini alıp steam markette satmak gibi. ondan steam devam şimdilik. ama nedense aynı indirimin steame de geleceğini düşünüyorum. öyle olursa vurgun yaparız zaten. ben bu fiyattan bile stoklamıştım zaten geçmişte. bunun üzerine indirim olursa 100k felan apex coin alırım Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi 

ayrıca 500 coin tabı eklenecek mağazaya. belki steamde tek seferde 2sini birden yapmak için bekliyorlardır. benim bildiğim kadarı ile oyun içi mağazalarda fiyat farkına pek müsaade etmiyor platformlar. yoksa herkes kafadan steamde daha pahalıya satar her şeyi. insanları kendi platformuna çeker origin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 24 Haziran 2022; 17:59:54 >

• steame de zam geldi diye apex coin almıyordum. bugün steam versiyonunda store'a baktığımda 6700 apex coin'in hala eski fiyat olan 423.99 TL olduğunu görünce tekrar alayım dedim. ucuza gelsin diye de ea play satın aldım. sonra oyuna bir girdim fiyat düzeldi 600 TL oldu...

görsel bir bug mıydı bilmiyorum ama steamden apexe giren biri bakabilir mi kaç para görünüyor 6700 apex coin. ea play'i kapatamadığından eski fiyatı göremiyorum. merak ettiğim satın almak için tıklayınca 423.99 TL mi isteyecek.

eğer bug değilse 120 TL fazla ödemek için 40 TL'ye ea play almış bir enayi olacağım.

edit: görsel bugmış. başka apex hesabı açıp girdim baktım. 600 TL görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 15 Temmuz 2022; 23:30:56 >
  • Apex steamde pubg geçmiş origin oynayanlar hariç
    Solo modu varmı bu oyunda ?

• https://steamdb.info/

• Patren kullanıcısına yanıt
    Herkes solo modu yok fakat 2 ya da 3 lü modlarda istersen tek girebiliyorsun. Duo modda tek girince iyi eğlence çıkıyor çoğu zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 31 Ağustos 2022; 13:43:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apex coin fiyatları artmış girmeyeli. şuraya not düşeyim unutmamak için. 100 euroluk paketin zamanla fiyat değişimi: 699 -> 999 -> 1699

benim anlamadığım zaten euro 18 olunca 699'dan 999'a çıkmıştı fiyatı. sonra euro hiç değişmeden nasıl 1699 oldu.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Türkiye en ucuz coin satılan ülke idi yani yarı yarıya. Yabancılar vpn değişip Türkiye üstünden coin aldılar yıllarca =) Tabi adamlar geç uyandı bu nedenle fiyatı artırdılar. Olan bizimkilere oldu yine.

• Yeni haritamız olabilir

• Oyuna başlarken kişileri topladığı ekranda oyun çoğunlukla donup kalıyor 🙄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Belki görmeyen vardır diye yazmak istedim, Apex Legends' a Beta olarak DX12 desteği gelmiş, nasıl aktif edebileceğinizi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldidexerto
    How to get DirectX 12 Beta for Apex Legends - Dexerto
    https://www.dexerto.com/apex-legends/apex-legends-directx-12-1973300/
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.